Mobil chat sipcriti

Sponsorlu Bağlantılar

Tolgamsks

Üye
    Konu Sahibi
Mobil chat sipcriti
Pazarliksiz
200 tl

Evet arkadaşlar bu yazilim piyasada Aylık 150 TL kirayla kiralanan bir sistemin sipcritidir birçok panelci Bu sistemler ayrık güzel paralar Kazanmak Zor Bu sisteme hiçbir yerde açık kaynak kodlu bulamazsınız arkadaşlar sadece bunu satan bir firma var bu firmada lisanslı bir şekilde bunu veriyor ve karşılığında 50 dolar yani 350 TL tek domain Lig size site kurma hakkı veriyor

Sistem aylık kiralayan ve sohbet sitesi olarak açıp da yetki satarak para kazanan siteleri size bir kısmı şöyle göstereyim

Www sohbetly.com
Www sohbetik.com
Www sohbetreni.com
Www. Catlak FM . com
Mobilkeyfim.net
Mobil Gül .com
Kazansohbet.com
Ortam bizde.com
Makara sohbet.com

Evet arkadaşlar aklıma gelen bunlar özellikle sohbetli gerçekten büyük bir sitedir yani yetki satımında çok aktif bir sitedir demem şu ki şu an piyasada ortalama Açık Kaynak kodlu bu dosyanın değeri 1.000 TL'dir ama Biz bunu 300 TL den 10 arkadaşa ihtiyaçtan dolayı satacağız bizim sistemimizi artıları vardır mesela odaya arka fon ekleyebiliyorsunuz mesela bas konuş bu iki özellik sadece bizim eklememiz de bizim adamımız daha olmuştur piyasada hiçbir sitede yoktur isterseniz kendinize bir sohbet sitesi kurup yetki satarak para kazanın isterseniz site kurup satarak para kazanırsınız yani sürprizimiz Ellerinden çok aşağı fiyata verilmekte Normalde kendim kurup satıyordum evleneceğim için bırakmak zorundayım hiçbir yerde bulamayacağınız bu yazılımı yok fiyatına isteyen arkadaşlara vereceğim

Kurulumu çok basittir kurulumla Tabii ki yardımcı olacağız

İsterseniz bu sistemi satan panelciler da fiyat alışverişte yapabilirsiniz ama Unutmayın ki size verdikleri fiyat yine bizimkinden fazla olacak ve dosyaları size vermeyecek sadece siteyi kurum kullanmanıza izin verecek ve bu panelde arkadaşlar sizden ilk ödeme 400 TL aylık 100 tl isteyecekler

Bu arkadaşların ana sayfasında fiyatları mevcuttur tekrar ediyorum size dosyaları vermiyorlar kullanımını aylık kira olarak izin veriyorlar

Tercihimiz İstanbul Anadolu Yakası elden teslim bir internet kafede hem kurulumu anlatarak hem de daha güzel bir şekilde sistemi teslim edebilirim
Uzakta olan arkadaşlara da bilgisayarlarla bağlanarak yardımcı olabilirim

Irtibat

7/24 mail ve Skype adresinden bana ulaşabilirsiniz

Mail
Tolgacan4113yandex.com

Skaype
Tolga.harmanci_1

Tolgamsks

Üye
    Konu Sahibi
demo

K adi Root