arkadaşlar gta 4 çok kasıyor pc özellikleri içerde...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
3onur5

3onur5

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar gta 4 çok kasıyor pc özellikleri içerde...
bilgisayarım acer 6930g

4 gb ram
1gb ekran kartı ati HD4650
işlemci intel core duo 2.20 2.20

işletim windows 7 64 bit

arkadaşlar bu problem giderilebilirmi ?

lütfen yardımcı olun

Tuncay.erol

Tuncay.erol

Üye
Kasmaması lazım ama 64bit olduğu için kasabilir sana tavsiyem xp kur pcne ve oyun zevkine orada doy :)

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
arkadaşım bnm ki i3, 2gb ekran kartı, 4 gb ram,win7 64 bit var bnm ekranda tekliyo yani arabadayken görüntü sanki geri geri geliyor görselliğini düşür low yap...

MetQ7

MetQ7

Üye
Aslında çok rahat oynaman gerekiyor ama win 7 olduğu için olabilir

3onur5

3onur5

Üye
    Konu Sahibi
yav arkadaşlar yazıyorum youtube a adamlar ati 4650 de çok iyi oynuyolar bnm kart mı sorunlu acaba :S bütün özellikleri low yapıyorum düşüyorum en yüksek özelliklerle aynı kasıyor hiç bir değişiklik yok

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
Oyunu açmadan önce antivirüsü, gereksiz servisleri ve programları devre dışı bırakın ya da Game Booster kullanın.

-Psygnosis-

-Psygnosis-

Üye
bilgisayarım acer 6930g

4 gb ram
1gb ekran kartı ati HD4650
işlemci intel core duo 2.20 2.20

işletim windows 7 64 bit

arkadaşlar bu problem giderilebilirmi ?

lütfen yardımcı olun

Yüksek İşletim Sistemlerinde, rahat oynamak gibi bir durum söz konusu olamaz. Yüksek İşletim Sistemleri daha fazla sistemden yiyerek bilgisayarın kasmasına neden olur. Ayrıca Ekran kartı GTA IV'e düşüktür. GTA IV'ün Windows 7 64 Bit de istediği sistem en az 3 GB Ram, İşlemci Intel Core i3 380M 2.53 GHz, Ekran kartıda ATI HD 4870 olmalıdır. Zaten HD4650 yetersiz geldiği zaman Ram'den yiyerek bu sefer İşletim Sistemi bakımından sorun olur. Onun için Windows XP Servis Paket 3 veya Windows XP 64 Bit kullanmanızı tavsiye ederim.

Ekran kartı: 600MHz Çekirdek hızı, Bellek Hızı : 800MHz, Bellek veriyolu 128 Bit'dir. Bu kartın özellikleri çok düşüktür. Ayrıca GDDR2 olması kart için çok büyük bir eksi. GTA IV'ü oynatacak Ekran kartı, en az 256 Bit, 1 GB paylaşımsız ve GDDR3 olmalıdır.

Oynadığınız Laptop bir oyun Laptopu değildir. Bunun için İşlemcisi ve Ekran kartı çok ısındığı zaman oyunda kasmalar meydana gelebilir. Bunun için gelişmiş donanımlar kullanan bir Laptop veya Masaüstü oyun bilgisayarı almanızı tavsiye ederim. Veya ısınma sorununu önlemek için Laptop'u, dizinize koyarak oyunu öyle oynayın. Fakat altına da bir defter koymanızı öneririm. Çünkü Radyasyon seviyesi yüksektir. Son olarak bir soğutucu Stand alarak ısınmasını giderebilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...