genç avantaja geçecekler tekrar düşünsün!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ali123456789

Üye
    Konu Sahibi
genç avantaja geçecekler tekrar düşünsün!
Vodafone faturasız hattan, vodafone faturali hat olan genç avantaj a geçtim. Tekrar faturasız hatta dönmek istediğinde ise 1 yıllık yaklaşık 60tl lik vergi yi son faturayla birlikte ödemem gerektiğini müşteri hizmetlerinden öğrendim. Bunu kaç kez cep shoplara ısrarla sordum, ceza verir miyim diye, vermezsiniz demişlerdi. Siz de bu tarifeye ve vodafone ye geçecekseniz bir daha düşünün. Bir daha vodafone adını duymak bile istemiyorum. Hattımi aveaya taşıyacağım.

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Adamlar doğru demiş, ceza vermezsin. O para devlete ödenen vergidir , ceza değil. Eğer ki hiçbir ücret ödermiyim deseydiniz o zaman haklısınız.

Hæ©Ky

Üye
Faturasız Hattan Faturalı Hatta Geçiş Yaptığında Sadece Faturanı Ödersin... o Senin Dediğin Yeni Faturalı Hat Alan Aboneler için Vergiler var Bu Vergileri İlk etapta Ödemezsin faturana Taksitle Yansır Ve Bu Sadece Vodafone a Özgü Deil Devlet Aldığından Dolayı Tüm Oparatörlerde Bu şekilde...

ali123456789

Üye
    Konu Sahibi
Faturasız Hattan Faturalı Hatta Geçiş Yaptığında Sadece Faturanı Ödersin... o Senin Dediğin Yeni Faturalı Hat Alan Aboneler için Vergiler var Bu Vergileri İlk etapta Ödemezsin faturana Taksitle Yansır Ve Bu Sadece Vodafone a Özgü Deil Devlet Aldığından Dolayı Tüm Oparatörlerde Bu şekilde...

Bende senin gibi zannediyordum ama öyle değilmiş. Ayrıca bu vergi meselesini kaç kez sordum ama yine tuzağa düştük anlaşılan

phasan

phasan

Üye
bilgi için çok teşekkürler bilmiyordum

Hæ©Ky

Üye
Bende senin gibi zannediyordum ama öyle değilmiş. Ayrıca bu vergi meselesini kaç kez sordum ama yine tuzağa düştük anlaşılan

Yasal Olarak Böyle Zaten Zannetme ile İlgisi Yok istediğin Her yere sorabilirsin... Yeni Hat Alımında Faturalı alırsan Hiç Bir ücret ödemezsin Oparatör Faturana 12 eşit Taksitle Yansıtır Ama Faturasız Alırsan Zaten para Verip Aldığından Dolayı Daha Sonra Ekstra ücret ödemezsin Sadece Kullandığın Paketi ödersin çıkarsın...

ali123456789

Üye
    Konu Sahibi
Yasal Olarak Böyle Zaten Zannetme ile İlgisi Yok istediğin Her yere sorabilirsin... Yeni Hat Alımında Faturalı alırsan Hiç Bir ücret ödemezsin Oparatör Faturana 12 eşit Taksitle Yansıtır Ama Faturasız Alırsan Zaten para Verip Aldığından Dolayı Daha Sonra Ekstra ücret ödemezsin Sadece Kullandığın Paketi ödersin çıkarsın...

2 ayrı müşteri hizmetlerine sordum, ikiside ödersin dediler. Birde sert sert cevap verdiler.

----------Eklendi @ 07:00:58 ---------- Yazıldı @ 06:59:06 ----------

2 ayrı müşteri hizmetlerine sordum, ikiside ödersin dediler.

dert91

Üye
buyuksun vodafon :evet::evet: vodafondan asla vaz geçmem....

Hæ©Ky

Üye
2 ayrı müşteri hizmetlerine sordum, ikiside ödersin dediler. Birde sert sert cevap verdiler.

----------Eklendi @ 07:00:58 ---------- Yazıldı @ 06:59:06 ----------

2 ayrı müşteri hizmetlerine sordum, ikiside ödersin dediler.

Arkadaşım İnsanları Yanlış Yönlendirm Bak tekrar Ediyorum Vodafone Cep Merkezine Gittin Yeni hat Alıcaksın Hattını FATURALI Alırsan ;

Telekomünikasyon Kurumu (TK) Ruhsat Ücreti: 13.20 TL

Telekomünikasyon Kurumu (TK) Kullanım Ücreti :13.20 TL

Özel İletişim Vergisi:34 TL

Bu tutarları Ödersin Bu tutarları Vodafone 12 Eşit Taksitle Faturana yansıtır.

Ama Hattını Gittin FATURASIZ Yani ÖN ÖDEMELİ Aldın Zaten Alırken Ödediğinden Dolayı Tekrar ücret Ödemezsin

Ha Diyelim FATURASIZ Hattını FATURALIYA geçirdin Yine Ödemezsin bu tutarları Umarım Yeterince Açıklayıcı olmuştur.

Artı Olarakda Diyelim Hattını FARKLI oparatörden taşıdın Daha Önceki Oparatöründe bu tutarları ödediğinden Dolayı yine Ödemezsin...

Saygılar.

gazel14

gazel14

Üye
teşkkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt