[ MOD ] 5800 C6 FW'ler için Normal Mesaj Alanını Büyütme -Tavsiye- [Güncellendi]

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
tayyip34

tayyip34

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
[ MOD ] 5800 C6 FW'ler için Normal Mesaj Alanını Büyütme -Tavsiye- [Güncellendi]
Evet arkadaşlar sizlere bulduğum çok güzel bir modu paylaşacağım. Eminim görmüşsünüzdür. Bu mod ile normal dikey mesajlaşmadaki alan büyüyor ve çok rahat bir mesaj yazma olanağı sağlıyor. Benim hoşuma gitti eminim sizinde hoşunuza gider...

Kullanımı :

- İlk önce Fw'nizde bulunan " 10283389.dll " dosyayı masaüstüne atıyoruz.
- Sonra indirdiğimiz dosyanın içinde bulunan " Unpack.bat " dosyasını çalıştırıyoruz. (Cmd ekranı açılıp kapanacaktır)
- Daha sonra " ModAlpha-numericKeyboardC6.exe " dosyasını açıp " ... " simgesine basıp masaüstüne attığımız " 10283389.dll " dosyasını seçiyoruz ve " Start " tuşuna basıyoruz.
- Daha sonra pack.bat çalıştırıp bitiriyoruz.

EEE masaüstünde iki dosya oluştu. Burada sadece 10283389.dll dosyasını alıyoruz .bat uzantılıyı siliyoruz. Daha sonra oluşturduğumuz dosyayı Rofs2/sys/bin klasörüne atıyoruz hepsi bu kadar...

Bi Teşekkürü Çok Görmeyin... ALINTIDIR

Kaynak :

LINK :

Yok Ben Bunlarla Uğraşmak İstemiyorum Diyosanız Direk Hazır Dosyayı

NOT: Yapmadan önce dosyanın yedeğini alınız...

• Beğen
Tepkiler: 'Şeref'

happyayaz

Üye
bi görselini koysadın keşke :S

tayyip34

tayyip34

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
hocam yukardaki resmi görmedin heralde ??? :hmmm

de_la_vega_66

de_la_vega_66

Üye
resim görünmüyor ki..

mardok

mardok

Üye
resim gözükmüyor :hmmm

tayyip34

tayyip34

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
tmm düzelttim :d:

GLADYATÖR1581

GLADYATÖR1581

Üye
Yav üyelik isityor bu link başka biyerden verebilir misin linki kardeşim

happyayaz

Üye
oradaki küçük resimde sadece klavye ile okey tuşunun yeri değişmiş görünüyo onun haricinde pek bi genişleme de yok gibi

tayyip34

tayyip34

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
linkler yenilendi

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
süpper bir modlama teşekkürler...

tayyip34

tayyip34

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
bişey değl krdesm

KEyQUAD

Üye
bende V52 yüklü c6 port değil çalışır mı ?

GLADYATÖR1581

GLADYATÖR1581

Üye
olmadı attım olmadı yapıyorum dediğini ama sys bin içine atınca aynı odyadan iki tane oluyor ve toplarken hata veriyor anlamadım valla birini siliyorum yaptığım kalıyor gene haat veriyor ?

----------Eklendi 02.05.2011 @ 00:30:24 ---------- Yazıldı 01.05.2011 @ 23:54:38 ----------

valla gece gece 4 kere yaptım anlattığın gibi sonra fw ye gömdüm gene küçülmedi gene küçülmedi hacı anlamadım valla

happyayaz

Üye
tşkler bomba bişey bu :aha:

-efşan

-efşan

Üye
teşekkürler

tayyip34

tayyip34

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
164 kişi bakmış "0" teşekkür :hmmm

HackerCelik

HackerCelik

Üye
ortalanmis yazı sitili (N8 gibi) ile doğru çalışıyo mu?

GLADYATÖR1581

GLADYATÖR1581

Üye
100 kere ben bakmışımdır kardeşim çünkü nasıl desem olmuyor 5 kere daha denedim bu gün olmuyor anlamadım valla

tayyip34

tayyip34

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
ortalanmis yazı sitili (N8 gibi) ile doğru çalışıyo mu?

Hocam valla gördüğün gibi eğer sen ortalanmış yazı moduyla düzenlersen çalışır diye düşünüyorum. Yoksa adamlar direk dosyayı verirdi. Ama gördüğün gibi programını yazmış :oke:

100 kere ben bakmışımdır kardeşim çünkü nasıl desem olmuyor 5 kere daha denedim bu gün olmuyor anlamadım valla

Hocam C6 'ya yapıyorsun dimi eğer gene olmuyorsa yukarda direk düzenlenmiş dosya verdim ona bi bak istersen :oke:

GLADYATÖR1581

GLADYATÖR1581

Üye
sağol hacı oluyor mesaj alanı büyüyor yeni verdiğin de ama bu kez de n8 in yazı ortalama modu iiptal oluyor keşke ikisi de aynı anda olabilseee

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt