Acil yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kaböz

Üye
    Konu Sahibi
Acil yardım
bir ay önce vodofone dan htc desire hd aldım arkadaşlar ilk başlarda herhangi bir problem yoktu ama bu son zamanlarda telefonla çektigim fotoğraflar ve videolar kendi kendine siliniyor neden olabilir arkadaşlar

hoss

hoss

Üye
kamerayla ilgili bir proogram attınmı

kaböz

Üye
    Konu Sahibi
hayır atmadım baya program var ama kamera ile ilgili yok

hoss

hoss

Üye
yüklediğin programlardan biri yapıyodur bunu kesinlikle

kaböz

Üye
    Konu Sahibi
peki nasıl bulabilirim acaba

----------Eklendi @ 18:52:49 ---------- Yazıldı @ 18:52:08 ----------

hepsini kaldırmak istemiyorum

hoss

hoss

Üye
hafıza kartındamı siliniyo yoksa telin hafızasında mı ?

kaböz

Üye
    Konu Sahibi
hafıza kartı

belferkay

Üye
bende de bu sorun var. eğer sorunu başka bir kaynaktan çözebilirsen buraya da bilgi amaçlı yazman iyi olur.

kaböz

Üye
    Konu Sahibi
Bir çözüm buldum arkadaşım anlatayım hafıza kartını biçimlendirdim(telefona takılıyken)sonra hafıza kartını cıkartıp kart okuyucu yardımıyla bilgisayara bağladım ve disk birleştirme yaptım şu an bir problem gözükmüyo inşallah yardımı dokunur arkadaşlar.

dj_tek_lee

dj_tek_lee

Üye
arkadaşlar bende de aynı sorun vardı muhtemelen telefonu PC ye bağladığınızda foroğrafların oldugu klasor yani dcim şeklinde yazılı hatırlayan eskiden bunun buyuk harfle oldugunu bilecektir eüer klasorunuz dcim olarak yazılı ise siz bunu DCIM olarak değiştirin sorun düzelecektir 2. alte3rnatif hafıza kartını biçimlendirin disk birleştirme yapın pc yardımıyla 3. alternatif telefonunuzun hafıza kattı dizininsde fotoğraflar yada müzikler dizininde .nomedia adında klasor varsa bu klasoru silin sorun cozulur...

faruk279

Üye
teşekkürler arkadaşlar dosyasının ismini büyük harflerle yazınca sorunu çözdüm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt