Spb shell 3d

Sponsorlu Bağlantılar

emreimren

emreimren

Üye
    Konu Sahibi
Spb shell 3d
Arkadaşlar yasak kelime işlem methodunu değiştiriyorum..Bu şekilde spb shell uygulamasını sorunsuz bir şekilde marketiniz ve google uygulamarınız çalışır vaziyette kullanabileceksiniz...YÜKLEME talimatlarını sırasıyla yazıyorum...

[video=youtube;hVU84J1ShSQ]http://www.youtube.com/watch?v=hVU84J1ShSQ[/video]
1- Öncelikle spb shell uygulaması telefonunuz da yüklü ise Ayarlar / Uygulamalar / Uygulamaları Yönet / SPB Shell 3D uygulamasına tıklayın...
2- Önbelleği Sil ve Veriyi Sil seçeneklerine tıkladıktan sonra Uygulamayı kaldırın...
3- Anasayfanızda bulunan DOSYALARIM uygulamasına tıklayın ve ( spbshell_log ) klasörünü silin...
4- Android Markete girip ( Android Terminal Emulator ) uygulamasını telefonunuza yükleyin...
5- Aşağıdaki linkden spb shell v1.0.3 uygulamasını indirin ve telefonunuza kopyalayın..

6- Buradan sonra dikkatli okuyun lütfen...
7- Telefona kopyaladığınız Spbshell uygulamasını yükleyin AMA açmayın hangi Launcher i kullanıyorsanız onu seçin tekrar...
8- Android Terminal Emulator Uygulamasını açın ve Aşağıdaki kodları yazın
su
pm disable com.spb.shell3d/com.softspb.shell.service.LicenseService
9- Yukarıdaki kodları yazdıktan sonra bir alt satıra geçip aşağıdaki kodları yazın...
su
pm enable com.spb.shell3d/com.softspb.shell.Home
9- Uygulamadan geri tuşu yardımıyla çıkın ve telefonu yeniden başlatıp Ana sayfa varsayılan olarak SPB SHELL HOME seçin...

Yukarıda yazdığım methodu harfiyen uygulayan arkadaşlar hiç bir sorunla karşılaşmayacak MARKET ve GMAİL dahil tüm google uygulamalarını spb shell ile rahatlıkla kullanabileceksiniz garanti veriyorum :D
Bizzat bu uygulama için kaç gündür bakıyorum her yere sonunda biri halletmiş sizinle paylaşmak istedim..

• Beğen
Tepkiler: vega1977, catlak_prof ve kadir3831

selaltunsoy

Üye
Teşekkürler arkadaşım. Keşke senin bu yazını daha evvel görseydim. Turkcell T10 da daha evvel denedim ve şu anda telefon kapandıktan sonra açılmıyor. "Hoşgeldiniz" yazıp bekliyor. Ne yapmam gerekiyor?

KayraBey

KayraBey

Üye
Peki ben bu işlemleri yapmadan nasıl kullanabiliyorum bir fikrin var mı?

emreimren

emreimren

Üye
    Konu Sahibi
telefon kapandımı kardes sıstemsel olabılır hard reset at duzelır selaltunsoy kardes bunu uygula duzelecektir tel kapalı ılen kilit ve power tusuna basılı tut ve reset yap

mc_shekil

mc_shekil

Üye
öncelikle çok saol dostum:alkis...söylenenleri harfiyen yaptım ve yükledim.. bakalım inş yine kaybolmaz şu an sorun yok internet bağlantımda açık eğer sorun olursa haber veririm

mc_shekil

mc_shekil

Üye
:off::off: yine olmadı kapandı buda yemedi

akasema

Üye
arkadaşlar T10 a uygulayabileceğimiz spb shell varmıdır. lütfen yardım edin. ben indirdim. arkadaşımın galaxy s inde kurduk çok iyi çalıştı .
şimdiden sağolun

kamercilekci

kamercilekci

Üye
güzel kardeşim s.a

paylaşım için teşekkür ederim yanlız htc desire hd de yüklüyorum aç kapa yapınca tekrar eski haline dönüyor nasıl çözeriz ? eğer bilen arkadaşımız varsa paylaşabilirmisinz :heyo:

muhodo

muhodo

Üye
sa hiç yüklemeyenler napcak orayı analamadım

vokkani

vokkani

Üye
:off::off: yine olmadı kapandı buda yemedi

arkadaşlar samsung gioya kurudum gayet stabil.ayrıca kapanma konusuna gelince gio kullanıcıları için yazıyorum.programı kurduktan sonra orta seçim tuşuna basın ve sbp shell 3dyi seçin ve hemen altındaki varsayılan yap kutucuğunu işaretleyin.ve shel programını çalıştırın seçim tuşuna bassanız bile çıkmıyor uygulamadan.
iptal etmek isterseniz ayarlar-uygulamalar-uygulamaları yönet-yüklenen sekmesinden spb shell 3d ye tıklayın ve varsayılan olarak başlatın altında varsayılanı sil e tıklayın.bu kadar... :naughty:

mc_shekil

mc_shekil

Üye
arkadaşlar samsung gioya kurudum gayet stabil.ayrıca kapanma konusuna gelince gio kullanıcıları için yazıyorum.programı kurduktan sonra orta seçim tuşuna basın ve sbp shell 3dyi seçin ve hemen altındaki varsayılan yap kutucuğunu işaretleyin.ve shel programını çalıştırın seçim tuşuna bassanız bile çıkmıyor uygulamadan.
iptal etmek isterseniz ayarlar-uygulamalar-uygulamaları yönet-yüklenen sekmesinden spb shell 3d ye tıklayın ve varsayılan olarak başlatın altında varsayılanı sil e tıklayın.bu kadar... :naughty:
ONUDA YAPTIK Bİ SÜRE SONRA YİNE GİDİYOR..ROOT YAPIP MARKETİ KALDIRDIM RAHAT RAHAT KULLANDIM :ehe

sibernetik

sibernetik

Üye
başlığa sadece androit cihazlar içindir notunu eklerseniz sevinirim.

mc_shekil

mc_shekil

Üye
konu zaten android bölümüne açılmış

wizardmoon

Üye
galaxy s2 de denemekistiyorum ama telefon kapandiktan sonra bütün yüklü olanlar silinirmi

wizardmoon

Üye
sorunsuz yükledim ama kardes iyi güzelde bazi fonksiyonlar calismiyor benim tel. galaxy s2 donanimdan kaynaklanabilirmi acaba saat ve resim sayfasindakiler mesela ve bir kac i daha vardi tekrar sildim yinede tesekkürler ama

sungur18

Üye
galaksi s 2 kullaniyorum, denilenleri yaptim olmadi.Kopya urun kullaniyorsunuz diyor sonra kapaniyor.Bir daha acilmiyor
.

huseyinos

huseyinos

Üye
p970 Optimus black'te denedim işe yaramadı

mu86

mu86

Üye
eski wersiyon bu 1.2.2 yi sorunsuz calistiran var mi..

merthakan

merthakan

Üye
arkadasım cok tesekkurle anlatım seklın cok guzeldı tebrıkler

----------Eklendi @ 13:13:31 ---------- Yazıldı @ 13:12:30 ----------

yukledım ve calısıyor samsung gt s5830

Üst Alt