N8 yavaş mı hızlı mı?

Sponsorlu Bağlantılar

N8 yavaş mı hızlı mı?

• Hızlı

Kullanılan: 26 47.3%
  • Yavaş

Kullanılan: 29 52.7%

• Kullanılan toplam oy
    55
Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
    Konu Sahibi
N8 yavaş mı hızlı mı?
Lütfen sadece kullananlar cevap versinler!
Arkadaşları yanlış yönlendirneyelim.

----------Eklendi @ 01:37:08 ---------- Yazıldı @ 01:34:35 ----------

ben kullanmadığım için(inceleme dışında) bir şey demiyorum. N8 kullanıcıları; top sizde:pro:

61semih

61semih

Üye
bu konu baslıgı altında cok tartısma cıkar :)

• Beğen
Tepkiler: efsanedöndü ve -omer-
Uruloki

Uruloki

Üye
evet bencede çıkar ama sadece N8 kullananlar demiş fazla bişe olmaz ve soruya cevap veriyim bence yeterince hızlı ama hızdan kasıt ne

pRime.

pRime.

Üye
Evet hızlı mı derken? Oyun mu? Arayüz mü? Diğer uygulamalar mı?
Arayüzü gayet hızlı, kaydırması akıcı. Tek sorun menüdeki klasörlere girerken telefon çok bekliyor. Bunun da çözümü basit. Sonradan yüklenen uygulamaların hepsini kök dizine taşıyorsun düzeliyor.
Oyunlar tek kelimeyle harika bir iki oyunun uyarlama sorunu dışında hepsi gayet hızlı ve akıcı.
Uygulamalar da aynı şekilde hızlı. Hızlı açılıyor ve donma, yavaşlama yapmıyor. Küçük uygulamalardan 40'a yakın açıyorum ve zerre yavaşlama yok.

• Beğen
Tepkiler: -omer- ve 4PuNiSHeR
Uruloki

Uruloki

Üye
yok arthur biz bu telefonu kötülüyorduk değil mi bence berbat telefon açılmıyor bile o derece

hoss

hoss

Üye
hayatında hep symbian lı nokia kullandıysan normal gelir hızı sana , ama android işletim sistemli yeni nesil cihazları kullanmış biriysen n8 sana yavaş gelecektir

• Beğen
Tepkiler: :::burak:::
pRime.

pRime.

Üye
hayatında hep symbian lı nokia kullandıysan normal gelir hızı sana , ama android işletim sistemli yeni nesil cihazları kullanmış biriysen n8 sana yavaş gelecektir

Yok ya eski symbianlılardan da yavaş. Android mi? Symbian'ı bu ismin yanına yazmak ayıp! Symbian ne ki...

KaTLeDeN67

KaTLeDeN67

Üye
bence abarttın 600 mhz işlemci ile 40 uygulamayı aynı anda açmak pek akıl karı değil gibi geliyor

• Beğen
Tepkiler: -omer-
Uruloki

Uruloki

Üye
peki 600mhz ile 40 uyg ne alakası var???? bana bir anlatırmısın??
<br />
<br />

aslında orda demek istediği ne ram'in yetersizliği ne de 40 uygulama açınca yine aynı hızda açılması cihazın bunu diyor ama zaten cihaz berbat

maxirabit

maxirabit

Üye
Yeni gelen seriilerden kullanan oldu mu? çünkü sorunsuz olmuş olabilir yeni seriler.

KaTLeDeN67

KaTLeDeN67

Üye

Yavaşlama yok. Kullanıp da yorum at. Forumdan video koyanlar da oldu.
şansım olursa incelerim eğer o 40 uygulamayı anı anda avaşlamadan açıyorsa bi motorola atrix veya galaxy s2 yi düşünemiyorum

eaagent

eaagent

Üye
evet açıyor küçük uygulamalardan ben 30 civarı açtım yalnız symbiandanda kaynaklanan birşey diğer tlfnlarda symbian olsa onlarda açar. Ya şöle şimdi ,yavaş diyemeyz ama daha hızlısı var. Daha hızlısını kullandıysan yavaş gelebilir ama genel olarak yavaş dğl gibi.

pRime.

pRime.

Üye
evet açıyor küçük uygulamalardan ben 30 civarı açtım yalnız symbiandanda kaynaklanan birşey diğer tlfnlarda symbian olsa onlarda açar. Ya şöle şimdi ,yavaş diyemeyz ama daha hızlısı var. Daha hızlısını kullandıysan yavaş gelebilir ama genel olarak yavaş dğl gibi.

Güzel yorum.

Uruloki

Uruloki

Üye
<br />
<br />

orda diğer telefonlarda symbian olsa onlarda açar derken onlar yani android ios(bazı uygulamalarda açmıyor çoklu olarak) bada da yok mu çoklu uygulama ki var benim bildiğim ama 30 tane açmıyor mu

hakancoban

hakancoban

Üye
Her açıdan çok güzel ama her noktada da yavaş bi cihaz.Htc ile filan kıyaslanamayacak derecede ağır kalıyor özellikle internette....

pRime.

pRime.

Üye
<br />
<br />

orda diğer telefonlarda symbian olsa onlarda açar derken onlar yani android ios(bazı uygulamalarda açmıyor çoklu olarak) bada da yok mu çoklu uygulama ki var benim bildiğim ama 30 tane açmıyor mu

Bada'da da android'de de henüz böyle bir imkan yok kardeşim.

Uruloki

Uruloki

Üye
<font face="Arial Black"><font color="Black"><b><br />
<br />
Bada'da da android'de de henüz böyle bir imkan yok kardeşim.</b></font></font>
<br />
<br />

ağzım açık şu anda hala daha açık ulan bunlar ne hızından bahsediyor kaç aydır bize nasıl bu lar söyle 10-15 tane uygulama açamıyor mu yuh harbi mi lan çüş artık yok arkadaş hakketen ağzım açık kaldı

Üst Alt