Geçen hafta n8 aldım bazı konularda destek

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
emirsaltik

emirsaltik

Üye
    Konu Sahibi
4 ay once c6 vardı bnde onada aldıydım biliyodm bi çıkar yolu oldugunu ama hatırlayamadım saolsn kardes

emirsaltik

emirsaltik

Üye
    Konu Sahibi
denedim oldu saolsn

----------Eklendi @ 12:00:38 ---------- Yazıldı @ 11:58:24 ----------

telefona hd film indirebilecegim guzel bi site bilen var mi?

• Beğen
Tepkiler: Cezzbedici3
ultrayer6

ultrayer6

Üye

Buraya gel indir kardeş çok kaliteli, indiriyorum ben hep. :)

• Beğen
Tepkiler: Cezzbedici3
emirsaltik

emirsaltik

Üye
    Konu Sahibi
Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
denedim oldu saolsn

----------Eklendi @ 12:00:38 ---------- Yazıldı @ 11:58:24 ----------

telefona hd film indirebilecegim guzel bi site bilen var mi?
uvvvv bunu bilmiyordum öğrendiğim çok çok iyi oldu sağol ultra adamımsın:oke:

emirsaltik

emirsaltik

Üye
    Konu Sahibi
Forumda gördüm bazı arkadaşlar bi program sayesindemi diyim 10 mgbytlık fotoğraflar cekiyoralrmış daha güzel çekim yapabilmem için ekstra telefona yüklemem gereken bi program varsa bilgilendire bilirmisnz.

emirsaltik

emirsaltik

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür ettim hiç beklemediğim birinden geldi az once seninle S^3 kullanıcılarının yaptığı tartışmaları okuyordum. neden N8 telefon kullandığın halde bu kadar kötülüyorsunki (:

nonamex

Üye
Teşekkür ettim hiç beklemediğim birinden geldi az once seninle S^3 kullanıcılarının yaptığı tartışmaları okuyordum. neden N8 telefon kullandığın halde bu kadar kötülüyorsunki (:

Beklentilerimi karşılamadı. 10-15 tane uygulama kurunca yavaşlayan menü geçişleri, yavaş çalışması, kötü web tarayıcısı, Ovi Storeda az sayıda oyun ve uygulama olması gibi bir sürü etken birleşti..

(Symbian Anna'dan umutluyum yinede :ehe )

emirsaltik

emirsaltik

Üye
    Konu Sahibi
:D bakalım hayırlısı ben tavsiye üzerine mod 7 yükledim bunda mod v1.1 falan diyoya aynı şeyin üst versiyonu falan mı acaba yoksa farklı şeyler mi ?

----------Eklendi @ 18:57:09 ---------- Yazıldı @ 18:53:57 ----------

Beklentilerimi karşılamadı. 10-15 tane uygulama kurunca yavaşlayan menü geçişleri, yavaş çalışması, kötü web tarayıcısı, Ovi Storeda az sayıda oyun ve uygulama olması gibi bir sürü etken birleşti..

(Symbian Anna'dan umutluyum yinede :ehe )

Bendede aynısı var baya oyun falan yükledim menü geçişleri falan yavaşladı mesela oyun klasöründe bütün oyun kısayolları tıklıyorum çok az geç açılıyo ama bu kadar güzelliğinin yanında kamerası fm vericisi v.s bu tür ufak tefek beklemeler beni telefondan biraz bile soğutmuyor tuzu biberi yani (:

emirsaltik

emirsaltik

Üye
    Konu Sahibi
plazmam var arkadsında 3 -4 tane hdm girişide var fakat telefonun yanında verilen hdmi adaptörü oraya direk girmiyor araya bir kablo daha almam mı gerekiyor hdmi bağlantısı konusunda bilgilendirirmisnz arkadaşlar

nonamex

Üye
plazmam var arkadsında 3 -4 tane hdm girişide var fakat telefonun yanında verilen hdmi adaptörü oraya direk girmiyor araya bir kablo daha almam mı gerekiyor hdmi bağlantısı konusunda bilgilendirirmisnz arkadaşlar

Evet HDMI kablosu almanız lazım.

emirsaltik

emirsaltik

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar anna çıktıgında telefonun yazılım güncelleme kısmından çıktığı gibi güncelleye bilecekmiyiz yoksa ekstradan bizim bişeyler yapmamız gerekicekmi bu konu hakkında bilgilendirimsiniz bide telefon flashlamak formatlamak manasındamı kullanılıyor?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt