Hayırlı olsun herkese N900 elimizde patladı!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

umit-ozgur

Üye
arkadaşım sen hiç n900 de hd video oynatınn mı acaba ben bi çok prog denedim ama hiç açan olmadı:hmmm
ben şu anda izliyorum hatta.SİB player arkadaşlar hem basit hem kasmadan klavyeden cok rahat kullanım tuşlarıyla bence çok başarılı bi program.herkese tavsiye ederim.depolardan indirebilirsiniz:bye2:

zzbarbarosekn23

Üye
arkadaşlar, temiz kullanılmış, kutulu, tüm aparatları tam n900 almak istiyorum. bütçem en fazla 500 TL. yardımcı olursanız sevinirim

fatality123

fatality123

Üye
merhabalar

öncelikle şu vedio olayına değinmek gerekilirse şahşım adına ilk önce depodan KM player i indirdim ve kurdum.sonrasında MP playeri indirdim ve kurdum.sonrasında KM player e girip oynatıcıyı MP player olarak seçtim ve artık video oynatmama gibi bir sıkıntım yok.hatta blueray film bile oynatılabiliniyormuş ancak ben denemedim.

meegoya gelirsek telefonumda meamo yüklü ve 900mhz ocli.bildiğim kadarı ilede meego N9 a geldi.yazımla pek iç içe değilim ama hazır eylül ayına giriyorken meego işletim sistemini telefonuna kuran var mı?sanırım meego 1.2 çıkmış ve en günceli buymuş.kuran varsa anlatabilir mi? meamodan daha mı iyidir? yüklemek gerekir mi? eğer gerekirse anlatabilir mi yada ilgili link gönderebilir mi?

saruman_me

saruman_me

Üye
merhabalar

öncelikle şu vedio olayına değinmek gerekilirse şahşım adına ilk önce depodan KM player i indirdim ve kurdum.sonrasında MP playeri indirdim ve kurdum.sonrasında KM player e girip oynatıcıyı MP player olarak seçtim ve artık video oynatmama gibi bir sıkıntım yok.hatta blueray film bile oynatılabiliniyormuş ancak ben denemedim.

meegoya gelirsek telefonumda meamo yüklü ve 900mhz ocli.bildiğim kadarı ilede meego N9 a geldi.yazımla pek iç içe değilim ama hazır eylül ayına giriyorken meego işletim sistemini telefonuna kuran var mı?sanırım meego 1.2 çıkmış ve en günceli buymuş.kuran varsa anlatabilir mi? meamodan daha mı iyidir? yüklemek gerekir mi? eğer gerekirse anlatabilir mi yada ilgili link gönderebilir mi?
arkadaşım senin o dediğini bizlerde harfiyen yaptık ama hiç bişi olmadı artık kabulendik n900 hd videoları oynatamıyo sende bi ara tlf atarsan vi video görürsün..

fatality123

fatality123

Üye
yazılım konusunda ne diyorsun?

saruman_me

saruman_me

Üye
güzel ama yeterince stabil değil hala çok kasılmalar var artı tlf açma kafama modu yok mecburen bataryayı sökmen lazım elinde en az bi class 6 hafıza kartı yoksa hiç boşuna kendini yoma kardeş ..

osmanayman

osmanayman

Üye
Video oynatmada şöyle bir sıkıntı var şayet kernel46-47 vs ile girdiğimde mplayer ile takılmalar çok fazla, fakat mkv lerde sorun yok... Normal haliyle girdiğimde ise hiç sorun yok takılma sıfır... 720p denedim oynatmıyor vlc açıyor fakat 10sn'de 1 kare ilerliyor... 480p sorunsuz açıyor... Android'de mobo player var 720p denedim sorunsuz oynattı... Yani maemoya yazılımsal destek lazım... Zaten 720p'yi telde oynatmak pek birşeyi değiştirmiyor... Hergün indirdiğim divx-xvid filmler yetiyor... Birde tv'ye bağlayın kaliteyi görün "hd görüntü bu" dersiniz... Selametle...:oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt