galaxy s2-lg optimus 2x - motorola atrix 4g ?

Sponsorlu Bağlantılar

motorola atrix 4g mi galaxy s2 mi optimus 2x mi?

• Kullanılan toplam oy
    31
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

uppset

Üye
    Konu Sahibi
galaxy s2-lg optimus 2x - motorola atrix 4g ?
bence piyasanın en iyi üçlüsü bunlar sizce bunlardan hangisi en iyisi?:hmmm

KaTLeDeN67

KaTLeDeN67

Üye
benim açtığıma optimusu da eklemişsin afrn

Kingmortall

Kingmortall

Üye
tabiki galaxy s2

4PuNiSHeR

4PuNiSHeR

Üye
Lg Optimus 2x.

KaTLeDeN67

KaTLeDeN67

Üye
tabiki diye bişey yok optimusla galaxy s2 çok yakın mdeller

61semih

61semih

Üye
aralarında pek bır fark olmayan modeller ve en ıyı uclu bence atrıx 4g de parmak ızı okuyucu ve dısardakı sesı engellemek ıcın kullanılan 2.mıkrefon+ menulerın motorolanın gelıstımıs oldugu ara yuz sayesınde boyutlandırılması dıger modellerınde olmayan ozellıkler.artı olarak bataryası 1930 mAh gucunde :oke: ama ıcımden galaxy s2 demek gecıyıyor nedense gorunusu acısından olsa gerek

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
Bence de galaxy s2. içime işledi telefon.

uppset

Üye
    Konu Sahibi
atrix 4g'yle galaxy s2 arasında çok düşük farklar var ama s2 daha iyi gibi

61semih

61semih

Üye
atrix 4g'yle galaxy s2 arasında çok düşük farklar var ama s2 daha iyi gibi
ıkısınınde bırbırınden ustun tarafları var atrıx 4g ve galaxy s2 nın. kısıye gore degısır ama atrıx 4g bana gore daha kaba s2 den

AYNA

AYNA

Üye
kesinlikle galaxy s2..
galaxynin arayüzü motoroladan daha hoş ve güzel geliyor bana.benim için arayüz çok önemli..

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
<font color="#ff8c00">kesinlikle galaxy s2..<br />
galaxynin arayüzü motoroladan daha hoş ve güzel geliyor bana.benim için arayüz çok önemli..<br />
</font>
<br />
<br />

bence de arayüz çok önemli.

silver021

silver021

Üye
Galaxy s2 deki superamoled ekran teknolojisi yeterde artar bile. benim wavedede var bu teknoloji ve bundan sonra alacagim tum telefonlarda superamoled olmazsa olmazlarimdan. standart amoled deil bilginize. kiyaslamaya bile kalkmayin derim once bir gorun. o yuzden bende galaxy s 2 diorum.

Ocean258

Ocean258

Üye
Lg optimus 2.. ön kamera olarakta işlemci olarakta çok daha iyi..

franzliszt

franzliszt

Üye
burada kimin kimi geçtiği belli lg yemiş bitirmiş hemde sürümü 2.2 ile solluyor galaxys 2 yi 2.3 olsa galaxys yanına yaklaşamaz.
burda kapışmışlar ;
kaynak ; ''AndroidTurkiye.net''

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
burada kimin kimi geçtiği belli lg yemiş bitirmiş hemde sürümü 2.2 ile solluyor galaxys 2 yi 2.3 olsa galaxys yanına yaklaşamaz.<br />
burda kapışmışlar ;<a href="http://www.androidturkiye.net/2011/05/13/lg-optimus-2x-ve-samsung-galaxy-s2-buyuk-kapisma-bolum-1/" target="_blank">LG Optimus 2X ve Samsung Galaxy S2 Büyük Kapışma, Bölüm 1! | Android Türkiye</a>
<br />
<br />

teşekkürler.

----------Eklendi @ 21:46:40 ---------- Yazıldı @ 19:59:23 ----------

biraz inceledim. Iyi bir cihaza benziyor. Özellike overlock la 400 MHz artması çok etkiledi beni.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt