TİM'de inceleme(sonunda :) )

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tuncay.erol

Tuncay.erol

Üye
Sóledin kadar kötü bi tel degil yanlız

J_JoKeR_R

J_JoKeR_R

Üye
rebel biz seni dikkate almioruz aslinda. 10.2 mbps bizim uyduruk die tabir ettigin wavelerdede var. ikincisi kimseye sözlü sataşma yapmadan kendi yapicagin yorumuna bak burda kimse senin akraban yada kankin felan degil. c7 almissin her alanda c7 ni övüyorsun hoss arkadasimizin yaptigindan sanki daha farkli birsey yapiorsunda gidip ona sataşiorsun. !

sataşır adam haklı hoss beni durduk yere şikayet bile etti arkadaşheryerde böle kendi bölümünden çok bizim bölümümüzde dolanıyor
yok n8 alınmaz c7 alınmaz android al sat onu falan filen nokia nokia ile karşılaştırma yapanlara bile nokia alma dio takıntısı war arkadaşın

Starsley

Silver kardeşim bak wave de 7.2mb class 10 wave2 de 3.6mb class 10 var. Gsmarena.com Bunu bil. Git araştır öyle gel ve ben hiç bir zaman wave hakkında uyduruk demedim. Yalan konuşma! Hoss onu herkez biliyor. Artık söylemeye gerek yok. Son bi şey önce kendine bak sonra benim hakkımda yorum yap.

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
c7 yaşadığı performans kaybı ile ne kadar mükemmel olsa da satılmıyor. işlemci lazım adam akıllı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt