Dünyanın en İyisi En Hızlısı... ( Çok Farklı)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
spyfurky

spyfurky

Üye
    Konu Sahibi
Dünyanın en İyisi En Hızlısı... ( Çok Farklı)
evet arkadaslar beklediğiniz gibi bi yazılım hacklenmiş bir mod...burada mevcut değil ..sadece 1 dakkanızı almak için ilginizi çeksin diye bu başlık açıldı...

o kadar fw deniyoruz forumda..o kadar başlıklar mevcut ama emin olun hiç bir farkları yok sadece insanları oyalamak vaktini çalmak için yapılan kalabalık..yok bataryaymış yok wifi menzil artışı emin olun hepsi yalan..

Boşuna öle çok uğraşmayın derim..

biraz kafayı başka türli şeylere yormanızı isterim... bu basit bir şekilde attıgınız fwleri günde neredeyse 20 30 tanesini ben müşterilerime atıyorum..tam o fwler orjinal fwler ..anlıyorum zevkinizi telefonu değiştirmek geliştirmek ayrı bi tat ..ama burdaki altını çizdigim nokta saçma sapan yorumlara kanmayın lütfen...

veya maxicep üyeleri olarak.ekip olarak çalışıp hiç yapılmamış şeyler yapabilirsiniz.. bu daha farklı bişey olabilir.

• Beğen
Tepkiler: cmnn

worry

worry

Üye
katılıyorum

Metalurjist19

Metalurjist19

Üye
evet arkadaslar beklediğiniz gibi bi yazılım hacklenmiş bir mod...burada mevcut değil ..sadece 1 dakkanızı almak için ilginizi çeksin diye bu başlık açıldı...

o kadar fw deniyoruz forumda..o kadar başlıklar mevcut ama emin olun hiç bir farkları yok sadece insanları oyalamak vaktini çalmak için yapılan kalabalık..yok bataryaymış yok wifi menzil artışı emin olun hepsi yalan..

Boşuna öle çok uğraşmayın derim..

biraz kafayı başka türli şeylere yormanızı isterim... bu basit bir şekilde attıgınız fwleri günde neredeyse 20 30 tanesini ben müşterilerime atıyorum..tam o fwler orjinal fwler ..anlıyorum zevkinizi telefonu değiştirmek geliştirmek ayrı bi tat ..ama burdaki altını çizdigim nokta saçma sapan yorumlara kanmayın lütfen...

veya maxicep üyeleri olarak.ekip olarak çalışıp hiç yapılmamış şeyler yapabilirsiniz.. bu daha farklı bişey olabilir.

bi tane cfw yap bakalım nasıl vakit alıyor.senin yüklemen 5 dk, onu yapmak günler alıyor

• Beğen
Tepkiler: mahirsvs58, mr.cLown, de_la_vega_66 ve 2 diğerleri

devrimcim

Kapalı Hesap
yararlı iş derken burdaki emektar usta gençlerin dünyayı kurtarmasını beklemiyorsundur inşallah emin ol bu programları yapmak için günleri eritiyorlar evet modifikasyon ama bu gençler zekasını becerisini österiyor illaki nokiaya kafa tutp sen yapamadın ben yaptım demiyorlar sen biraz fazla salladın fazla subjektif oldun azcık bak etrafa karınca yuvasını istediği gibi dizayn ederken engel teşkil etme şevklerini kırma gençlerin müsterilerine 20 30 cfw atıyormuşsun bir tanede buraya atmışsın 21 31 oldu ...selametle üretenden de tşk edende ALLAH razı olsun saolun usta gençler..

• Beğen
Tepkiler: agsalman ve Kurşun Batarya
GLADYATÖR1581

GLADYATÖR1581

Üye
ZATEN BU ZEVK MESELESİ ORJİNALLİK YA DA NASIL DEYİM İŞTE NOKIA A KAFA TUTMAK DEİL . ADAM ZEVK ALIYOR BU İŞTEN EMİN OL SEN SADECE ATIYRSUN AMA BİZ UĞRAŞMAYI SEVİYORUZ GÖZÜMÜZDE TELEFONU BOZMA RİSKİ OLSA BİLE :):naughty::d:

• Beğen
Tepkiler: Kurşun Batarya
cehili

cehili

Üye
Sen şu yapılan fw'lerden kotukoylu,rasim ve undertaker'ın en son yaptıklarını indir bi dene bakalım gel sonra konuş.Senin attığın fw'ler hatalarla dolu klasik fw'ler bunlar yazılımı geliştirilmiş olması gereken ayarlar çekilmiş fw'ler.Dene yükle sonra anlarsın :oke:

GLADYATÖR1581

GLADYATÖR1581

Üye
Ve ekleyeyim bi süre sonra insan telefonunda değişik likler istiyo orjinal 5800 dan 1 ayda sıkıldım telefonu satacaktım ama böyle şeyler olduğunu fark edince ve bi de bunun yapıldığını öğrenince şimdi en sevdiğim telefon 5800 oldu ve hiç de satmayı düşünmüyorum :)

afacan15

Üye
sizinde fikirlerinize saygı duyarız
ama satan firma ne yaparsa atıp onların elinemi bakalım?
bu kafa ile gider isek ülkemiz nasıl gelişir?
kendimizi geliştirmek için yapa boza ögrenip daha iyisini yapmalıyız
telefon yazılımı yapacaklar ama onların istedigi gibi olmamalı herkesin istedigi gibi olmalı
bu neden ile durmak yok devam :oke:

• Beğen
Tepkiler: lord_keles ve Zafer Arslan
giray38

giray38

Üye
Aynı şekilde c6 arayüzünden sıkıldıgımızı belirten bi konu açmıştım amacım senin gibi darklı bişeyler yapmaktı ama fazla bi fikir çıkmadı umrarım burda cıkar:oke:

Quantanium

Quantanium

Üye
Hocam haklısın ama nokia nın FW lerinden nefret ediyorum ve tanıdığım en iyi CFW ci binh24 tür..Binh24'ün yaptıgı cfw lerden başka cfw kullanmam ben saygılar

GLADYATÖR1581

GLADYATÖR1581

Üye
arkadaşlar bu binh24 kim yaptığı cfw leri nereden indiriyorsunuz bi de bana söyleyebilir misiniz bu günlerde bu nick gözüme çok görünmeye başladı her yerde buadamın ismine rastlar oldum

İz[Mir]Kan

İz[Mir]Kan

Üye
Arkadaşın haklı olduğu düşüncelerde var.Mesela birbirine benzeyen fwler var başlıklarına kadar
Ama bunlara zaman kaybı dersek saçma dersek fw yapımcıları uğraşmaz ve orjinal fwlere katlanırız gelişemeyiz.Yani arkadaşın haklı olduğu noktalarda var haksız olduğu noktalarda.

Mesela orjinal fwde görmüşsünüzdür.Saat mesajlar rehber cachesi açılır telefon açıldığında.Bunlar telefonun hızlı kullanılması için ama rame çok takarsanız ve rehberi 2 salise geç açsın canıım derseniz cfw kullanın

Quantanium

Quantanium

Üye
arkadaşlar bu binh24 kim yaptığı cfw leri nereden indiriyorsunuz bi de bana söyleyebilir misiniz bu günlerde bu nick gözüme çok görünmeye başladı her yerde buadamın ismine rastlar oldum

spyfurky

spyfurky

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar yanlış anlamışssınız iyi okursanız ne demek istediğimi anlarsınız..

evet diyorum sizi anlıyorum fw yapmak zevk işi diyorum , neredeyse forumdaki tüm fw leri inceledim denedim hepsi hemen hemen aynı...

herkese ballandıra ballandıra anlatmını yapmış ama hepsi aynı be kardeş..

boşuna yormayın güzel kafanızı.

GLADYATÖR1581

GLADYATÖR1581

Üye
doğru kardeşim sende bizi yanlış anama herkez cfw lerde daha fazla daha fazla mod yapıyor ama işte hepsi nni tabanı c6 cfw emin ol 5800 c 6 cfw si ile üretilseydi biz daha fazla sını isterdik çünkü her gün yeni bir şey öğren mek ve yapabilmek bi ayrı duygu :) o yüzden

----------Eklendi @ 22:08:26 ---------- Yazıldı @ 22:07:13 ----------

kardeşim bu link vermişin ama pek bi şey anlamadım valal sağol herhalde bu adam nı binh24 ün kendi veb sitesi var orada yapıyor :)

kenandvb

kenandvb

Üye
arkadaşlar 5800 hoş,modifiye fw atma güzel,tek sorun internetteki videoları açmaması flashplayer10 yapmak veya bir program üretmek gerekir.bununla ilgili gördüğüm kadarıyla kimse ilgilenmiyor.skyfire vardı oda gitti flashplayer yalan oldu.bu konuya ilgilenirseniz sevinirim

GLADYATÖR1581

GLADYATÖR1581

Üye
kardeşimmm onu flash player bile yapamadı daha kaç kişi bunun üzerinde uğraştı ama nokıa n8 bile internetten video oynatamıyor symbian bile yapamadı ise biz nasıl yapalım bunu olmaz olamaz gir facebook tan izle bi video izleyemezsin ama youtube den izlersin çünkü onun çözümünü daah ne flash player ne de symbian bulabildi :) bilgilerine

fatih982

fatih982

Üye
sayın değerli kıymetli arkadaşım öncelikle sana tüm ......... saygılarımı sunarım anladın sen onu böyle bir konu açıp burada emek veren fw yapan arkadaşların emeğini kötüleyeceğine sendr bir fw yapta paylaş millet kullansın ayrıca emek hırsızlığı yapma başkalarının emek harcayıpta yaptığı fw leri müşterilerine sattığını söyleme bari.sen milleti enayi yerine koyan bi asalaksın

Del Rey

Del Rey

Üye
C6 Görünümlü FW'lerden sıkıldıyanız, Android 2.3 ana ekranlı veya ana ekranda hareketli resimler oynatabilmek gibi yeni şeyler yapabilirsiniz. Veya gingerbread menüsü:

Menüden kastım, aşağıya ve yukarıya baktığınızda ikonlara verilen efektler. Çok hoş duruyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt