N8 e usb mouse bağlanırmı diye soranlar izlesin

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ceranteam

ceranteam

Üye
    Konu Sahibi
N8 e usb mouse bağlanırmı diye soranlar izlesin
[video=youtube;2Dt1SiahOHg]http://www.youtube.com/watch?v=2Dt1SiahOHg&feature=related[/video]

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
bunu biliyoruz esas wireles klavye mouse seti bağlamış biri video paylaşsa on numara olur ama kimse böyle bir şey yapmıyorki video paylaşmıyor.. yapıyorum diyenler var ama lafta....

ozggurr

ozggurr

Üye
cezbedici hemen cekiyorum bir video....

wireless klavye ve mouse seti ile.... lafta mi icraatta mi gorunce anlarsin...

Edit:

Kendi cekimimdir.

• Beğen
Tepkiler: Cezzbedici3
venusutarit

venusutarit

Üye
Arkadaşlar bu videolardan youtube vs.. gibi sitelerde onlarca var bu konudan da sitemizde birkaç tane var lütfen forumu kirletmeyin

ceranteam

ceranteam

Üye
    Konu Sahibi
bunu biliyoruz esas wireles klavye mouse seti bağlamış biri video paylaşsa on numara olur ama kimse böyle bir şey yapmıyorki video paylaşmıyor.. yapıyorum diyenler var ama lafta....
izle bu videoyu al sana wireless mouse bağlama n8 e

[video=youtube;rg5rMfV6VKE]http://www.youtube.com/watch?v=rg5rMfV6VKE[/video]

• Beğen
Tepkiler: Cezzbedici3
Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
özgür teşekkürler ama senden microsoft setinin modelini rica etmiştim cevap vermedin bi an önce almak istiyorum..
ceranteam arkadaşım bu videodaki microsoft setin modeli nedir acaba model lazım!!!!!!

xxxcanerxxx

xxxcanerxxx

Üye
ya bişey sorucam bu c6-01 de de olurmu ? bide o kablonun adı ne , nerden bulabilirim ??

Jomolocco

Jomolocco

Üye
USB Otg kablonun adı tüm ^3lere uyumludur

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
Anna tüm wireless klavye fare setlerini destekliyor artık logitechin tüm modellerini

Kemal0312

Kemal0312

Üye
arkadaşlar ben c6-01 aldım o kabloyu epey aradım kablonun adı Nokia-CA-157-microUSB-USB-OTG adaptör

aoay

Üye
arkadaşlar bunlar c7 e yede takılabilirmi kusura bakmayın pek bir bilgim yok symbian anna yüklü

hzl0106

Üye
teşekkürler hemen deneyeceğim

Del Rey

Del Rey

Üye
Asıl Nokia N8'de Magic Mouse da çalışır. :) Magic Mouse + Belle + Wireless Klavye = Cep Bilgisayarı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt