Buluşmalarda Hesap Karmaşası...

Sponsorlu Bağlantılar

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
    Konu Sahibi
Buluşmalarda Hesap Karmaşası...
Hesaba müdahale eder misiniz bayanlar ?
Hayır hiç karışmam, hesabı erkek öder
Miktar önemli değil, birlikte ödeyelim derim
Ben ısmarlayayım diye ısrar ederim
Sadece "ben de paylaşabilirim" derim ve ısrar etmem
vs vs.

Erkek arkadaslarımızında fikirlerını alabılrız bu konuda:tşk:

• Beğen
Tepkiler: Muhmd CR7, Dafny, 'Enver' ve 6 diğerleri

pelın_

hımm şimdıı bu konu bıraz sakıncalı nereye ceken gelır ama ben hıc bı erkegın yannda hesap odemem kıbarca bıkere teklıf ederım cuzdanımı cıkartırım ama bugune kadar ne odedım nede ole bırıyle dısarıya cıkmadım . ama odemek yanlışmı dersenız hayır dıyıl tabıkı bı bayanda hesap oder ama yakısırmı onu erkeklere bırakıyorum:D

• Beğen
Tepkiler: yutkun, Samsunspor ve Tuba.Erva
Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
    Konu Sahibi
hımm şimdıı bu konu bıraz sakıncalı nereye ceken gelır ama ben hıc bı erkegın yannda hesap odemem kıbarca bıkere teklıf ederım cuzdanımı cıkartırım ama bugune kadar ne odedım nede ole bırıyle dısarıya cıkmadım . ama odemek yanlışmı dersenız hayır dıyıl tabıkı bı bayanda hesap oder ama yakısırmı onu erkeklere bırakıyorum:D

cok guzel acıklamıssın :D

• Beğen
Tepkiler: pelın_
phasan

phasan

Üye
benim sevgilim olsa hep ben öderdim hesabı

• Beğen
Tepkiler: Tuba.Erva
Necmati

Necmati

Üye
bir Türk bayan'a Hesap ödetmez...

• Beğen
Tepkiler: Mehmet, Kobra_FighterTR, pelın_ ve 1 kişi daha
Necmati

Necmati

Üye

ödetende Türk gördum :) galıba o bırazda genişlik rahatlık olsa gerek :)
ama haklısın çoğunluga bakılırsa ödetmez
onun erkek olduğu ne malum :D
Türk erkeği Bayana hesap ödetmez aga ..

• Beğen
Tepkiler: Mehmet

pelın_

haha parası yoktur beklı yazık ama:d

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
    Konu Sahibi
haha parası yoktur beklı yazık ama:d

karsındakı de zaten insan olmayabılır ama anlarsın az cok zaten o zaman ona fırsat vermezsın ki ben öderım şahsen o tür durum olsa
gururunu zedelemeden yaparım bsey
ama her zaman olursa sorun var orda :hmmm

jejep

jejep

Üye
Genel olarak erkek hesabı öder,bir bayana hesap ödetmek gurur kırabilir ama günümüze bakılınca kimi kızlar erkekler gezmek tozmak eğlenmek parasını yemek için beraber oluyorlar ,Bır kıza hesap ödeten çok erkek gördüm oda ayrı mesele,Ciddi bir ilişki içinde olan kız ve erkek herşeyin farkındadır geleceğe dair planları vardır bir yerde ücret ödenmesi gerekince beraber ödeyebilir bunuda doğal karşılamak gerekebilir :) Ben şahsen kız arkadaşıma hesap ödetemem yani evlenince zaten işler değişebilir eve giren para zaten ikimizindir

• Beğen
Tepkiler: Mehmet ve Tuba.Erva
Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
    Konu Sahibi
dogru olanda bu zaten :)
Genel olarak erkek hesabı öder,bir bayana hesap ödetmek gurur kırabilir ama günümüze bakılınca kimi kızlar erkekler gezmek tozmak eğlenmek parasını yemek için beraber oluyorlar ,Bır kıza hesap ödeten çok erkek gördüm oda ayrı mesele,Ciddi bir ilişki içinde olan kız ve erkek herşeyin farkındadır geleceğe dair planları vardır bir yerde ücret ödenmesi gerekince beraber ödeyebilir bunuda doğal karşılamak gerekebilir :) Ben şahsen kız arkadaşıma hesap ödetemem yani evlenince zaten işler değişebilir eve giren para zaten ikimizindir

• Beğen
Tepkiler: jejep

ayse sena

Üye
erkek öder :ehe

• Beğen
Necmati

Necmati

Üye
evlenince çok farklı ama beni yine eşime para ödetmezdim :)

• Beğen
Tepkiler: Mehmet ve Tuba.Erva
Tuncay.erol

Tuncay.erol

Üye
erkek ödemicekse kız kıza gitsinler o zamn para cıkmasa bile tel mel satıp gene öderim kendimi rehin bırakırım bulaşık yıkarım gene öderim :ehe

• Beğen
cehili

cehili

Üye
Bugüne kadar odetmedim. Sadece sevgilim değil kız kuzenlerim olsun,normal kız arkadaşım olsun hesap odetmemisimdir. Tabi şu da var parasını yediğim kız da az değil ama onlar eğlencelikti .d

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
    Konu Sahibi
erkek ödemicekse kız kıza gitsinler o zamn para cıkmasa bile tel mel satıp gene öderim kendimi rehin bırakırım bulaşık yıkarım gene öderim :ehe

söyleyecek söz bulamıyorum gözlerım yaşardı burda okurken:ehe valla duygulandım:ehe

Üst Alt