Bc.vc Link Kısaltarak Para Kazanma

Sponsorlu Bağlantılar

Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
    Konu Sahibi
Bc.vc Link Kısaltarak Para Kazanma
Referans linkimden üye olursanız hem siz kazanırsınız hem ben
Ne Kadar Kazandığım Geçen Ayki Ama Yeni Üye Oldum Ayın Başında Değil
Referans linkimden kayıt olmak İstiyen varsa olabilir.

Bc.vc Link kısaltma sistemleri arasında en fazla kazandıran ve çok uzun zamandır sektörde yer alan gelişmiş bir internet reklamcısıdır. Yönetim yapmış olduğu geniş çaplı anlaşmalar ve yayıncı, reklam veren koruma sistemleriyle yüksek kazanç vaat ediyor. Dolar üzerinden çalışan sistem, düzenli olarak banka hesabınıza ödemeler gerçekleştirmektedir. Türkiye için banka hesabına ödeme yapan sistem ayrıca global çapta çalışmalar gerçekleştirmekte ve yurt dışında yaşayanlar için Paypal ve Payoneer ile ödeme gerçekleştirmekte. Türkiye için bu yazıyı hazırladığımız tarih itibariyle 1000 Tıklama için $3.60 değerinde ödeme yapıyor ve güncel kura göre 14 TL 63 Kuruş.

Ödeme periyodu her cuma günü $10 Alt limitini geçen kişilere düzenli olarak yapılmaktadır. 2012 Yılından bu yana düzenli olarak ödeme almaktayım. Sitenin ana sayfasının İngilizce olması sizi korkutmasın, kullanıcı paneli tamamen Türkçe ve destek ekibi Türkçe yardım sunuyor. Yerli bir proje olmakla birlikte dünya çapında en gelişmiş link kısaltma sistemlerinden birisi olmayı başarmış ve dünya geneline hizmet vermeye başlamıştır. Son olarak farklı ülkelerden ziyaretçi çekmeyi başarabilirseniz çok daha fazla kazanabileceğinizin altını çizmek istiyoruz. 1000 Ziyaretçi için 60 TL’ye kadar ödeme yapılan ülkeler bulunuyor. Sizin o ülkede yaşamanıza gerek yok ziyaretçileriniz oradan olması yeterli.

Redmi 4X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.