herhangi bir ev ekranı teması yükleyemiyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bilal1928

Üye
    Konu Sahibi
herhangi bir ev ekranı teması yükleyemiyorum
arkadaşlar başlıktada gördüğünüz gibi bi ev ekranı teması yüklüyorum örn:tsunami sertifikalıyorum bazen "istenen uygulamaya erişime izin verilmedi" veya başka tarzda bi hata veriyo ama mutlaka bi hata veriyo mobile shell gibi programlarda yüklemek istemiyorum nasıl yapıcam anlamadım lütfen yardım :ağlarım:

ultrayer6

ultrayer6

Üye
mobile shell neden yüklemek istemiyorsun

SilentOne

SilentOne

Üye
c6 fw ise yükleyemessin

zatenosman

Üye

bilal1928

Üye
    Konu Sahibi
açıkçası fw lere fazla güvenmiyorum mobile shellde bayaa karışık oluyo normal bi ev ekranı teması yüklemek istiyorum sadece ama ne yaptıysam yüklenmiyo

zatenosman

Üye
açıkçası fw lere fazla güvenmiyorum mobile shellde bayaa karışık oluyo normal bi ev ekranı teması yüklemek istiyorum sadece ama ne yaptıysam yüklenmiyo

voyager miydi ne öle bi program var bi bak istersen ona.

bilal1928

Üye
    Konu Sahibi
kardeş ben uygulamayla olanları sevmiyorum güzel olmuyo ben bildiğimiz tsunami gibi ev ekranlarını yükleyemiyorum onu soruyorum

zatenosman

Üye
kardeş ben uygulamayla olanları sevmiyorum güzel olmuyo ben bildiğimiz tsunami gibi ev ekranlarını yükleyemiyorum onu soruyorum

cfw mi istiyosun maxicepte en son versiyonlar var yükleyebilirsin ama benim kullandımı istiyosan pm at yardımcı olaym

furkan5800

furkan5800

Üye
evet cfw yse desteklemeyebilir

bilal1928

Üye
    Konu Sahibi
hayır cfw değil sadece ev ekranı teması

mangdaşire

mangdaşire

Üye
ev ekranını kendi opdadan aldıgın sertifika ile imzala,yüklenmez güncelleştirme hatası derse,eskiden yükledin demektir.eski versiyonu kaldır ve yenisini kur,yine kurulmazsa buraya tekrar yaz.orjinal fwde orange birtek güncelleştirme hatası verir .

SilentOne

SilentOne

Üye
sertifka al yada normal fw hazılarla kendine içinede ev ekranını göm tmmdır

bilal1928

Üye
    Konu Sahibi
sis content adlı programdan sertifikalıyorum ev ekranını istenen uygulamaya erişilemedi diyor sertifikalı olmasına rağmen

mangdaşire

mangdaşire

Üye
sis content adlı programdan sertifikalıyorum ev ekranını istenen uygulamaya erişilemedi diyor sertifikalı olmasına rağmen
orange tsunami mi? yoksa satio mu? satio yu yüklemeye çalışıyorsan boşa ugraşıyorsun.orange tsunami yükleyipte bu hatayı veriyorsa,bir yerde hata vardır.birde sertifika kendi opdadan aldıgın sertifika degil mi? kendi opdadan aldıgın sertifikaysa,ilk önce orange tsunaminin içindeki bütün sertifikaları sil,sonra kendi sertifikanla imzala.yine olmazsa telefona format çek,tekrar yüklemeyi dene:oke:

bilal1928

Üye
    Konu Sahibi
orange tsunami yüklemeye calısıyorum olmuyor sertifikalar tamam sertifikayla alakalı bi hata vermiyo erişilemedi fln diyo

mangdaşire

mangdaşire

Üye
orange tsunami yüklemeye calısıyorum olmuyor sertifikalar tamam sertifikayla alakalı bi hata vermiyo erişilemedi fln diyo
şimdi gördümde kullandıgın tel c6 gözüküyor eger c6 ise baştan vazgeç ev ekranı yüklemekten.c6 ev ekranı desteklemez.:oke:

bilal1928

Üye
    Konu Sahibi
ah keşke c6 olsaydı önceden c6 vardıda şimdi 5800 var c6 olsa neden ev ekranı istiyimki :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt