Hayırlı olsun herkese N900 elimizde patladı!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

b3stami

Üye
    Konu Sahibi
Hayırlı olsun herkese N900 elimizde patladı!!!
Nokia nın yeni anlaşma yaptığı microsoft ile wp 7 üzerine yoğunlaşılacağı belirtildi... Bana göre bundan sonra birşey yapmazlar n900 e... :(:(:(:(:(:(:(:

ilyas3593

Üye
N900 daha ne yapsınlar. Bidahaki ay meego güncellemesi gelecek büyük ihtimalle. Hd filmleri bile açıyor çevirmeden. Internette flash gayet rahat çalışıyor. Herşey var telefonda sen daha ne arıyorsun.

• Beğen
Tepkiler: yalnizkalp21

b3stami

Üye
    Konu Sahibi
hd film mi açıyor ? o kadar yukledım hıc acmadı... cok ısteyerek aldım ama son yuklemeden sonra 1.3 ten sonra ıste program yukleyemez oldum butun x terminalle fransızım zaten bir codec yukleyemedım nasıl olur onuda bılmıorm hıı meego diyorlar amma nerde yahu nısandı mayıs oldu mayıstan hazıran...... giderde durur artık bu zaten tel tr ye gelmedi bile cok pişmanım cok....

kaan dean

kaan dean

Üye
N900 alipda isyan edenleri anlayamiyorum. su an telefonda hic bir eksiklik yok ben meegoyuda 3G goruntulu arama konusma falan ugruna beklemiyorum yanlizca telefonumda yeni bir kurcalama platformu olmasi icin bekliyorum. bu telefonla ugrasmak en buyuk hobim...

• Beğen
Tepkiler: osmanayman
osmanayman

osmanayman

Üye
Aynen. Ben de kurcalamayı çok seviyorum. N900 de tam böyle bi telefon... Seviyorum mereti...:oke:

b3stami

Üye
    Konu Sahibi
benimde öyle ama gercekten hiçbirşey yukleyemiyorumm bana de ki şu program şu şekilde yüklenir yükleyeyim ama onceden depolara giriyordum simdi sureklı depolarla ilgili sorun cıkıyor.. bu genel bır sorun mu yoksa sadece bende mi boyle bırsey var onu da bılmıorm ya neyse....

tutas_tee

tutas_tee

Üye
forumda zaten bir suru deb uzantili program var yukle de o zaten oto,atik yulemeye basliyor benim sikintim canliligini yitiriyor maemo artik hic ugrasmasi zevkli hale gelmedi benim icin androide bakiyorum neler var neler bizde isi ole abartilacak ne program var nede uygulamalar ha tabi n900 cogu tellefondan sahane heleki fiyatina bakarak ama yinede destek yok yeni seyle o kadar az sayida cikiyor ki ve o kadar zaman araliklariyla bekle bekle bir hal oluyor insan bnce n900 e gereken onemi vermiyorlar verilmiyor...

enolaguy

Üye
N900 de şimdilik program desteği artık yok ama n900 e meego kesinlikle geliyor flash desteğide olacak media yazılım desteği de olacak orası kesin ancak meego için yazılım üretilecekmi meego android in iphone un ve her ne kadar öldü densede ben katılmıyorum o yüzden symbian ın arasından sıyrılıp kendine yer bulabilecekmi orasını düşünmek lazım... Eğer bulabilirse n900 iş yapar ama bulamazsa meego bir işe yaramaz ve ölü doğar ancak meego nun arkasında intel var ve aslında küçümsenecek bir firma değil çünkü microsoft kadar güce sahip bir firma dolayısıyla ne olacağını kestirmek güç bence

byMaMe

byMaMe

Üye
kardeş telefon taş gibi ama yeterli destek yok ve bu telefon pda son bi güncelleme alır sonrası . . . :allalla:

tutas_tee

tutas_tee

Üye
o guncellemede nisan dendi mayis oldu bakalim mayistada gelmezse artik ne olucak nokia ta anlamiyla arapsacina girmeye basladi bunlar ne yaptigini biliyorlarmi acaba???

byMaMe

byMaMe

Üye
ustam benceki hikayeye benziyo bu :hmmm

mert_1047

mert_1047

Üye
nokianın desteğine gerek yok bunca developer olduktan sonra n900 daha götürür beni bana yeterli bi cihaz androidde kurduk asphalt6 yı da oynuyoruz ekmek elden su gölden bu kadar karamsar olmayalım arkadaşlar ne elde patlaması ?:S

enolaguy

Üye
n900 un nokianin destegine ihtiyaci bencede yok hd filmleri kmplayer ile acabilirsin n900 un desteklemedigi format yok gibi birsey donanim olarakta bence fazlasi var eksigi yok ornegin amiga forumunda tartisiyorlar ve amiganin en basarili port edildigi telefon olarak n900 u gosteriyorlar androidin klavyesi olmamasinin dezavantaj olusturdugunu ama n900 un multitouch olmamasinin bir dezavantaj olusturmadigini konusuyorlar bence n900 degisik bir cihaz digerlerinin hicbirisine benzemiyor kendine has bir tarzi var ve o tarz icindede epeyce ozellik var simdilik idare ediyor meego gibi surprizlerde eksik olmuyor ki uretiminin ucuncu yilina girerken yepyeni bir isletim sistemine sahip olmak hicbir telefona nasip olmamistir

saruman_me

saruman_me

Üye
n900 un nokianin destegine ihtiyaci bencede yok hd filmleri kmplayer ile acabilirsin n900 un desteklemedigi format yok gibi birsey donanim olarakta bence fazlasi var eksigi yok ornegin amiga forumunda tartisiyorlar ve amiganin en basarili port edildigi telefon olarak n900 u gosteriyorlar androidin klavyesi olmamasinin dezavantaj olusturdugunu ama n900 un multitouch olmamasinin bir dezavantaj olusturmadigini konusuyorlar bence n900 degisik bir cihaz digerlerinin hicbirisine benzemiyor kendine has bir tarzi var ve o tarz icindede epeyce ozellik var simdilik idare ediyor meego gibi surprizlerde eksik olmuyor ki uretiminin ucuncu yilina girerken yepyeni bir isletim sistemine sahip olmak hicbir telefona nasip olmamistir
arkadaşım sen hiç n900 de hd video oynatınn mı acaba ben bi çok prog denedim ama hiç açan olmadı:hmmm

enolaguy

Üye
Ben kmplayer adlı programla neredeyse hepsini açabiliyorum

SilentOne

SilentOne

Üye
sabredin gelir güncelleme

mert_1047

mert_1047

Üye
güncelleme ha gelmiş ha gelmemiş benim için önemi yok androidide kurmuşum her bi oyunumu oynuyorum:)

b3stami

Üye
    Konu Sahibi
kmplayer ın yanında birde codec lazım degil mi ? bildiğin varsa paylaşır mısın ?

tutas_tee

tutas_tee

Üye
android tek oyun icin ise yariyor baska birseyde android n900 de copk eksik...

enolaguy

Üye
arkadaslar n900 un kasasi size buyuk gelip sorun yaratmiyorsa n900 teknolojik acidan daha uzun sure bitmez cunku n900 de donanimsal olarak hersey var tek sorun yazilim ama webos oyunlari ve diger emulatorler sayesinde aslinda n900 de oyun sorunuda yok sistem tarzi yazilimlar ise zaten n900 de istenmeyecek kadar fazla yeni yazilimlar icin ise meego geliyor zaten n900 un bugun altindan cikamadigi bir is yok o yuzden keyfinize bakin meego gelince isler daha da keyiflenecek official olarak cift isletim sistemine sahip oluyoruz daha ne istiyoruz

• Beğen
Tepkiler: tutas_tee
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt