c7 hangi kitleye hitab ediyor..?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kaptanedi

kaptanedi

Üye
    Konu Sahibi
c7 hangi kitleye hitab ediyor..?
arkadaşlar c7 hangi kitleye hitab ediyor.. müzik tel. desen ses de bi numara yok.. kamera desen af yok..sadece ince olması mı avantaj oluyo anlamadım? :allalla:5800 dan gectim gectime pişman oldum desem yeridir..:d:

ultrayer6

ultrayer6

Üye
c7 alınmaz kanka...

muratcan1905

Üye
ekranında clear black teknolojisi var dışarıda bir n8 ile dene birde c7 ile dene c7 nin ekranı biraz daha görünür olacaktır n8 e göre
birde ekrana dokunduğun zaman sadece dokunduğun nokta titriyormuş çok önemli bir özellik midir tartışılır ama sonuçta bir özellik
onun dışında tasarımı güzel diyorlar ama tabii ki zevk meselesi mesela bence n8 in tasarımı çok daha güzel c7 den ama tercih meselesi.
başkada bir avantajı yok bence

devil____boy

Üye
arkadaşlar c7 hangi kitleye hitab ediyor.. müzik tel. desen ses de bi numara yok.. kamera desen af yok..sadece ince olması mı avantaj oluyo anlamadım? :allalla:5800 dan gectim gectime pişman oldum desem yeridir..:d:

5800 dan geçip pişman oluyorsan burada sana söylenenler hiçbir şey ifade etmez çünkü kimse c7 ile 5800 karşılaştırmak gibi bir olayla zaman harcamaz :ah tartışma yapmak niyetiyle söylemiyorum sadece zevk meselesi onu belirtmek istedim ancak 5800 ilede c7 yi kıyaslaman haksızlık olur

kadirx06

Üye
C7 nın dokunmatiği Yeter

Ve 5800 kadar kazma telf. yok

• Beğen
Tepkiler: sendere53
Utku

Utku

Üye
ekranında clear black teknolojisi var dışarıda bir n8 ile dene birde c7 ile dene c7 nin ekranı biraz daha görünür olacaktır n8 e göre
birde ekrana dokunduğun zaman sadece dokunduğun nokta titriyormuş çok önemli bir özellik midir tartışılır ama sonuçta bir özellik
onun dışında tasarımı güzel diyorlar ama tabii ki zevk meselesi mesela bence n8 in tasarımı çok daha güzel c7 den ama tercih meselesi.
başkada bir avantajı yok bence
Clear black c6-01de var sadece c7 nin hiç bir numarası yok

Starsley

C7'nin hitabesi şu; Parlak paslanmaz Çelik ve gerçek cam yüzeyden ekran... 10.5mm incelik.. Yani tasarımı...

• Beğen

OğuzcanAbi

Üye
msj çeken hava atan gençlere :D

pasha14

pasha14

Üye
Sesi düşük ama kulaklıklarda gayet yeterli , fotoğraflarda benim bir sıkıntım yok videolarıda çok güzel çekiyor. Şarj süresi 5800'a göre çok daha uzun. Uygulamaları gayet güzel. İnce ve şık bir tasarımı var.

risqkrt

risqkrt

Üye
pasha 14 katiliyorum zaten sesi disari verip muzik dinlemenin bir alemi yok kulaklik varken

catdog136

catdog136

Üye
sesi modlarla artıyo ayrıca ve gerçekten sesi dışarı vermenin ne anlamı var?

----------Eklendi @ 23:38:02 ---------- Yazıldı @ 23:36:04 ----------

msj çeken hava atan gençlere :D

adam c7nin anlamını sözcüklere döktü vay anasını. Helal valla :D

• Beğen
Tepkiler: DenizhaNq
Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
genç yaşlı farketmiyor parası yetene hitap ediyor :D

• Beğen
Tepkiler: sendere53 ve novi_pazar
sparrow59

sparrow59

Üye
sanki biraz bayanlara hitap ediyor gibi geldi bana şıklık ve incelik bakımından :hmmm

uribaju

uribaju

Üye
C7, pasif hayatın önüne geçip hayal gücünün derinliklerine ulaşmak demektir.(h)

• Beğen
Tepkiler: sendere53 ve DenizhaNq
kaptanedi

kaptanedi

Üye
    Konu Sahibi
c7 tabiki 5800 la bir cok özellik bakımından karşılaştırılamaz ama ses acısından 5800 dan kötü ve iki telide senhayzır cx street 2 kulaklıkla kullandım..c7 de okadar para veriyosun sesi bari iyi olsun.. saşma:nono:

Utku

Utku

Üye
N8 daha karizma telefon

mustafakamikaze

mustafakamikaze

Üye
ya tabi c7 yle 5800 karşılaştırılmaz ama c7 de yani doğru ne telefonu olduğu belli değil ayrıcalıklı bi yanı yok =D

----------Eklendi @ 18:06:51 ---------- Yazıldı @ 18:05:01 ----------

5800 da peynir ekmek gibi gitti be =D

Starsley

Ayrıcalıklı tarafı var.. Nasıl yok.. 10.5mm incelik.. Parlak paslanmaz Çelik kasa.. Ve şık tasarımı.. Hiç mi reklam izlemezsiniz.. :D Varmı bunlar diğerlerinde.. :D

• Beğen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt