Bu sisteme windows 7 kurulurmu?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aoay

Üye
    Konu Sahibi
Bu sisteme windows 7 kurulurmu?
arkadaşlar bende bir laptop var 1.6 ghz işlemci 1 gb ram 64 mb ekran kartı 80 gb harddisk bu pc ye windows 7 kurulurmu arkadaşlar yardımlar için şimdiden teşekkürler.

fnldstntn

Üye
kurulur...

----------Eklendi @ 10:59:18 ---------- Yazıldı @ 10:57:45 ----------

windows un sitesinde pc nin windows 7 ye uyumlu olup olmadığını gösteren bir program vvar onu indir dene....

aoay

Üye
    Konu Sahibi
tamam teşekkürler

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
Kurulur ama performans çok düşer.Eğer XP kullanıyorsan devam et.

aoay

Üye
    Konu Sahibi
tamam teşekkürler galiba xp ye devam edicem

-Psygnosis-

-Psygnosis-

Üye
arkadaşlar bende bir laptop var 1.6 ghz işlemci 1 gb ram 64 mb ekran kartı 80 gb harddisk bu pc ye windows 7 kurulurmu arkadaşlar yardımlar için şimdiden teşekkürler.

Bu sisteme Windows 7 kuramazsınız. Kursanız bile donanımlar, İşletim Sistemini kaldırmaz. Bu sistem Windows 7'yi kaldıracak güçte değildir. Windows 7, oyunlarda daha fazla Ram gerektirir. Fakat 1.6 GHz'lık İşlemciniz, Turbo Boost ise kurulabilir. Eğer İşlemciye yük biner ise 1.6 GHz'lık İşlemci, Turbo Boost ile 2.53 GHz'a otomatik olarak çıkar. Eğer İşlemciniz Atom ise Windows XP'den başka İşletim Sistemlerini kaldırmaz. Ayrıca HDD kapasitesi çok düşük. 500 GB veya 1 TB öneririm. Ekran kartıda 64 MB, çok düşük. Windows 7'nin uygulamalarını ve görüntüsünü kaldırmaz.

Ne zamandır bu Laptop'u kullanıyorsunuz?

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
Benim Eski Bilgisayarım 512 MB Ram, 128 MB Ekran Kartı, İşlemcisi Celeron Du Kurunca Çalışıyordu, Senin RAM FazLa Belki Daha HızLı Çalışır...

fnldstntn

Üye
Bu sisteme Windows 7 kuramazsınız. Kursanız bile donanımlar, İşletim Sistemini kaldırmaz. Bu sistem Windows 7'yi kaldıracak güçte değildir. Windows 7, oyunlarda daha fazla Ram gerektirir. Fakat 1.6 GHz'lık İşlemciniz, Turbo Boost ise kurulabilir. Eğer İşlemciye yük biner ise 1.6 GHz'lık İşlemci, Turbo Boost ile 2.53 GHz'a otomatik olarak çıkar. Eğer İşlemciniz Atom ise Windows XP'den başka İşletim Sistemlerini kaldırmaz. Ayrıca HDD kapasitesi çok düşük. 500 GB veya 1 TB öneririm. Ekran kartıda 64 MB, çok düşük. Windows 7'nin uygulamalarını ve görüntüsünü kaldırmaz.

Ne zamandır bu Laptop'u kullanıyorsunuz?

Dostum sana pek katılmıyorum benim kullandığım notebook 1.6 atom 1 gb ram ve 128 mb grafik kartı var ve win 7 home premium yüklü bilgisayar rahatlıkla çalışiıyor...

ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
Home Starter veya Home Basic kurulabilir. Diğer sürümler kasar..

-Psygnosis-

-Psygnosis-

Üye

Dostum sana pek katılmıyorum benim kullandığım notebook 1.6 atom 1 gb ram ve 128 mb grafik kartı var ve win 7 home premium yüklü bilgisayar rahatlıkla çalışiıyor...

Windows 7 Home Premium yüklü olsa bile bu Notebook'u sadece, Msn, Facebook için kullanabilirsiniz. Oyun için kullanamazsınız. Ona bakarsanız Japon yapımı, 1.2 GHz'lık Sharp Pocket (PC) cep bilgisayarı da Windows 7'nin tüm serilerini kaldırıyor :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt