""""multiloader ve servislerin kullandığı samsung professional tools arasındaki fark"""

Sponsorlu Bağlantılar

BASKANCIHAN

BASKANCIHAN

Üye
    Konu Sahibi
""""multiloader ve servislerin kullandığı samsung professional tools arasındaki fark"""
arkadaşlar öncelikle herkese iyi forumlar sizlere bir sorum olacak multiloader samsung flash firmware yükleme programını bilmeyeniz yoktur sanırım hepimiz hemen hemen multiloader ile yükleyebiliyoruz tüm samsung firmware lerini fakat sorum şu cep telefonları servisleri genellikle samsung professional tools diye bir yazılım kullanıyor spt box ta deniyor bu samsung firmware yükleme programına peki bunların ikisinden hangisi daha sağlıklı veya iyi bende şahsen multiloaderı kullanıyorum ve gayette memnunum firmwareleri yüklerken sizce düşünceleriniz neler bi yardımcı olursanız bu iki program arasındaki fark nedir?hangi yöntem daha sağlıklıdır düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim şimdiden klavyenize düşüncenize sağlık diyorum... :oke:

BASKANCIHAN

BASKANCIHAN

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar 85 kişi bakmış bi yorum yazsanız bileniniz varsa da paylaşım olsa akıl alış verişi yardımlaşması yapsak........:hmmm

veev

Üye
kardes senin dediklerini cogunu kimse bilmiyor o yuzden bilgi akil verisi soz konusu degil :D

ganster86

Üye
tabiki de servisin kullandığı program daha iyi ve sağlıklıdır.

• Beğen
Tepkiler: BASKANCIHAN
az1986

az1986

Üye
internetse yokmu? bu ikinci program? eger varsa bir uploud etsinde deneyelim ne gibi ozellikler var.

BASKANCIHAN

BASKANCIHAN

Üye
    Konu Sahibi
tabiki de servisin kullandığı program daha iyi ve sağlıklıdır.

teşekkürler kardeş peki ikisi de flaslama programı anlamadığım versiyon dosyalar filan herşey aynı tahminimce yükleme şekilleri farklı yanılıyormuyum?

----------Eklendi @ 12:42:57 ---------- Yazıldı @ 12:41:08 ----------

internetse yokmu? bu ikinci program? eger varsa bir uploud etsinde deneyelim ne gibi ozellikler var.

kardeş benim elimde yok zaten acayip bir program çok kapsamlı ben multiloader kullanıyorum ama bu konuyu hangisi daha iyi farklılıkları ne diye öğrenmek için açtım...iyi forumlar.:oke:

yildirim-27

Üye
Arkadaşlar ben yazılımı değiştirdim bazı sorunlardan dolayı fakat cihaz 8003 jet iken şimdi 8000 jet oldu bana bu konuda yardımcı olabilirmisin yeni 8003 yazılımlarını nereden bulabilirim girip çıkmadığım yer kalmadı

akdenizx

akdenizx

Üye
tam olaral emin olmamakla beraber belkı "www.sptbox.com" sitesine bakarsanız aynı şey olabilir.. :allalla:

BASKANCIHAN

BASKANCIHAN

Üye
    Konu Sahibi
tam olaral emin olmamakla beraber belkı "www.sptbox.com" sitesine bakarsanız aynı şey olabilir.. :allalla:

kardeş bende anlamadım ama dediğin siteye bir göz gezdiricem ilgin ve bütün arkadaşların ilgisi için teşekkürler klavyenize sağlık....

oxytacin

Üye
önce 300 dolar gibi bir rakam verip spt box almak gerekiyor

Üst Alt