Soruu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
beko87

beko87

Üye
    Konu Sahibi
Soruu
Nokia c6-01 mi nokia n97 mi fiyatlarını önemsemeyin.

EngineerRVI

EngineerRVI

Üye
kamera merakın yoksa n97 kulağa daha hoş geliyor ;) ve n97 s60V5, c601 S^3 n97 için bundan sora pek güncelleme çıkcağını zanetmiyorum buda eksi tarafı

mangdaşire

mangdaşire

Üye
c6-01 öneririm.n97 artık çok eskidi.donanımsal olarak c6-01 fark atar.

J_JoKeR_R

J_JoKeR_R

Üye
bi oyunlara bak :D

Utku

Utku

Üye
c6-01,c7,n8 bu üçünü öneririm

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
ciddimisin arkadaşım sen... N97 mi kaldı bu devirde :D
symbian3 nerde sen orda ol agaaa:yuru
benden sana tavsiye bekle biraz daha paranıda biriktir.. X7 al.. şimdi kardeşim askerden gelcek 2 hafta sonra x7 de zaten 1 aya gelir heralde.. kardeşime x7 alcaz bende N8 var babamda C7 var:yuru
kardeşimle ortaklaşa kullanıcaz telleri bi gün N8 bi gün X7 bi gün N8 bi gün X7:ehe:ehe
X7 şuan nokianın ilk 4'' telefonu olma unvanını taşıyor bu arada:oke:

Uruloki

Uruloki

Üye
cezbedici uyarayı ya da hatırlatayım ilk 4" E7 gördüysen hayvan kadar birşey zaten

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
cezbedici uyarayı ya da hatırlatayım ilk 4" E7 gördüysen hayvan kadar birşey zaten
:ahah pardon ya unutmak değilde ne bileyim X7 diyesim gelmiş.. evet E7'ydi ilk 4'':vur
sağol hasan yine hızır gibisin yine b.k yoluna gitmekten kurtardın

SilentOne

SilentOne

Üye
artık s60v5 in devri bitti s^3 ün devri sen s^3 lü tel al yani n97 yi unut salla

mustafa

mustafa

Üye
n97 nin ismi geçiyor mu hala yaa :aha:

beko87

beko87

Üye
    Konu Sahibi
Saten bnde c6-01 var da arkadaş n97 daha iyi die idda ediğ duruodu ona göstercem bu konuyu görsn hangisi daha iyi :D

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
Getir konuyada .....olsun

OzGuRKnowN

Üye
N97 KullaNıyorum ama sırf hafızası için geri kalanı beş para etmez N8' e devam :)

WebStyle

WebStyle

Üye
İyide benim anlayamadığım şey X7 ile N8 arasında ne gibi göze batan yazılımsal ve donanımsal farklılıklar var klavye dışında şahsen ben göremedim. Neden X7'ye o kadar para verilsin ki tahminen 1.350 TL civarınca piyasaya sürülecek telefon. Şimdi N8'ler 1000 TL civarı. Ben şahsen X7'ye gidip o kadar para vermezdim. 350-400 TL cebimde kalırdı ..

OzGuRKnowN

Üye
İyide benim anlayamadığım şey X7 ile N8 arasında ne gibi göze batan yazılımsal ve donanımsal farklılıklar var klavye dışında şahsen ben göremedim. Neden X7'ye o kadar para verilsin ki tahminen 1.350 TL civarınca piyasaya sürülecek telefon. Şimdi N8'ler 1000 TL civarı. Ben şahsen X7'ye gidip o kadar para vermezdim. 350-400 TL cebimde kalırdı ..

vallahi bende vermem 4'' miş ekranı ßenimkide 3,5'' 3 telefon var hepsi ondan daha ßüyük geLir :D x7 saçmalık abi ya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...