Turbobit Upload yapma ve Diye sitelerden Farki

Sponsorlu Bağlantılar

Turbobit Kazanc sistemi

• Kullanılan toplam oy
    5
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
backspace11

backspace11

Üye
    Konu Sahibi
Turbobit Upload yapma ve Diye sitelerden Farki
Merhaba Arkadaşlar, bilindiği üzere bir çok para kazanma sistemi mevcut, Bunların en güzel olanı ve kendi araştırmalarım sonucu en iyisi upload yaparak para kazanmak.. Siz bir upload sitesine yükleme yapıyorsunz, (müzik olabilir, film olabilir, bu sizin yaratıcılıgınza kalmış,) sonra bunları ilgili forumlarda paylaşıp download başı para kazanıyorsunuz, (örn: film için google film forum yazsanız onlarca site çıkıyor) Size sistemi resimlerimle kazançlarımla anlatacağım...

Aşağıdaki Tabloda Turbobitin Kazanç Tarifesine Bakabilirsiniz

(Download başı para ediyor, yani tek downda bile para alıyorsunuz)

Tabloda Görüldüğü Gibi Rank Sistemi Yoktur.

Yine Tabloda Görüldüğü Gibi Tek Seferde 100Gb ' lık Dosya Upload Edebilirsiniz.

Yapılan indirmelerin sayıldığı ülkeler:
Rusya, Ukrayna, Kazakistan, Letonya, Lituanya, Estonya, ABD, Kanada, Avustralya, Belçika, Britanya, Almanya, Hollanda, İtalya, İrlanda, İspanya, Portekiz, Fransa, İsviçre, Danimarka, Norveç, Finlandiya, İsveç, Bulgaristan, Yunanistan, Polonya, Romanya, Slovakya, Türkiye, Çek Cumhuriyeti, Kuveyt, BAE, Suudi Arabistan, Japonya, Singapur

Neden turbobit ; çünkü diğer sitelere göre kazanç sistemi daha yüksek..

Turbobitin En Çok Beğendiğim Yönü Mükemmel bir İstatistik Sistemi Olması.
-Hangi Dosya Gün İçinde Ne Kadar İndirilmiş
-Hangi Sitelerde Link Gösterilmiş ve indirilmiş(indirme sayıları ile birlikte)
-Ve Birkaç İstatistik Daha..

Günlük Kazanç Grafiği (USD);

Grafiksiz gösterim ;

15 Günde 130 Dolar kazanmış bulunmaktayım (5 gün il dışı pc başına hiç geçemedim )

80 dolarını çektim paypal hesabıma kalan 50 dolar ın resmi ;

Ödemelerinizi PayPal ve WebMoney Aracılığıyla Alabilirsiniz.
Minimum Ödeme Miktarı 10 Dolardır.
10 Doları Geçtiğiniz Zaman Ödeme Talep Edebilirsiniz.

Şahsen ben paypal kullanıyorum, paypalden de banka hesabıma çekmek artık ücretsiz, kolayca sorunsuzca çekiyorum, tabi böyle konuşmak olmaz değilmi, işte screenshotlar :

Site de ödemeyi aldıgıma dair resim : (80 USD çektim 30 USD talep verdim hafta başı o da gelir )

Paypalden ödemeyi aldıgıma dair screenshot : (paranız düzenli bir şekilde yatıyor her seferinde gönderen farklı oluyor ama geliyor paranız sorunsuzca )

Referans Kazançlarınız:

1.Seviyedeki Referanslarınız için %20
2.Seviyedeki Referanslarınız için %5 ; Oranında Kazan Elde Edeceksiniz.

Ftp , Remote ve Multiupload Desteği Mevcuttur.

Ödemelerinizi PayPal ve WebMoney Aracılığıyla Alabilirsiniz.
Minimum Ödeme Miktarı 10 Dolardır.
10 Doları Geçtiğiniz Zaman Ödeme Talep Edebilirsiniz.​

Turbobitin Artilari

İnternetten para kazanmak için, internette birçok upload sitesi mevcut.Birçoğu sorunsuz ödeme yapıyor.Her birinin farklı artıları var.Turbobitle ilgili bir araştırma yaptığınızda, siteye erişimle ilgili bazı problemlerin yaşandığını öğrenebilirsiniz.Bu erişim sorununun en büyük sebebi siteye yapılan saldırılar.Şu ana kadar birçok upload sitesi tanıtttım.Ancak para kazanma konusunda Turbobit açık ara önde….

Turbobit.net Avantajları

1) Turbobitte dosyalarınızın tamamı indirilmiş olmasa bile, yapılan indirme geçerli sayılır ve bu indirmeden para kazanırsınız. (%3) Hotfile, fileserve ve diğer upload sitelerinde indirmelerin geçerli sayılması için, dosyanın %99‘u çekilmesi gerekmektedir.Bu özellik ile Turbobit diğer upload sitelerine göre daha çok para kazandırır.

2) Turbobit sitesinde diğer hiçbir upload sitesinde olmayan güzel bir sistem var.Turbobit download yani indirme linkiniz, sizin aynı zamanda ref yani alt üye kazanma linkinizdir.Örneğin biri sizin dosyanızı indirdi, ve siteye o link üzerinden üye olduğunda, o kişi sizin alt üyeniz oluyor.Ayrıca turbobit sitesinde 2 basamaklı kazaç sistemi mevcut.İlk kademe alt üyelerinizin kazançlarından % 20 kazanırken, ikinci kademe alt üyelerinizin kazançlarındanda % 5 para kazanıyorsunuz.Bu ne anlama geliyor ? Örneğin sadece 1 alt üyeniz var.Alt üyenizin niki Alex.Siz alexin kazançlarından % 20 para kazanırsınız.Fakat Alex boş durmayacaktır.Kendine alt üye bulacaktır.Sizin alt üye aramadığınızı varsayalım.Alex 20 aktif alt üye kazandı.20 kişiyi alt üyesi yaptı.Siz 2ci basamak kazanç sistemi ile Alex’in ilk kademe olan her alt üyesinden % 5 komisyon alırsınız.Kısacası Alexin kazancından % 20 kazanırken, Alexin 20 alt üyesinin her birindende size extra % 5 kazanç gelir.Gördüğünüz gibi sadece Alexi üye yaparak Alex dahil tam 21 kişiden kazanç sağladık.Bu kazanç sistemiyle diğer upload sitelerine nazaran daha çok para kazanabilirsiniz
3) Turbobitte yapılan tüm indirmeler sayılmaktadır.Download sayımı kusursuz diyebiliriz.

4) Rank sistemi olmayan upload sitesi olan Turbobit, bu özelliğiyle size daha çok para kazandıracaktır.Diğer rank sistemine sahip upload sitelerinde, rütbenizin yükselmesi için, premium paket satmak zorundasınız.50-100mb dosya paylaşımlarıyla premium satışı gerçekleştirmek oldukça güç.Sabit bir kazanç sistemine sahip turbobit, bu yönü ile de diğer upload sitelerinden daha da avantajlı…

5) Turbobit yüksek Ftp hızına sahiptir.

6) Diğer birçok upload sitesinde 5mb altındaki dosyalardan para kazanmazsanız. Turbobitte ise 1 mb lık dosya paylaşımlarından bile para kazanırsınız.

7) Turbobite sınırsız boyutta dosya yükleyebilirsiniz.

8 ) Turbobit muhteşem bir istatistik sistemine sahiptir.Bu sistem ile, hangi dosyanın nerden kaç kez indirildiğini görebilirsiniz.Bu sayede daha çok indirme aldığınız sitelere paylaşım yapmaya yönelirsiniz.Daha çok para kazanırsınız.Bu sistem olmasaydı, dosyalarınızın hangi siteden daha çok download aldığını öğrenemezdiniz.

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
Turbobit İyiymiş Hotfile Daha Az Veriyor Bende Yapardım Ama İşte Netin Hızı Çok Yavaş... :ağlarım:

backspace11

backspace11

Üye
    Konu Sahibi
Turbobit İyiymiş Hotfile Daha Az Veriyor Bende Yapardım Ama İşte Netin Hızı Çok Yavaş...

Sen Turkiyede yasadigna gore bence hiz guzel olmali Turkiyede 8-9 meqabit hiz aya 10 20 ytl bizde yani Azerbaycanda 10 megabit hiz 630 ytl biraz fark var benim bilgisayarda hiz 1 megabit buda 50 ytl aylik :evet:

crusaderr

crusaderr

Üye
Birşey soracam şimdi üye oldum 4 mb dosya yükledim eğer 1 kere indirilirse kazanç ne olacak?

backspace11

backspace11

Üye
    Konu Sahibi
Birşey soracam şimdi üye oldum 4 mb dosya yükledim eğer 1 kere indirilirse kazanç ne olacak?

4 mb oldugu icin 1000 yuklemede 3 usd 500 yuklemede 1.5 yani 1 yukleme icin cok az para oluyor ama hotfile ye gore cok kazandirir

Bi De Unutulmamasi Gereken Onemli Bi Islemi Yap Settinge Girip Yeniden Parolani Yaz Ve Paypal Hesabini Yaz Yaziyi Onayla Save Et Sonra Vermis Oldugunuz E Maile Gelen Mesaji Onayla Bukadar Sonra Turbobit Hesabin Aktiv Olacak

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
Sen Turkiyede yasadigna gore bence hiz guzel olmali Turkiyede 8-9 meqabit hiz aya 10 20 ytl bizde yani Azerbaycanda 10 megabit hiz 630 ytl biraz fark var benim bilgisayarda hiz 1 megabit buda 50 ytl aylik :evet:

Pahalıymış Sizin Oralar Ya, Bizim Burda Ucuzda Ben Vodafone NuN Cepnet Paketini Kullanıyorum Maalesef... :(

backspace11

backspace11

Üye
    Konu Sahibi
Pahalıymış Sizin Oralar Ya, Bizim Burda Ucuzda Ben Vodafone NuN Cepnet Paketini Kullanıyorum Maalesef...

Vodafon 3g modemi burdada pahali

MorgenSterN.

MorgenSterN.

Üye
İyi güzel ANlatmıssında Arkadaslar eğer upload yaparak para kazanmak istiyorsanız öncelikle arkadasın verdigi linke tıklayıp üye olmayın. Uyanık referans linki vermiş :) direk site adresine giderek üye olun

backspace11

backspace11

Üye
    Konu Sahibi
İyi güzel ANlatmıssında Arkadaslar eğer upload yaparak para kazanmak istiyorsanız öncelikle arkadasın verdigi linke tıklayıp üye olmayın. Uyanık referans linki vermiş direk site adresine giderek üye olun

Senin icin ne fark eder zaten kayb ettigin bi sey yok ben kendimde ref uyeyim yaptigin is hic (karizmatik digil)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...