s8530 telefona android yükleeye çalıştım (sadece boot ekranı)RESİM EKLENDİ

Sponsorlu Bağlantılar

&&BERKAY&&

&&BERKAY&&

Üye
s8530 telefona android yükleeye çalıştım (sadece boot ekranı)RESİM EKLENDİ
Uzun zamandır uğraştığım bir projeyi sonunda gerçekleştirdim .

telefona i9000 fw si attım multiloaderla ama editlyerek az buçuk tabi.

olanlar android yazısı geliyor ve reset'liyor kendini sürekli

sanıldığı aksine telefona bişey olmadı yani demem oki sorun yok.

eğer deneyecekseniz:

telefon download moda grçmeyebilir boot ettikten sonra izlenecek adım.
bataryayı çıkarın ve sürekli usb takıp çıkarın boot çipi sıfırlanacak ve sorun kalkacak.
bakalım çalışmalar devam ediyor yaz tatilinde projenin devamı gelicek .

2. hafta

bugün defalarca telefona reset atmaya çalıştım ama boot çipi kilitlendi uzun uğraş sonucu kilidi açtım ve android denemelirne devam ettim yükleeye çalıştım ve boot ekranında takılıyor ve kalıyor bu yani.

RESİMLER :

az1986

az1986

Üye
guzel iş tebrikler başarilar

cihatnuroglu

cihatnuroglu

Üye
çok iyi kardeşim nasıl kuracaz dosya yok bişi yok nasıl yapalım bide ben deneyim? bide bir fikrim var wave e windows 6.5 yada 7 kurabiliriz aslında bunu için çalışma yapmaya hazırım varmısınız? windows ta kuralım telefona?

&&BERKAY&&

&&BERKAY&&

Üye
çok iyi kardeşim nasıl kuracaz dosya yok bişi yok nasıl yapalım bide ben deneyim? bide bir fikrim var wave e windows 6.5 yada 7 kurabiliriz aslında bunu için çalışma yapmaya hazırım varmısınız? windows ta kuralım telefona?

dosya i9000 yani galaxy s dosyalarını basit şekilde multiloader ile yükledim .
ben yazın çalışmalara yapabilirim ancak okul durumuyla ama android geliştiricilerine desteğim sonsuz tabi.

eaagent

eaagent

Üye
helal valla :D 1-2 de foto koysaydın :D

eaagent

eaagent

Üye
olm tabi riskli iş bunlar pedr görse yak diyemi aldım diyecek :D nse devamını bekliyoruz hep destek tam destek :D

&&BERKAY&&

&&BERKAY&&

Üye
risk var bakalım denemeler devam edicek galaxy s fwsi olmasının nedenide donanımlar uyumlu .

eaagent

eaagent

Üye
Biliyorum :)

eaagent

eaagent

Üye
Senin görevinde onları aşmak zaten :D

&&BERKAY&&

&&BERKAY&&

Üye
az çok bilgi var gerek oldukça dış ülke forumlarına ve jetdroid projesinde çalışanlardan yardım alıyorum 4 kez dnedim aynı yerde takılıyo bakalım bulucaz çaresini :oke:

dengesis

dengesis

Üye
Bootloader yazma işlemi bitti mi?

cihatnuroglu

cihatnuroglu

Üye
burdaki başlık işine yarayabilir ??

&&BERKAY&&

&&BERKAY&&

Üye
o baslik sayesinde zaten butun islemleri yapabildim calismalar devam etmekte ayrica fw de modluyorum az kaldi tabi buyuklerim gibi cok hizli bir sekolde gerceklesmeyecek sonucta tek kisiyim ama yabanci forumlarin destegiyle anca halledicez gibi

cihatnuroglu

cihatnuroglu

Üye
baba yapalım bu işi artık ya :)

&&BERKAY&&

&&BERKAY&&

Üye
tabi yapalim abicim qma bir ay hic bos vaktim yok sbs cilesi bide okul ben hazirliklara devam edicem emulator uzerindede olsa bir planim var ornegin biz bir program planliyorum androidi yuklemek yerine sd kart uzerinden program gibi calistiracak ve tum android surumleriyle uyumlu olucak profesyonel c++ derslerine basladim bile telefona yuklemek yerine direk sertifikayla baslangicta programin acilmasini saglariz ve androidi kullaniriz fikrim bu bi oneriniz var mi

cihatnuroglu

cihatnuroglu

Üye
harika anı yoldan badayı ve windows bile çalıştırabiliriz :)

burakburti

burakburti

Üye
Helal sana berkay kardeşimm

androidwavede

Üye
çocuk saçmalıyor siz inanıyorsunuz.Hadi basardı adamlar bunu dusunememişmi zaten android portlandı iyi okuyun. Bu arada bir cocuk(japon haric) c++ öğrensin bende göreyim.Android yazısında tıkanmasının nedenini hiçbir sema olmadan driver olmadan atmanızdır!!!!!!!!:angry:

----------Eklendi @ 09:42:15 ---------- Yazıldı @ 09:39:56 ----------

Edit fota ve kernel uyusmadan çalıştıramazsın sen.

• Beğen
Tepkiler: StriqeR

Üst Alt