n900 yeni cikan sorunlar

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kaan dean

kaan dean

Üye
    Konu Sahibi
n900 yeni cikan sorunlar
arkadaslar dun gece telefonumu doldurmak icin kabloyu taktim. sabah kalktigimda telefon kapanmisti telefonu actigimda ise ekran geldi sonra yan sagdaki tusla ekrani kapatmak istedim fakat ekran kitleniyor ama ekran arkasi oldugu gibi duruyor du bu arada tuslar islemiyordu. sonrasinda diger bir sorun oldu internet arayicisini actim baglanti sec denilen yerde baglantilari gostermiyor ama evin wirelesine baglaniyor anlamadim neden bunlarin kaynaklandigini:(

NR6630

NR6630

Üye
ortak slm şimdi sana flash at dicem ama, :naughty::naughty::naughty: genemi flash diceksin. telefonunun c deki uygulamalar hafızası karışmış maemonun yüklü olduğu yer ok.. :oke:

kaan dean

kaan dean

Üye
    Konu Sahibi
baskan nerelerdesin..? gozler ariyor seni buralarda forumda tad kalmadi valla kimseyi goremez olduk..
Gecenlerde aniden boyle sorunlar cikiverdi. baktim olucak gibi degil yeniden yukledim oviden simdi sorun cozuldu..

NR6630

NR6630

Üye
baskan nerelerdesin..? gozler ariyor seni buralarda forumda tad kalmadi valla kimseyi goremez olduk..
Gecenlerde aniden boyle sorunlar cikiverdi. baktim olucak gibi degil yeniden yukledim oviden simdi sorun cozuldu..

ortak slmlar valla hakatten eskilerden kimse pek görünmüyo ha:hmmm zaten bende şu maxicep in yeni temasına daha alışamadım önceki daha iyiydi bu karman corman olmuş... biliyorsun msn de olurum buraya pek giremesemde sorunların olursa ordanda yazabilirsin:oke::oke:

kaan dean

kaan dean

Üye
    Konu Sahibi
ortak slmlar valla hakatten eskilerden kimse pek görünmüyo ha:hmmm zaten bende şu maxicep in yeni temasına daha alışamadım önceki daha iyiydi bu karman corman olmuş... biliyorsun msn de olurum buraya pek giremesemde sorunların olursa ordanda yazabilirsin:oke::oke:

eyvallah kardesim...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt