Hack-Modifikasyon Hakkında Tereddütlerim ...Yardım...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
boyabatlım

boyabatlım

Üye
    Konu Sahibi
Hack-Modifikasyon Hakkında Tereddütlerim ...Yardım...
Selam Arkadaşlar
Forumu inceledim ama hack-modifikasyon hakkında tam bir açıklama yapılmış konu yok.(ya da ben bulamadım.)
Sorunum şu:
Telefon hacklemede bazı şüphelerim var.
1)Güvenlik
*Telefonu hacklediğimde telefonun güvenliği nasıl olacak? Neticede telefonun sistemiyle oynanacak.
*Herhangi bir siteden yada uygulamadan virüs bulaşması durumunda sistemin bozulması söz konusu olur mu?
*Antivirüs kullanmamız sistem için ne kadar faydalı olur?
2)PC Suite
*Ben telefonu hacklediğimde yine bilgisayardaki Pc Suite'yi kullanabilecek miyim? (bazen pc suite lazım oluyo.telefonu modem olarak kullandığım zamanlar oluyor da.)
3)Uygun cfw
Arkadaşlar sizce uygun cfw leri yazabilir misiniz? Daha doğrusu ben === http://www.maxicep.com/s60v5-cfw-mo...-performans-kalite-ve-orijinallik-478522.html === Cfw sini kullanmak istiyorum.bu fw yi kullananlardan yorum alabilir miyim? Özellikle de media (video player,müzik player,resim göstericisi) uygulamaları hakkında görüşlerinizi söyleyebilir misiniz?
Biliyorum çok soru sordum ama bu konuda yeni olduğum için sonradan pişman olmaktansa iyice araştırmak istiyorum. Benimkine benzer tereddütlere sahip olup cfw kurmaya çekinenler için de yararlı bi konu olacaktır.
NOT: Istediğiniz sorudan başlayabilirsiniz... :)

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

ssercan

Üye
1.Normal orjinal fw'de güvenliğiniz ne kadarsa yükleyeceğinz fw'den sonrada o kadar olur.
2-Sorun olmaz bağlanırsınız.
3-Rasim,undertaker ve kotukoylu ustalarının yaptıkları fw'leri tavsiye ederim.

mangdaşire

mangdaşire

Üye
son soruna yanıtım:son günlerde forumda bi s^3 cfw görüyorum.herkes türkçeye çevirmeye çalışıyor.galba daha çevrilmedi ama bulabilirsen çok güzel cfw.tek sorunu şimdilik ıngilizce olması.

ATORMUS

ATORMUS

Üye
Arkadaşlar hack garantiyi bozamı ??

boyabatlım

boyabatlım

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar hack garantiyi bozamı ??

Ben bozmaz diye biliyorum.(forumdakilerin yalancısıyım :) ). Hatta hackli bi şekilde garantiye gönderip bi sorun çıkmadan alanlar varmış.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt