TİM'de inceleme(sonunda :) )

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
    Konu Sahibi
TİM'de inceleme(sonunda :) )
Merhaba arkadaşlar.
Sonunda TİM'e gittim. Üsküdar'da oturduğum için Capitol'e gittim.(2.kat)
Birkaç tane telefon inceledim. Gözüme ilk c7 çarptı. O yüzden onu inceledim ilk olarak.
Arkadaşımın da c7 sini de kullandım, o yüzden karma bir inceleme yapacağım.

-Bütün dokunmatik Nokia'larda olduğu gibi dokunmatiği beğenmedim.(c7 den sonra galaxy s inceledim, o yüzden olabilir.)
-Arada kasıyor.
-Sesi fazla çıkmıyor.(Benim için önemli değil)
-Internet yavaş.
-Facebook'tan video izlenilemiyor.
-Kamerasında otofocus var mı bilmiyorum.
+Kesinlikle N8'den daha iyi bir tipi var.
+Kamerası başarılı çekim yapıyor.
+İşletim sisteminin yeni olması sebebiyle kullanırken zevk veriyor.(ilk günlerde)
+S60v5 kadar sıkıcı değil.
+Açık uygulamalar menüsü gayet güzel.
+Angry Birds Ovi'de ücretsiz. :)

Eksilerin fazla olduğunu biliyorum ama bunlar gözüme çarpanlar. Anti-Nokia falan değilim yanlış anlamayın.
Olumlu/olumsuz yorumlarınızı bekliyorum.
Şimdiden Teşekkürler...

hoss

hoss

Üye
WAVE 2 VARKEN KESİNLİKLE C7 ALMAM :oke:

Starsley

Sen hoss arkadaşa bakma onu dikkate alan yok. Sebebi Nokia düşmanı olmasıdır. Onu es geç. Anlatımın'da en çok dikkatimi internet yavaş kelimesi çekti. C7'de 10.2mb hız vardır. Ve class 33 dür. Tarayıcıdan dolayı sana o hızı hissettirmez. Zaten symbian anna ile tarayıcı 3 kat hızlanıcak. Konusu mevcut symbian^3 Destek bölümünde youtubedanda bakabilirsin. Ve en önemlisi facebook videoların hepsini izleyebilirsin. Çünkü 10.1 playerin çoğunluğunu destekler. Ben izleyebiliyorum. Birde aldınmı, alıcakmısın anlamadım. :)

*** Yazdıklarınıza dikkat edin.

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
    Konu Sahibi
Telefonu almayı düşünmüyorum.
Sadece yazdım.

Bir de ;
face'de nasıl video izleniyor? Ben yapamadım.

Starsley

Gayet basit sosyal ağlardan girip yada web ten yani farketmez. İstediğin bir video ya tıkla sonra o sayfa açılacak. Paşa paşa izle arkadaşım. Bu kadar kolay.

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
    Konu Sahibi
Webden açınca videoya basılmıyor ama sosyal ağlardan denerim. Şimdiden teşekkürler...)

61semih

61semih

Üye
ReBeL_ALTaiR arkadasım neden olaya kışisel yaklasıyorsun ınsanları dusmanlıkla kımsenın tınlamamasıyla ıtam edıyorsunkı o gorusunu yazsın sende gorusunu yaz sevıyeyı duşurmeye gerek yok

• Beğen
Tepkiler: efsanedöndü, hoss ve Amaru Shady
Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
    Konu Sahibi
Ben zaten ne alacağıma karar verdim. Sadece görüşlerimi belirtmek için yazdım bu konuyu.
Ve semih arkadaşımıza kesinlikle katılıyorum.

Yorumlar için Teşekkürler.

Starsley

Arkadaşım hoss adlı kişıliği bu forumda bir çok kişi Nokia düşmanlığıyla tanır. Hatta sensation adlı maxiPDAyı bile çıldırttı. Yorumlarına bak bakalım hangisi tarafsız. Tanımadan yorum yapmayın lütfen.

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
    Konu Sahibi
Olabilir. Ben saygı duyuyorum. Tabii ki anti-Nokia olması yani kötülemesi kötü bir şey ama adabınca cevap vermek gerekir bize...

61semih

61semih

Üye
burası kısılerın degerlendırıldıgı bır forum olmasa gerek.herkez ıstedıgı seyı yazar.kısı yazdıklarında saygısızlık veya kısıyı hedef almıyorsa ıstedıgı dusmanlıgıda yaapar.nıye kısısel alıyorsunkı.hoss un yorumlarını degerlendırecek kısınınde aklı var ısterse dıkkate alır ısterse almaz.herkez kendıne baksın.ben hoss un avukatı degılım ama senın bu tavrın benı rahatsız ettı

• Beğen
Tepkiler: efsanedöndü ve Starsley

Starsley

Arkadaşım rahatsız oldun diye yorum yapmamammı gerekiyor. Bu arada hoss dan sadece ben değil onlarca kişi rahatsız. Ben gerçekleri söylüyorum diye rahatsız olduysan ol! Ve bu yorumunu sadece bana değil çoğu kişiye demen gerek çünkü o kadar çok kişi rahatsız ki o kişiden dediğim gibi tanımadan yorum yapmayalım. Forumun huzurunu kacıran kişiler eleştirilecektir, elbet Bu konuda uzamasın. Lütfen.

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Nokia C7'nin tek eksigi sesinin az çıkması.Yoksa internet yavas falan degil telefonun baglantı hızı çok yüksek ama o'nu karsılayıcak tarayıcı yok piyasada.Facebook video sorunu yok ben izleyebiliyorum ama bazı videolar tam süre izlenmeyebilir bu site ile alakalı telefonla alakası yok.Arada kasıyor demissin iste buna çok güldüm 280'i aşkın fotograf,yüzlerce şarkılık ve onlarca filmlik albümler var ve hepsine çok hızlı bir sekilde girebiliyorum.Aynı türdeki yıgma dosyalara ve medya dosyalarına erisim genelde yavas olmasına ragmen üstelik :oke:Dokunmatigi çok hassas ve kaliteli bence,tepki süresi de çok iyi.Ama ses gerçekten alçak kalıyor bana.Bende yakında bir X serisi telefon alıcam müzik için.X3'ü arkadasa aldık sesi çok kaliteli ve yüksek o'nu düsünüyorum :evet:

cCc Maxcı cCc

cCc Maxcı cCc

Üye
Kesinlikle o telefona o kadar para vermem :oke:

Utku

Utku

Üye
Tartışma çıkarmaya gerek yok.

mavrick

mavrick

Üye
burası kısılerın degerlendırıldıgı bır forum olmasa gerek.herkez ıstedıgı seyı yazar.kısı yazdıklarında saygısızlık veya kısıyı hedef almıyorsa ıstedıgı dusmanlıgıda yaapar.nıye kısısel alıyorsunkı.hoss un yorumlarını degerlendırecek kısınınde aklı var ısterse dıkkate alır ısterse almaz.herkez kendıne baksın.ben hoss un avukatı degılım ama senın bu tavrın benı rahatsız ettı

arkadaşı yaşı küçük böyle şeyleri anlamaz kendini haklı çıkarmaya çalışır sürekli o yüzden semih sen yazma ona

kömürkenti

kömürkenti

Üye
Sen hoss arkadaşa bakma onu dikkate alan yok. Sebebi Nokia düşmanı olmasıdır. Onu es geç. Anlatımın'da en çok dikkatimi internet yavaş kelimesi çekti. C7'de 10.2mb hız vardır. Ve class 33 dür. Tarayıcıdan dolayı sana o hızı hissettirmez. Zaten symbian anna ile tarayıcı 3 kat hızlanıcak. Konusu mevcut symbian^3 Destek bölümünde youtubedanda bakabilirsin. Ve en önemlisi facebook videoların hepsini izleyebilirsin. Çünkü 10.1 playerin çoğunluğunu destekler. Ben izleyebiliyorum. Birde aldınmı, alıcakmısın anlamadım. :)

*** Yazdıklarınıza dikkat edin.
bence hoss doğru söylemiş wave c7 den daha iyi herkez biliyor tek eksiği işletim sistemi geri kalan he şey için wave

eaagent

eaagent

Üye
aynen oyle adam dogruyu soylems . ama yeri bura dgl yani c7 nin incelendigi bi konuya waaaaveee die bagrarak kosarak dalmak gibi olmus ama hakli ynede :D

silver021

silver021

Üye
rebel biz seni dikkate almioruz aslinda. 10.2 mbps bizim uyduruk die tabir ettigin wavelerdede var. ikincisi kimseye sözlü sataşma yapmadan kendi yapicagin yorumuna bak burda kimse senin akraban yada kankin felan degil. c7 almissin her alanda c7 ni övüyorsun hoss arkadasimizin yaptigindan sanki daha farkli birsey yapiorsunda gidip ona sataşiorsun. !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt