HTC Desire HD hakkındaki görüşleriniz

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xxtalhanxx

Üye
    Konu Sahibi
HTC Desire HD hakkındaki görüşleriniz
ürünün + larını - lerini anlatırsanız sevinirim

belferkay

Üye
Şu an piyasada bulunan en üst düzey telefonlara göre en büyük eksisi işlemcisinin ikinci bir çekirdeğe sahip olmaması. Ki bu önümüzdeki bir sene içinde pek etkin bir şekilde farkedilmeyecek bir özellik. Çünkü gayet hızlı. Onun dışında ön tarafta kamera olmaması -eğer kullanıyorsanız- bir eksi sayılabilir.

Şarj sorunu kullanıma bağlı olarak oluşabilir. Ama benim yok. Zaten dışarılarda telefonda oyun oynamak pek mantıklı gelmiyor anca internete girilebilir. Ve gayet rahat 1 gün idare edebilirsiniz.
Yine de bataryasının zayıf olduğu bir gerçek. Değiştirilebilir olduğundan pek dert etmeye gerek yok.

sh0ck

sh0ck

Üye
2 ghz li telefonlar cikana kadar idare eder seni.. galaxy s 2 nin yerine bunu al beklemek istemiyosan ve faiş fiyatlara katlanmak istemiyoraan. Cunku galaxy s2 alinabilir seviyeye 1-2 ay icinde ancak gelir..

bataryayi bende dert etmiyorim.. zira 1600 mah lik bataryalar piyasada mevcut.. bende aldim bunlardan.. kargo yolda bekliyorum.. :)

----------Eklendi @ 21:55:02 ---------- Yazıldı @ 21:50:53 ----------

Arti olarak cift cekirdekli islemciler suanlik uygulamalarinda ikinci cekirdegi desteklememesinden dolayi pek bisey ifade etmiuor.. suan iki cekirdege gecis ddonemi... :)

Cift cekirdegi var demek yetmiyor.. yaziliminda cift cekirdek icin optimizasyonunun yapilmasi lazim..

izo37

izo37

Üye
Shock napacan donanımın yazılımını vs onlar üreticinin işi :) gerekeni yaparlar şimdi çift cekirdek değil diye illada bunu alın deme bende htc kullanıyom şarzına uyuzum bu telefonların bence özellik olarak iyi bile olsa önerme derim .

iLgenAkturk

iLgenAkturk

Üye
Piyasadaki tartışmasız en iyi telefon..
Evde ve dışarda webde gezinmek için laptop kullanmayı unuttum resmen.. ;)

turko9999

turko9999

Üye
tek kelimeyele manyak bişi:D

xxtalhanxx

Üye
    Konu Sahibi
hepinize teşekkürler yorumlarınız için

berkcombil

Üye
Bir kere şarj olayı resmen hela.İstediğin kadar arttır batarya kapasitesini.Ekran LCD ve büyük olduğundan yer bitirir bataryayı.Ayrıca haddinden fazla ağır bir telefon.Bunları unutsak bile bugün için alınabilecek bir telefon değil.Malum en geç 1 aya çift çekirdekliler geliyor,teknoloji ayrı bir boyuta taşınıyor.Bence az daha sabret;Atrix,2X ya da Galaxy S2,bunlardan birini al.:yuru

Rich4arD

Rich4arD

Üye
Galaxy S2 HTC Desire HD'yi katlar.

Rich4arD

Rich4arD

Üye
Kim itiraz ediyorsa yalan söylüyodur zaten :D :).

Evet öyle :oke: :)
Videoyu izleyipte aradaki farklılıkları görmemek körlüktür herhalde? :hmmm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...