Dünyanın en İyisi En Hızlısı... ( Çok Farklı)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İz[Mir]Kan

İz[Mir]Kan

Üye
sayın değerli kıymetli arkadaşım öncelikle sana tüm ......... saygılarımı sunarım anladın sen onu böyle bir konu açıp burada emek veren fw yapan arkadaşların emeğini kötüleyeceğine sendr bir fw yapta paylaş millet kullansın ayrıca emek hırsızlığı yapma başkalarının emek harcayıpta yaptığı fw leri müşterilerine sattığını söyleme bari.sen milleti enayi yerine koyan bi asalaksın

Adam orjinal fw atıyomuş.Bir nevi telefoncu

fatih982

fatih982

Üye
İz[Mir]Kan;3387665' Alıntı:
Adam orjinal fw atıyomuş.Bir nevi telefoncu
<br />
<br />
orjinal değil buradaki modlu fw atıyor iyi oku izmirli

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
kardeş bence yanlış düşünüyosun bütün C6 fw leri aynı değil mesela nokia photon C6-03 ve buradaki cfwleri kullan bakalım yine aynı diyecekmisin..

rsm39

rsm39

Üye
emek verip bir seyler ortaya cıkarıyorlar degerlendirmen yanlıs helal olsun emegine saglık de gec birde yazdıkları tutarsız yazmıssın wifi fazla cekiyor vs vs anket yap gor

c7q7

c7q7

Üye
Arkadaşlar insanlar sıkıldı artık C6 FW'lerden. Şahsen ben çok sıkıldım. Böyle fazla ev ekranlı, hızlı, çok farklı bir fw istiyor insan.

fatih982

fatih982

Üye
c7q7w7 herneyse madem beğen miyon c6 fw lerini ya kendine bi fw yap yada forumda birsürü fw var onları kullan sıkıldısan c6 fw kullanmak zorunda değilsin

spyfurky

spyfurky

Üye
    Konu Sahibi
<br />
<br />

yazıyı nerenle okudugunu bilmiyorum .ben sadece modlu fw yi kendim denedim müşterilerime atmıyorum .onlar orjinal fw kullanır.gerisi beni ilgilendirmez..
benim burda demek istediğim olay emek veriyorsunuz sizde bunu paraya çevirin ..

zaten tüm fw ler aynı değişen bişey yok ya bi program fazla ya da tema farklı sen ne yapıyorsun kardeş..

İz[Mir]Kan

İz[Mir]Kan

Üye
<br />
<br />

fazla söze gerek yok sanırım Manisalı:oke:
biraz kafayı başka türli şeylere yormanızı isterim... bu basit bir şekilde attıgınız fwleri günde neredeyse 20 30 tanesini ben müşterilerime atıyorum..tam o fwler orjinal fwler

_reflex_

_reflex_

Üye
ben de bi ingilizden gördüm cfw işini . ben de sıkılmıstım telimden ama sonra flashlama falan derken gercekten de diğer telefonlardan tek farkı dahili hafıza oldugunu hissettim. ben buraya bi cfw yüklemedim. ama forumda 2 3 tane güzel fw var. onları kendime göre ayarladım kullandım. ama nereye kadar. şimdi orj. fw kullanıyorum. ram 50 den aşağı düşmüyor.n desk de kurunca deyme keyfine. bu zevk meselesi sadece. yapan da yaptıran da zevk alıyorsa denecek bi söz yok . utkan metalurjist hüssam kötüköylü rasim hepsinin ellerine yüreğine saglık.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt