Telefon Önerisi(Şimdiden Teşekkürler)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

palop13

Üye
    Konu Sahibi
Telefon Önerisi(Şimdiden Teşekkürler)
Ben bu aralar yeni telefon almak istiyorum.Daha öncede benzer bir konu açmıştım.Ancak konu sonunda bir sonuca varamayıp bekleme kararı aldım.Hepinizden yardım istiyorum.Bu sefer 1500 tlye kadar önerebiliceğiniz Apple İphone dışında.Her türlü öneriye açığım.Arkadaşlar nedenleriyle yazarsanız sevinirim. :hmmm
Arada kaldığım bazı modellerde var.HTC Desire Hd ve Sony Ericson Xperia Arc gibi..Bu modeller dışında da önerilerinizi bekliyorum.

1000-1500 TL arası telefon önerilerinizi bekliyorum.

mangdaşire

mangdaşire

Üye
bir fiyat aralıgı söylerseniz daha yararlı oluruz.eger rastgele android model öner derseniz i5510(galaxy 551),galaxy fit,x10 mini,galaxy s tavsiyemdir.:oke:

Emre-45

Emre-45

Üye
Ben bu aralar yeni telefon almak istiyorum.Daha öncede benzer bir konu açmıştım.Ancak konu sonunda bir sonuca varamayıp bekleme kararı aldım.Hepinizden yardım istiyorum.Bu sefer 1500 tlye kadar önerebiliceğiniz Apple İphone dışında.Her türlü öneriye açığım.Arkadaşlar nedenleriyle yazarsanız sevinirim. :hmmm
Arada kaldığım bazı modellerde var.HTC Desire Hd ve Sony Ericson Xperia Arc gibi.. ama HTC nin ekranının kapasitif olması beni biraz telefondan soğuttu.Bu modeller dışında da önerilerinizi bekliyorum.

HTC Desire HD iyidir. Ama ekranın kapasitif olması ne yönden soğuttu anlayamadım

Kingmortall

Kingmortall

Üye
htc desire hd veya sony ericsson xperia x10i samsung galaxy s ama htc hd daha güzel gibi karar senin ben desire hd derim

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
Zaten yazdığın bütün telefonlar kapasitif ekran ve 1500 tl'ye rezistiv ekran yoktur ama 220 tl'ye rezistiv ekran Samsung Champ var :ehe
Konuya dönersek Samsung Galaxy S2 derim ben uzun yıllar götürür seni.

'Patron

'Patron

Üye
ainen değil.aynen.Düzgün yaz.

----------Eklendi @ 17:18:59 ---------- Yazıldı @ 17:17:53 ----------

Arada kaldığım bazı modellerde var.HTC Desire Hd ve Sony Ericson Xperia Arc gibi.. ama HTC nin ekranının kapasitif olması beni biraz telefondan soğuttu.Bu modeller dışında da önerilerinizi bekliyorum.
Dostum bence Google Nexus S e bak.Yada Sony Ericsson Xperia Play bu telefon Playstation sertıfıkalı.

Starsley

Galaxy s2 ;)

>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
HtcDesireS NokiaE7,N8 kesinlikle bu üçünden birini al derim

palop13

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar en fazla 1500 tl ye kadar telefon önerilerinizi bekliyorum.(1000-1500 TL).Ayrıca Galaxy s2 çıktı mı?Ben çıkmadı diye biliyordum.Ayrıca telefonun özelliklerini bakınca zaten 1700 tl den aşağıya satılacağını pek sanmam.

celatx

celatx

Üye
e7 derim ben wave2 de olabilir

technoshark

technoshark

Üye
LG OPTİMUS 2X :oke: bi bak derim

palop13

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşım LG Optimus 2x e baktım tabi ancak telefonun türkiyede satışa sunulmayacağını da duydum.Bu yüzden şu anda çok kararsızım. Htc Desire Hd,Htc Desire S ve Htc İncredible S arasında gidip geliyorum.Birde Samsung galaxy s2 nin tam çıkış tarihi ve fiyatı hakkında bilgisi olan var mı?:hmmm

buket2

buket2

Üye
aşağıda yazdığı gibi daha piyasaya çıkmamış ama sanırım şu an piyasadaki telefonların tüm özelliklerini barındıran ayrıca farklı bir çok özelliğede sahipmiş. aşağıda bulduğum bilgileri direkt paylaşıyorum. bende çıkmasını bekliyorum telefonun.

LG’nin Android işletim sistemli en yeni cihazlarından Optimus Black, Mayıs ayının sonu itibariyle Avrupa’da olmayı bekliyor. Android işletim sistemi ve NOVA ekranı bir arada sunan Optimus Black, muhtemelen Türkiye’de de satışa sunulacak.
LG, beklenen açıklamayı bugün yaptı ve Optimus Black için Avrupa lansmanının bu ay içinde yapılacağını bildirdi. Fiyatlandırma için herhangi bir bilgi bulunmazken tahminlere göre 320 Euro seviyesinde bir fiyatla piyasaya girmesi bekleniyor. Önümüzdeki ay cihazın başka renklerininde duyurulması beklenirken muhtemelen yeni renkler Optimus Black isminden farklı bir isimle satışta olacak.
‘ın Genel Özellikleri Şu Şekilde:
  • 109 gram ağırlığında ve 9.2 mm kalınlığında
  • Android 2.2 Froyo işletim sistemi (2.3 güncellemesi gelecek)
  • 4 inç WVGA Nova ekran
  • HSDPA, Wi-Fi, GPS bağlantı
  • 3.5 mm kulaklık girişi
  • 5 MP LED flaş otofokus kamera
  • 720p video kaydı
  • 2 MP ön kamera
  • 512 MB RAM
  • 1 GHz işlemci
  • 2 GB dahili hafıza
  • microSD kart desteği

Kefelon

Üye
galaxy s2 :oke:

N'name

N'name

Üye
N8 :oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt