c6-01 mi x6 mı ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
J_JoKeR_R

J_JoKeR_R

Üye
    Konu Sahibi
c6-01 mi x6 mı ?
arkadaşlar kuzanim telefon almak istiyor en fazla en fazla 700 tl olacak 5800 beğenmiş ama eskidi dedim fiyat aralığı söyle deyince bunları söyledım ama ikisi arasında kaldık çübkü birinin hafızası 16 gb diğerinin oyunları iyi geldi ona göre ben c6 diyorum siz nedersiniz s^3 oyunları çok üzel kamerası iyi :D

djlkr

djlkr

Üye
Şu An Bence En İyisi C6 :evet:

J_JoKeR_R

J_JoKeR_R

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler başka fikirleri olan ve nokia istiyor kuzi :D

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
C6-01 daha iyi gibi.Daha yeni ve symbian^3 kozu var.Ama kamera konusunda pek emin olmayın.X6 otofokuslu 5Mp carl zeiss optik lensli kameraya sahip.Çogu karsılastırmada C7 ile kafa kafaya oldugunu gördüm.C6-01 8 Mp ama kameranın diger özelliklerini bilmiyorum açıkçası.Ayrıca 700 liraya C6-01 görmedim ben umarım vardır.
X6 müzik için çok güzel bir telefon tarzı da buna uygun.Ama ben olsam C6'yı seçerdim.Donanımı daha iyi ,S^3 çok hızlı :yuru

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
Nokia C6-01 tabi ki. Symbian 3 alınır artık s60v5'i salla bence arada çok ciddi bir oyun/uygulama/tasarım farkı var. C6-01'de 680 mhz işlemci varken X6'da 434 mhz ki o da overclockla. C6-01'e yazılım güncellemesi ile overclock yapıldığında 700 mhz'i geçer. C6-01'de 8 mp kameranın yanında 720p hd video kaydı var bildiğin video kamera. 3g+wifi iki telde de mevcut zaten ekran boyutları aynı. Son olarak C6-01 Super Amoled ile dünyanın en iyisi olmak için yarışan Clear Black Display Amoled ekran kullanıyor. C6-01'de ekstradan multitouch da vardır. X6'nın dahili hafızası güzel de hafıza kartı ile C6-01'e de o doping yapılabilir. Onun dışında X6'da 5 mp carl zeiss lens var çok kaliteli bir lenstir ama video çekimi 360p ile sınırlı. ayrıca müzik telefonu olması da iyidir. Ama bence kesinlikle C6-01 tercih edilmelidir. X6 3 ay mutlu eder C6-01 ise 2 sene belki de daha fazla:oke:

frey29

frey29

Üye
arkadas c6_01 derim hd telefon hd oyun c6 actıgı videoyu x6 acmıyor oyunlarıda x6 bes para etmez c6 720p hd filim izle dvix avi mp4 flv hepsini acıyor programsız 1280*720 çözünürlük var c7 aynı n8 aynı e7 aynı c6_01fiyat 700 800 arsı geziyor dahili hafıza yok ama 32gb h kart destekliyor

J_JoKeR_R

J_JoKeR_R

Üye
    Konu Sahibi
arkadas c6_01 derim hd telefon hd oyun c6 actıgı videoyu x6 acmıyor oyunlarıda x6 bes para etmez c6 720p hd filim izle dvix avi mp4 flv hepsini acıyor programsız 1280*720 çözünürlük var c7 aynı n8 aynı e7 aynı c6_01fiyat 700 800 arsı geziyor dahili hafıza yok ama 32gb h kart destekliyor

700 800 demişinde burada ki ne daha iyi galiba :D

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye

700 800 demişinde burada ki ne daha iyi galiba :D
Ordaki siteler pek güvenilir siteler degil ve garanti saglayan firmalar pek saglam firmalar degil.
Piyasada 750 liradan asagıda C6-01 bulunmaz.Hevesini kırmak gibi olmasın arkadasının ama akakçe biraz poliyanna bu konuda :bilmm

J_JoKeR_R

J_JoKeR_R

Üye
    Konu Sahibi
Ordaki siteler pek güvenilir siteler degil ve garanti saglayan firmalar pek saglam firmalar degil.
Piyasada 750 liradan asagıda C6-01 bulunmaz.Hevesini kırmak gibi olmasın arkadasının ama akakçe biraz poliyanna bu konuda :bilmm

hmm bunu öğrendiğim iyi oldu çünkü en baba 700 tl lik telefon alablir oda en baba başka tavsiye edebilirmsin diyecem ama x6 dan iyi 700 tl den az bi tel warmı ki ?

pRime.

pRime.

Üye
C6-01 al kardeşim. :oke:

celatx

celatx

Üye
x6 s60v5 - c6-01 s^3 zaten orda kaybediyor x6 ,benim bu bütçem olsa ve bu seçenekler olsa kesinlikle c6-01 alırım ,wave 2 lerede bakmanı öneririm akakçede 653 görünüyor fiyatı normal de 800 e bulabilirmisin acaba :hmmm bulursan wave 2 de olabilir
akakçedeki siteler yurt dışından garantisiz getiriyor diye duymuştum belki bağzıları paranı alıp telefonu yollamayabilir bile :ehe

J_JoKeR_R

J_JoKeR_R

Üye
    Konu Sahibi
x6 s60v5 - c6-01 s^3 zaten orda kaybediyor x6 ,benim bu bütçem olsa ve bu seçenekler olsa kesinlikle c6-01 alırım ,wave 2 lerede bakmanı öneririm akakçede 653 görünüyor fiyatı normal de 800 e bulabilirmisin acaba :hmmm bulursan wave 2 de olabilir
akakçedeki siteler yurt dışından garantisiz getiriyor diye duymuştum belki bağzıları paranı alıp telefonu yollamayabilir bile :ehe

kuzanim nokia olsun dedi bana c6 da biraz kaçtı fiyatı :S

mangdaşire

mangdaşire

Üye
tabikide c6-01 :oke:

Starsley

Fiyat kaçtıysa x6

J_JoKeR_R

J_JoKeR_R

Üye
    Konu Sahibi
2. El c7 olabilirmi peki 700 tlden düşük

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
2. El c7 olabilirmi peki 700 tlden düşük
Pek sanmam çünkü yeni bir model.Olsa bile temiz olmaz.Bütçeyi biraz daha zorlasın C6-01'i alsın bence arkadasın.Ama X6'da çok kötü bir seçenek degil.

Kingmortall

Kingmortall

Üye
illaki symbian mı kullanacak kuzenin bide android denesin sony xperia x10 miniyi denesin fiyatı en fazla 700 lira android işletim sistemi hızıda gayet güzel Qualcomm MSM7227 600MHz
hız daha ne bence bu fiyata alınabilecek androidli bi telefon

mexico_35

mexico_35

Üye
x6 al bence

pRime.

pRime.

Üye
illaki symbian mı kullanacak kuzenin bide android denesin sony xperia x10 miniyi denesin fiyatı en fazla 700 lira android işletim sistemi hızıda gayet güzel Qualcomm MSM7227 600MHz
hız daha ne bence bu fiyata alınabilecek androidli bi telefon

C6-01 de 680mhz broadcom bcm2727. Piyasadaki en güçlü gpu.

pasha14

pasha14

Üye
C6-01 Başka söze gerek yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...