yerel disc d deki belgelerim açılmıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hsncsn

Üye
    Konu Sahibi
yerel disc d deki belgelerim açılmıyor
yerel disc d deki belgelerim açılmıyor kopyala ,kes ,sil diyorum olmuyor ama silmek istemiyorum açmak istiyorum açınca erişim engelendi yazıyo yardımmmmmmmmmm

-Psygnosis-

-Psygnosis-

Üye
yerel disc d deki belgelerim açılmıyor kopyala ,kes ,sil diyorum olmuyor ama silmek istemiyorum açmak istiyorum açınca erişim engelendi yazıyo yardımmmmmmmmmm

O sırada belgelerimi kullanan başka bir uygulama olduğu için erişim engellendi yazar. Tabi hatayı daha iyi anlayabilmek için resim koyun ki ona göre yardım edebilelim.

hsncsn

Üye
    Konu Sahibi
1.bölüm
2.bölüm böyle diyor

-Psygnosis-

-Psygnosis-

Üye
Bu sorun Windows'un önceki yüklemesi ile meydana gelir ve NTFS Dosya sistemi ile ilgili bir sorundur. Ayrıca güvenlik kimliği de sorun yaratabilir.

Bunun için öncelikle eğer bilgisayarınızda parola var ise, başlat/denetim masası/kullanıcı hesapları/hesap değiştir'den parolanızı kaldırın. Sorun hallolmazsa kullanıcı adınızı değiştirin veya yeni bir kullanıcı hesabı açın. Eğer güvenlik kimliği değişti ise buda bu klasör ile eşleşmez ve erişim engellendi hatası alırsınız. Ayrıca belgelerim C:\'ye özeldir. Bunu D:\'ye taşıdıysanız girmeye çalıştığınız da erişim engellendi hatası alırsınız. Bu klasörü başka bir birime kopyalayıp, yapıştıramazsınız.

.eRCaN.

.eRCaN.

Üye
Unlocker programı ile taşımayı veya silmeyi deneyin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt