c7 hangi kitleye hitab ediyor..?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
uribaju

uribaju

Üye
C7 ile 5800 ı karışılaştıran gitsin kendine çay koysun.C7 n8 ile kapışıyo adamlar 5800 dan bahsediyolar yazık :bilmm

• Beğen
Tepkiler: sendere53

kaptanedi

kaptanedi

Üye
    Konu Sahibi
ya arkadaslar c7yi 5800la karşılaştıran falan yok herhalde sadece ses acısndan baktık olaya... Benim aradıgım en önemli ses kalitesiydi oda c7 de yok 5800 da dinlerken zevk alıyordum bunda tıraş yani... Ayrıca dış hopörler hiç önemli degil hayatda sesi dışa vermem kulaklıga verdigi iyi olmalı yanlış seçim yaptık herhalde neyse x7 çıksın ona gecmeyi düşünüyorum....

mustafakamikaze

mustafakamikaze

Üye
Ayrıcalıklı tarafı var.. Nasıl yok.. 10.5mm incelik.. Parlak paslanmaz Çelik kasa.. Ve şık tasarımı.. Hiç mi reklam izlemezsiniz.. :D Varmı bunlar diğerlerinde.. :D
izliyoruz merak etmee ;) napıyım ben 10.5 mm inceliği napıyım şık tasarımı ya çelik kasa desen N8 de kralı var bana teknik özellik ver varmı diğer telefonların önüne geçebileceği bi özellik yok kapanmıştır :D

Starsley

Tabi ya sana göre önemli değil ne bu şimdi. :S Üstünlük mü üstünlük.. Çok istiyosan. 1gb rom var. Yada Şuan konusu olan Nfs teknolojisi.. :D Sen rahat ol.. C7'nin üstünlüğü var.. ;)

----------Eklendi @ 21:48:41 ---------- Yazıldı @ 21:46:40 ----------

Bu arada Çelik'ten kralı ne aliminyummu? :D

fasilyeee

Üye
c7 yi alalı 1 ay oldu gayet memnunum n8 den eksiği hdmı ve kamere özelliğidir.dokunmatiği n8 den daha iyidir ayrıca n8 e göre kullanım açısından cepte taşıma açısından daha iyidir ayrıca c7 de Nfs teknolojisi özelliği var (henüz aktif olmasa da) zariflik şıklık dersen c7 harika bir telefon ayrıca 5800 dokunmatik değil basmatik desem yalan olmaz hem internette araştırırsanız c7 nin dokunmatiğinin n8 den daha iyi olduğunu görebilirsiniz. bu arada n8 e lafım yok tabiki de telefonlar arasında üstünlükler olacaktır tamamen şirket politikası c7 şu an nokianın son 3-4 modelinden birisi nasıl olurda eski versiyon olan 5800 ile karşılaştırılır anlamıyorum 5800 ın sesi iyidir ama c7 ye göre birçok eksiği vardır her modelde böyledir en basiti c7 de usb giriş özelliği var 5800 yanından bile geçemez tartışmak sormak anlamsız

telefon modelleri kişinin ihtiyacına göre değişir.

rapman

rapman

Üye
8800 Arte kime hitap ediyorsa, C7'de ona hitap ediyordur.. ( Biraz ağır oldu ama :ehe )

Del Rey

Del Rey

Üye
c7 yi alalı 1 ay oldu gayet memnunum n8 den eksiği hdmı ve kamere özelliğidir.dokunmatiği n8 den daha iyidir ayrıca n8 e göre kullanım açısından cepte taşıma açısından daha iyidir ayrıca c7 de Nfs teknolojisi özelliği var (henüz aktif olmasa da) zariflik şıklık dersen c7 harika bir telefon ayrıca 5800 dokunmatik değil basmatik desem yalan olmaz hem internette araştırırsanız c7 nin dokunmatiğinin n8 den daha iyi olduğunu görebilirsiniz. bu arada n8 e lafım yok tabiki de telefonlar arasında üstünlükler olacaktır tamamen şirket politikası c7 şu an nokianın son 3-4 modelinden birisi nasıl olurda eski versiyon olan 5800 ile karşılaştırılır anlamıyorum 5800 ın sesi iyidir ama c7 ye göre birçok eksiği vardır her modelde böyledir en basiti c7 de usb giriş özelliği var 5800 yanından bile geçemez tartışmak sormak anlamsız

telefon modelleri kişinin ihtiyacına göre değişir.

Sen nereden geldin öyle :d: Öncelikle yaptığın hatalar, Rezistif ekranlar basın duyarlılığına göre değişebilir. Örneğin C5-03'ün 5800'ın ekranından iyi olması gibi. Fakat Nokia N8 ve C7 kapasitif ekrana sahiptir. Bu ekranların hassasiyeti sahiptir.

İkincisi 5800'ın USB Girişi yok mu? O zaman Nokia 3-4 yıl önceden C7'yi çıkartıcam diye plan yapmış ve PC Suite yazılımını türetmiş. USB girişi yok güzel laftı :D

Devamını getireyim, C serisi Nokia'nın kategorilerine göre ucuz ama iyi serisidir. N serisi ise amiral serisidir. Nokia N8'i hiçbir Nokia telefonuna değişmem.

Sonra ses kalitesi için Nokia X7 çıktı. Onunla C7'yi karşılaştır bakalım ne oluyor.

fasilyeee

Üye
Ben yazımda hadi tartışalım hadi c7 yi övelim n8 i kötüleyelim diye bi ibare mi gördünde hemen tartışmaya geçtin.
ayrıca usb özelliğinden kastım şudur;kendisine bağlanan cihazlardan data alışverişi yapabilen usb cihazların ortak standart adıdır (usb on the go) bu özellik yeni modellerde mevcuttur.ayrıca yazdıklarımı iyi oku bak balaım orda neler yazıyor ben demişmiyim ki ses konusunda c7 iyidir.sana n8 c7 den kötüdür yazmışmıyım yazımda önce iyi oku anla sonra yorum yap amacın ortaya bişiler atayımda nasıl olsa konu açılır olmasın yazımı iyi oku her model kendine göre has özelliklere sahiptir ve de kişiye göre modeller mükemmelleşir.5800 ve n8 pantolon cebinde gezidr birde c7 yi en azından tasarım olarak c7 ye laf edemezsin donanımsal ve sistemsel özellikler ise zaten dediğim gibi kişiye göre değişir tartışmak anlamsız.....

Sen nereden geldin öyle :d: Öncelikle yaptığın hatalar, Rezistif ekranlar basın duyarlılığına göre değişebilir. Örneğin C5-03'ün 5800'ın ekranından iyi olması gibi. Fakat Nokia N8 ve C7 kapasitif ekrana sahiptir. Bu ekranların hassasiyeti sahiptir.

İkincisi 5800'ın USB Girişi yok mu? O zaman Nokia 3-4 yıl önceden C7'yi çıkartıcam diye plan yapmış ve PC Suite yazılımını türetmiş. USB girişi yok güzel laftı :D

Devamını getireyim, C serisi Nokia'nın kategorilerine göre ucuz ama iyi serisidir. N serisi ise amiral serisidir. Nokia N8'i hiçbir Nokia telefonuna değişmem.

Sonra ses kalitesi için Nokia X7 çıktı. Onunla C7'yi karşılaştır bakalım ne oluyor.

Cetger

Üye
Hayatımda sese önem vermedim
öyle yolda son ses arabesk açıp gezicek değilim :)
7/24 slipknot :)
uygulamalarda biraz kıpırdanma oluyor umarım gelişir
velhasıl kelam ses için telefon alınmaz

nidforspid

nidforspid

Üye
Tabi ya sana göre önemli değil ne bu şimdi. :S Üstünlük mü üstünlük.. Çok istiyosan. 1gb rom var. Yada Şuan konusu olan Nfs teknolojisi.. :D Sen rahat ol.. C7'nin üstünlüğü var.. ;)

----------Eklendi @ 21:48:41 ---------- Yazıldı @ 21:46:40 ----------

Bu arada Çelik'ten kralı ne aliminyummu? :D

c7 de çelik kasa falan yok olsa nokia dışında heryer aynı şeyi derdi ,nasıl 8 megapikseli her yer diyorsa çelik kasayıda derlerde ne var derseniz aluminyum c7nin malzemesi heryerde yazar,hem zaten nokia reklamı kaldırdı neden çünkü celik degil , bunlar reklam kokan hareketler neyse ,1 gb rom ne ya... n8 de kaç var sen biliyomusun ??? sölemicem bir araştırın bakıyım,hem telefonun romu çok olsa ne olmasa ne o sizi ilgilendirmezki size bir faydası yokki,nfcyede laf yok dogrudur,ama kullabilirsen iyi kullanamıyosan ne yapıyım ben o teknolojiyi,illa c7nin ne artısı var derseniz çok iyi hd video çeker n8 den waveden galaxys den htc den zten iyi

Starsley

Siteye gir bak yazar.. ;) Ayrıntılı yere ama.. Elimde olan bir telefon.. Ve çelik... ;) n8'de 512mb rom var.. :) Ve tabi ki işe yarar.. Nasıl yaramaz.. Nfs, İncelik, şıklık cabası.. :) Ben C7 daha iyidir. Demiyorum.. Dikkat. Ama Lafta ettirmem.. ;) Çünkü kamera hdmı dışında aynı telefonlar. Arada fiyat farkıda var.. :) Yanı tercih meselesi.. :oke: Ama konu'ya bakarsak. C7 Şıklığı ile ön planda.. Bunun için tercih ediliyor. Konunun Cevabı bu :) Buna kimse laf edemez. n8 in kamerasına yada n900 işlemcisine edilmiyorsa. Edilemiyorsa..

• Beğen
nidforspid

nidforspid

Üye
Siteye gir bak yazar.. ;) Ayrıntılı yere ama.. Elimde olan bir telefon.. Ve çelik... ;) n8'de 512mb rom var.. :) Ve tabi ki işe yarar.. Nasıl yaramaz.. Nfs, İncelik, şıklık cabası.. :) Ben C7 daha iyidir. Demiyorum.. Dikkat. Ama Lafta ettirmem.. ;) Çünkü kamera hdmı dışında aynı telefonlar. Arada fiyat farkıda var.. :) Yanı tercih meselesi.. :oke: Ama konu'ya bakarsak. C7 Şıklığı ile ön planda.. Bunun için tercih ediliyor. Konunun Cevabı bu :) Buna kimse laf edemez. n8 in kamerasına yada n900 işlemcisine edilmiyorsa. Edilemiyorsa..

dostum işe yaramaz o senin dokunamadıgın bir bölge nand bellek diye geçer programla bak hatta fexplorerla falan orası d yazan ksııım yani dokunulmaz bölge

yani oraya nokia güncellemelerini koyar,telefonun telefon yapan şeyleri ,sabit bellek diyelim dinamik değil,senin hafızakartın yada telin kendi hafızası dinamiktir
dogru n8 de 512 mb ama bu bahsettiğimiz ilk rom ,ayrıca herşeye ragmen tellerde ikinci rom vardır ,bu c7 de 8 gb dır n8 16 gb aslında ben bundan bahsettim,ama birinci romdac7 daha yüksek

buarada daha yeni gsmarenaya baktım aluminyum yazıyor

Starsley

Gsm arena'mı doğru söyler? Nokia.com'mu? Benim bahsettiğim rom dahili hafıza değil..

mustafakamikaze

mustafakamikaze

Üye
alüminyum konusunda ve rom konusunda arkadaş sana cevap vermiş şıklık olarakda ben cevap veriyim bi telefonun şıklığı kişiden kişiye değişebilir ama 12 megapixel kamera 16 gb hafıza hdmı girişi vs. bunlar heryerde herkeste aynıdır kimse laf edemez :D ;)

uribaju

uribaju

Üye
dostum işe yaramaz o senin dokunamadıgın bir bölge nand bellek diye geçer programla bak hatta fexplorerla falan orası d yazan ksııım yani dokunulmaz bölge

yani oraya nokia güncellemelerini koyar,telefonun telefon yapan şeyleri ,sabit bellek diyelim dinamik değil,senin hafızakartın yada telin kendi hafızası dinamiktir
dogru n8 de 512 mb ama bu bahsettiğimiz ilk rom ,ayrıca herşeye ragmen tellerde ikinci rom vardır ,bu c7 de 8 gb dır n8 16 gb aslında ben bundan bahsettim,ama birinci romdac7 daha yüksek

buarada daha yeni gsmarenaya baktım aluminyum yazıyor
Arkadaşım rom ile depo hafızasını karıştırıyorsun.Rom farklı depo hafızası farklı şeyler.C7 de 1gb dır n8 dede 512 mi ne işte.Ayrıca dokunamama gibi bir durum yok.Rom patcher la her türlü dokunuluyo.Ayrıca başka programlar da oraya dokunabilir.Zor değil yani :oke:Son olarak da c7 nin çelik kasa olduğunu söyleyim(h)

• Beğen

Starsley

Bak arkadaş cevap vermiş.. ;) Bunların hepsi bi üstünlüktür.. Toplıcak olursak.. C7 İncelik, şıklık, çelik kasa, nfs, 1gb ROM! 200 - 250 lira FARK! n8 kamera, 16gb dah., hdmı SONUÇ; Tercih meselesi.. :oke: Bkz; Her şey ortada...

• Beğen
mustafakamikaze

mustafakamikaze

Üye
çelik kasa c7 nin ayrıcalığı değil n8 de de var arkadaşım bence n8 de gayet şık anket yapsan kişiye göre değişir neyse daha fazla uzamasın dediğin gibi tercih meselesi ;)

Starsley

n8 aliminyum.. :) Ama dediğin gibi gerek yok. :D Tercih meselesi.. :)

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
neyi tartışıyosunuz?
hepimiz nokialıyız ;)
size mahsunkırmızıgül cevap versin:kop:
hepiiimiiiiiizzzz kardeşiiiiiiizz bu kavgaaaaaaa ne diyeeee oooooy oy dağlar oy dağlaaaar oyyyy dağlaaarr oyyy bu kavgaaa ne diyeee... :d:

Starsley

Hahahaha :D :ehe: Abi sen çok yaşa.. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt