n8 dokunmatik kırılması ve garanti sorunu!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
korayduruhan

korayduruhan

Üye
    Konu Sahibi
n8 dokunmatik kırılması ve garanti sorunu!
N8'imi bi anlık sinirle fırlatmam sonucu dokunmatiği kırıldı..

Servisi aradım 125 TL'ye orjinal dokunmatik takabileceklerini, ancak ürünün garanti kapsamı dışına çıkacağını söylediler. Telefonu alalı 5 ay olmuşken garantisinin ölmesi işime gelmedi doğrusu. Garanti kapsamı dışına çıkmadan tamir etmenin bir yolunu bilen varsa şimdiden teşekkür ederim..

KO9

KO9

Üye
Ne saçma iş yaa koca dokunmatik 125 liramı... Bende c7mi düşürmüştüm kapatma tuşunun etrafı ezildi adamlar komple öasa değişimine 360lira para istedi dedim bu kasa 360 liraysa içindekiler heralde beleşe geliyor... Anlaşılmaz bi garanti durumu...

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
gecmis olsun diorum :bilmm

J_JoKeR_R

J_JoKeR_R

Üye
nası servis dışı oluyor ya geçmiş olsun :s

emre2574

emre2574

Üye
gecmıs olsun

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
abi servis disinin olma sebebi vidalari aciolar nasil yapiolarsa yeni doknmatigi takiolar mi artk yapiolar mi blmiorm :D ama nokia acior sonucta sokaktan gecen biri degiş :D

slant1111

slant1111

Üye
böyle yapacaklarsa nye garanti dye bse var :@

RizeOnline

Üye
Dostum yetkili servis tarafından takılan parçalar yüzünden cihazınız garanti dışı kalmaz. Bu yüzden yetkili servislerde işçilik ve parça ücreti daha pahalı olmaktadır. Siz bilgi sahibi olduğunuzu belli edersiniz yetkili teknik servis garanti dışı bırakmaz cihazı. Dostum hangi teknik servis söyledi bunu sana? Nokia Club mı Genpa mı Kvk mı? Bunu hangisi söyledi size ? diğer sevislerlede görüşün cihaza tüm servisler bakar merak etmeyin

slant1111

slant1111

Üye
anakart degsiminde garanti gtmyorda bunda mı gdyor.nokia cok sacmalyo

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
garanti kapsami disinda demk:)

korayduruhan

korayduruhan

Üye
    Konu Sahibi
gecmis olsun diorum :bilmm

nası servis dışı oluyor ya geçmiş olsun :s

Teşekkür ederim.

Dostum yetkili servis tarafından takılan parçalar yüzünden cihazınız garanti dışı kalmaz. Bu yüzden yetkili servislerde işçilik ve parça ücreti daha pahalı olmaktadır. Siz bilgi sahibi olduğunuzu belli edersiniz yetkili teknik servis garanti dışı bırakmaz cihazı. Dostum hangi teknik servis söyledi bunu sana? Nokia Club mı Genpa mı Kvk mı? Bunu hangisi söyledi size ? diğer sevislerlede görüşün cihaza tüm servisler bakar merak etmeyin

Teleservice - arvato ve KVK ikisi de aynı şeyi söyledi. Prosedürün böyle işlediğini, istersem nokia'yı arayıp teyit edebileceğimi söylediler. Neyse ki ben başka bir yolunu buldum ve garanti bozulmadan tamir ettireceğim... teşekkür ederim.. ;)

erkara_64

kardeş madem böyle birşey geldi başına ve konu açtın eee zahmet olmazsa nasıl çözdüğünüde paylaşırsan insanlar faydalanmış olur..kendi kendine konu açıosun sona ortada sonuç yok?

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
o değilde güzelim N8'i fırlatıcak kadar seni ne sinirlendirdi bakim:hmmm
:d:

korayduruhan

korayduruhan

Üye
    Konu Sahibi
kardeş madem böyle birşey geldi başına ve konu açtın eee zahmet olmazsa nasıl çözdüğünüde paylaşırsan insanlar faydalanmış olur..kendi kendine konu açıosun sona ortada sonuç yok?

Kendi kendine konu açıyorsun derken? Ben kendi kendime konu açıyorum da başkaları 3-5 kişi birleşip imece usulü mü konu açıyor? Hallettiğim yöntemi merak ediyorsan illegal bi yöntem. Yine yetkili teknik serviste, yine orjinal parça ama yöntem biraz Türk usulü, yani yasadışı. Bu yüzden de yazmadım.

o değilde güzelim N8'i fırlatıcak kadar seni ne sinirlendirdi bakim:hmmm
:d:

Doğru soru; kim sinirlendirdi olacak dostum :)

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
belki kendi n8i sinirlendirmistir :ehe

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
:ah panpa sen snirlenme kizlar sana snrlensin tellerini frlatsin :angry:

Ricochet

Ricochet

Üye
yahu ne enteresan adamlarsınız,garantinin anlamı bilinmiyor heralde.garanti = telefonan ne yaparsan yap tamir ederiz değil,kullanıcı hatası DIŞINDA çıkacak arızaların tamiri demektir.Oldu al bi telefon 2 yıl dolmadan tepin üstünde git sıfırını iste ..

korayduruhan

korayduruhan

Üye
    Konu Sahibi
yahu ne enteresan adamlarsınız,garantinin anlamı bilinmiyor heralde.garanti = telefonan ne yaparsan yap tamir ederiz değil,kullanıcı hatası DIŞINDA çıkacak arızaların tamiri demektir.Oldu al bi telefon 2 yıl dolmadan tepin üstünde git sıfırını iste ..

Ben kırdığımı garantiye sokmaya çalışmıyorum, parası neyse yaptırayım diyorum. Benim şikayet ettiğim konu; dokunmatiği parasıyla değiştirdikten sonra telefonun garantisinin düşmesi... Hey allahım ya rabbim.. İlköğretimde kompozisyon dersinden muaf mı büyüdünüz anlamıyorum.. Okuduğunuzu anlayıp, sazan gibi atlamasanız ne hoş olacak...

Starsley

Geçmiş olsun dostum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt