Geçen hafta n8 aldım bazı konularda destek

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
emirsaltik

emirsaltik

Üye
    Konu Sahibi
Geçen hafta n8 aldım bazı konularda destek
öncelikle telefonlar hakkında pek bilgim yoktur öğrenmek amaçlı bu forumda takılıyorum. Neyse sorularıma baslıyım
bu program sertifikalatma OPDA olayını telefondan yapabilirmyz internete sadece telefondan girebildigim için soruyorum
ikinci olarak telefonumun özelliklerini işletim sistemi vs telefonda nasıl öğrenebilirm
bide bu anna yeni arayüz cıktımı
daha aklımda cok sey vardıda hatırladıkca sorucam yardımcı olursanız cok sevinirim arkadaslar.Tek istediğim bazı fedakarlıklar yaparak aldıgım telefonmdan maximum verim almak.

ultrayer6

ultrayer6

Üye
opda'yı telefondan yapabilirsin

işletim sistemini ve sürümünü *#0000# tuşlayarak öğrenebilirsin.

Anna henüz çıkmadı.

----------Eklendi @ 11:32:13 ---------- Yazıldı @ 11:31:36 ----------

birde telefonuna sertifika aldıktan sonra mod7 yap daha çok verim alırsın.

>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
arkadaş sorularını cevaplamış bende konu dışı öneride bulunayım telefona bir mouse al onl kullan çok raht oluyor

Starsley

Telefon üzerinden nasıl sertifika falan alabiliyoruz..

emirsaltik

emirsaltik

Üye
    Konu Sahibi
tsk ettm yumusakyumru butür bütün önrilere acıgım kardesm yuklemem gereken güzel programlar vs

_ardaa

_ardaa

Üye
QT yükleyeceksin python gibi altyapı buda, ardından nokia bubble ve sleep screen yükle çok seveceksin biri tuş kilidi diğeri ekran koruyucu çok eğlenceli ikiside, gerçi sleep screen henüz test aşamasında olduğu için renklerde bazen saçmalayabiliyor.

catdog136

catdog136

Üye
Telefon üzerinden nasıl sertifika falan alabiliyoruz..

googledan opda sitesini bul gir, sertifikayı iste birkaç güne çıkar, sonra freesigner die bir prıgram var onu indir. Opdanın verdiği .cer ve . dosyalarınıda telefona indir. Ardından freesignerla hepsini birleştir. Baya yüzeysel anlattım ama olay bu yani.. =)

Starsley

Amma ayrıntılı oldu. :D Fresigner o nerden iniyor. Cer dosyaları hangi klaserö atılıyor. Bak dua edicem. Bunun resimli anlatımı yokmu? :D

emirsaltik

emirsaltik

Üye
    Konu Sahibi
Sertifika almamın telefonuma herhangi bi zararı varmı ?

ultrayer6

ultrayer6

Üye
hacklemenin zararı var fakat sertifikanın bir zararı yok.

----------Eklendi @ 14:14:59 ---------- Yazıldı @ 14:13:58 ----------

yav amma tembelsiniz google'a freesigner yazın bulun indirin ben öyle yaptım. :D

SilentOne

SilentOne

Üye
n8 telefondur kullandıkça deqerini anlaycaksın

>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
Qt ve mod7 kur netten video izlemek için kendi tarayıcısını kullan dolasmak için opera mobile 10 kullan bilinçsiz tema kullanma tema yavaşlatıyor uygulama guncelle 4 tane midnight teması var bunlardan kullan guzel lüx ve yavaşlatmaz ee ne diyim işte mouse kullanman iyi olur nette çok rahat olur telefona silikon kap al elinden kayar yoksa kameranın ayarlarıyla oynama otomatiğe al mod atınca zaten kalite dudak uçuklattıcı boyutlara geliyor

emirsaltik

emirsaltik

Üye
    Konu Sahibi
hepinize tsk ettm beyler

----------Eklendi @ 21:14:19 ---------- Yazıldı @ 20:37:08 ----------

Qt ve mod7 kur netten video izlemek için kendi tarayıcısını kullan dolasmak için opera mobile 10 kullan bilinçsiz tema kullanma tema yavaşlatıyor uygulama guncelle 4 tane midnight teması var bunlardan kullan guzel lüx ve yavaşlatmaz ee ne diyim işte mouse kullanman iyi olur nette çok rahat olur telefona silikon kap al elinden kayar yoksa kameranın ayarlarıyla oynama otomatiğe al mod atınca zaten kalite dudak uçuklattıcı boyutlara geliyor

qt ve mod7 ne ise yararıyo sana zahmt bahsedermsn ?

ultrayer6

ultrayer6

Üye
hepinize tsk ettm beyler

Soru bana yönelmemiş fakat ben atlayayım.

QT, Tıpkı phyton gibi çalışır. Kendi bünyesindeki uygulamaları çalıştıran bir emulatör de diyebiliriz. Fakat phyton'a göre çok daha güzel görsellikler taşır.

Mod7 ise, n8 telefonunuzu çok güzel yapar.
Zaten güzel çekilen fotolar, mod7 ile akıllara zarar!
Ayrıca hızlandırır, uçurur adeta, tam verim alırsın,
"işte n8 buuuu!!!" diyerek köprüden atlarsın!

----------Eklendi @ 21:22:49 ---------- Yazıldı @ 21:21:49 ----------

hepinize tsk ettm beyler

QT, Tıpkı phyton gibi çalışır. Kendi bünyesindeki uygulamaları çalıştıran bir emulatör de diyebiliriz. Fakat phyton'a göre çok daha güzel görsellikler taşır.

emirsaltik

emirsaltik

Üye
    Konu Sahibi

----------Eklendi @ 21:22:49 ---------- Yazıldı @ 21:21:49 ----------

bide linlklerini ver kardeş allh razı olsn :)

emirsaltik

emirsaltik

Üye
    Konu Sahibi
ya su opda sertifikaları göndrdi dün ama hala alamıyorum free user 3-5 days filn diyo harici 3 euro istiyo 3 gün beklicez mi yoksa para vermekten baska altarnatifimiz yok mu?

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
ya su opda sertifikaları göndrdi dün ama hala alamıyorum free user 3-5 days filn diyo harici 3 euro istiyo 3 gün beklicez mi yoksa para vermekten baska altarnatifimiz yok mu?
hemen indirmek istiyorsanız ücret ödeyip indirebilirsiniz yazıyo yada 3 gün beklersiniz diyo..
3 gün beklicen sonra beleş indiriyon :)

emirsaltik

emirsaltik

Üye
    Konu Sahibi
ultrayer6

ultrayer6

Üye
3 gün beklemene gerek yok, sitenin dilini çince yap indir :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt