N8 yavaş mı hızlı mı?

Sponsorlu Bağlantılar

N8 yavaş mı hızlı mı?

• Hızlı

Kullanılan: 26 47.3%
  • Yavaş

Kullanılan: 29 52.7%

• Kullanılan toplam oy
    55

nonamex

Üye
Telefonu sadece arama ve mesaj için kullanıyorsanız size hızlı gelebilir.

Ama benim gibi uygulama ve oyun yüklemeyi seven biriyseniz, her yüklediğiniz program sonrası acaba daha ne kadar yavaşlayacak derdine düşersiniz bir süre sonra.. Bir klasöre girmek 15 saniye sürer mi yahu.

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
    Konu Sahibi
Yani yavaş diyorsunuz. Şaşırmadım :)

Uruloki

Uruloki

Üye
bence o az kalır telefon açılmıyor bile yavaşlıktan

52mrt1905

Üye
bence gayett ii okadar da yavaş değil siz kullanamyı bilmiosunuz

cCc Maxcı cCc

cCc Maxcı cCc

Üye
Kesinlikle symbian 3 e hızlı demeyin:d:Telefonun 3 adet b.ekranında gezinirken bile kasıyor yapmayın:oke:

KaTLeDeN67

KaTLeDeN67

Üye
doğru diyo :ehe

nonamex

Üye
Telefon çok hızlıymış gibi , bir tema efekti koymuşlar 2 kat yavaşlatıyor telefonu..

İnsan gider en azından hızlı göstermek için speed effect türü birşey koyar nerdee :ehe

• Beğen
Tepkiler: -omer-
hoss

hoss

Üye
anket herseyi gosteriyo

pRime.

pRime.

Üye
Bitti mi saldırınız ANDROİD FANLARI

• Beğen

nonamex

Üye
Android fanı değilim, sadece güvendiğim Nokia'nın beni hayal kırıklığına uğratmasına üzülüyorum..

nonamex

Üye
Androidli cihazlar donanım açısından güçlü, uygulama açısından zengin oluyorlar ve fanboy olmak için yeterli sebepleri var

@arthur09prime

Symbian^3 lü cihazlar donanım açısından zayıf, az önce Ovi Store'a girdim bomboş.. Oyunlar klasörüne girmek 10-15 saniye...
Senin fanboy olma sebebin ne merak ediyorum, bu cihaza fanboy olmak için :allalla:

pRime.

pRime.

Üye
Androidli cihazlar donanım açısından güçlü, uygulama açısından zengin oluyorlar ve fanboy olmak için yeterli sebepleri var

@arthur09prime

Symbian^3 lü cihazlar donanım açısından zayıf, az önce Ovi Store'a girdim bomboş.. Oyunlar klasörüne girmek 10-15 saniye...
Senin fanboy olma sebebin ne merak ediyorum, bu cihaza fanboy olmak için :allalla:

Bu android fanlığı, nokia düşmanlığı nedir arkadaş! Maaş bağlamışlar hepinize, hepiniz bir ağızdan nokia'ya sayıyosunuz.
Donanımdan anlamadığın ortada, donanım demek işlemci ve ram demek değildir. Bunu hala anlayamıyorsanız bi daha buraya yazmayın!

Starsley

Açıkçası şüpheliyim bu ankete katılanlardan kaçı n8 kullanmış.

Uruloki

Uruloki

Üye
şimdi aynı soruyu ben sorcaktım hatta o kadar bilgisizler var ki içlerinde ana ekran geçişleri bile donarak diyor onun nedenini cihaz yazılımının hem nereye dokunmak istediğini algılamak istemesidir hemde kinetik kaydırma özelliğine sahip değildir tabi ana ekranda ve bu yavaşlığı sevmiyorsanız alt taraftaki geçiş sekmesine basabilirler işte bu kadar vahim durum

_ardaa

_ardaa

Üye
3 yıldır N95 8GB kullanıyorum bu symbianlar nokialar yavaştır kötüdür diyenlere söylüyorum, hangi telefonun mesaj hafızası sınırsız? samsung 1000 sms ten sonrasını almıyor, androd sistemler belirli mesajdan sonrasını almıyor mesaj dolu diyor ve şebekeye mesajı aldığını bildiriyor bu yüzden gelen mesaj şebekeden siliniyor ve kullanıcı mesajlarını silip yer boşaltsada şebekeden alamadığı mesajlar silindiği için ortada kalıyor, n95 te en son 4000 mesaj saklıydı gelen kutusunda gönderilmişlerde ise 999(sınır bu kadar) 8gb hafızadan kalan boş hafıza 300mb yüzlerce şarkı bir sürü film uygulama oyun, n-gage arena içinde 20 civarı oyun ve müzik açıp kulaklığımı takıp n-gage arena içinde oyun oynuyorum aynı anda mesaj gelirse 2 saniyelik bir takılma oluyor sadece ve dönüp mesajımı okuyabiliyor cevap yazıp tekrar oyunuma dönebiliyorum, şimdi bu telefonun neresi yavaş? symbian s60 v3 işletim sistemine sahip tek kötü tarafı web tarayıcısı.

nokia fanı değilim ama daha eline symiban telefon almamış insanlar yada sebebini anlamadığım bir şekilde nokia düşmanlığı yapanları gördükçe yazasım geliyor, kısmetse yarın 3 yıllık n95 8gb telefonumu satıp N8 almayı düşünüyorum, kötüleyenlerin ne kadar haklı ne kadar haksız olduğunu kendim kullandıktan sonra anlarım ki N95 telefonumda bile hız sorunu yaşamazken N8 ile yaşayacağımı hiç sanmıyorum.

• Beğen

Üst Alt