Bu Sistem Ne Kadar Eder ?

Sponsorlu Bağlantılar

mta122003

mta122003

Üye
    Konu Sahibi
Bu Sistem Ne Kadar Eder ?
Merhaba, benim bi kasam var. Bunu satacağım Letgo'ya koydum satılık olarak. 800'e koydum ama daha mı az eder daha mı çok eder onu pek bilemedim. Özellikler ;

- Axle GT 430 ( 2GB )
- X38-DS4 Anakart
- 800mHz 4GB Ram
- 231 GB HDD
- İntel Core Duo 2 6300 @1.86gHz işlemci
- 64 Bit
- 4 Ram Slotu
- Bildiğim kadarıyla overclock yapılabiliyor YouTube'da videolar var.

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Merhaba,

Her parçayı tek tek ve ortalama fiyatıyla hesaplayarak 640₺ gibi bir fiyat çıkıyor, kasa , pus derken 700-730₺'ye koyabilirsiniz. (tek kasa satıyorsunuz sanırım) Gerekirse biraz da pazarlık ile indirebilirsiniz.
Sisteminizin bazı parçaları 11 senelik, bu yüzden uygun tutmanız sizin için daha fazla talep görmesine ve satıcı bulmasına sebep olur.
Zaten bu sistemle alan kişi video/internet dışında pek bir şey yapamaz. :)

• Beğen
Tepkiler: mta122003
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Ortalama 700 liradan fazla etmez. Hatta sen 650 lira veren olursa bile elden çıkar çünkü bu dönemde bu kadar eski bir kasayı kimse kolay kolay almaz. Bende ekran kartı satiyordum 300 e 250 veren oldu ona sattım. Fiyat konusunda biraz indirim yap çabucak elinden cikartirsin.

• Beğen
Tepkiler: mta122003
mta122003

mta122003

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba,

Her parçayı tek tek ve ortalama fiyatıyla hesaplayarak 640₺ gibi bir fiyat çıkıyor, kasa , pus derken 700-730₺'ye koyabilirsiniz. (tek kasa satıyorsunuz sanırım) Gerekirse biraz da pazarlık ile indirebilirsiniz.
Sisteminizin bazı parçaları 11 senelik, bu yüzden uygun tutmanız sizin için daha fazla talep görmesine ve satıcı bulmasına sebep olur.
Zaten bu sistemle alan kişi video/internet dışında pek bir şey yapamaz. :)
750 ye biriyle anlaştım uygun yani değil mi fiyatı?
Mesaj birleştirildi:

Ortalama 700 liradan fazla etmez. Hatta sen 650 lira veren olursa bile elden çıkar çünkü bu dönemde bu kadar eski bir kasayı kimse kolay kolay almaz. Bende ekran kartı satiyordum 300 e 250 veren oldu ona sattım. Fiyat konusunda biraz indirim yap çabucak elinden cikartirsin.
650 veren çok oldu hocam 700 veren de oldu ama 750 ye anlaştık hepsine 750 demiştim zaten

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
700 Çok. 600 Cıvarı İyi Sayılır 200 300 Daha Ekleyip İ Serisi Kasa Alırsın.İşlemcin Para Etmez Para Edecek Şeyler Ramler ve Anakart.

mta122003

mta122003

Üye
    Konu Sahibi
700 Çok. 600 Cıvarı İyi Sayılır 200 300 Daha Ekleyip İ Serisi Kasa Alırsın.İşlemcin Para Etmez Para Edecek Şeyler Ramler ve Anakart.
İ serisi nasıl hocam ? Ortalama fiyatları hemde oyun performansları ?
Mesaj birleştirildi:

Ben 750 ye satabilirsem satıym adamla tek sorunumuz mesafe onun bulunduğu ilçeyle benimki biraz uzak kalıyo ortak bişey yapıp anlaşırız.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
İ serisi nasıl hocam ? Ortalama fiyatları hemde oyun performansları ?
En Kötüsü Bile Olsa Yine İş Görür Çünkü İletişim Hızları Yüksek ve Ramlerde DDR3.
Örneğin Ekran Kartı Yok Ama Yinede Güzel

Ha Ne Olur AynıSistemi Kulanırsın İşlemci + Ekran Kartını Güncellersin Yine Bir Süre Daha İş Görür.Fakat DDR2 Sistemler Çok Geride Kaldı Artık.Şu Ankı Kasam DDR2 Rezalet Yani.Ankaradaki Sıvı Soğutma vs Var Aynı Oyun Orada Oynayınca Oyun Gzelmiş Diyorsun :D

mta122003

mta122003

Üye
    Konu Sahibi
En Kötüsü Bile Olsa Yine İş Görür Çünkü İletişim Hızları Yüksek ve Ramlerde DDR3.
Örneğin Ekran Kartı Yok Ama Yinede Güzel

Ha Ne Olur AynıSistemi Kulanırsın İşlemci + Ekran Kartını Güncellersin Yine Bir Süre Daha İş Görür.Fakat DDR2 Sistemler Çok Geride Kaldı Artık.Şu Ankı Kasam DDR2 Rezalet Yani.Ankaradaki Sıvı Soğutma vs Var Aynı Oyun Orada Oynayınca Oyun Gzelmiş Diyorsun :D
DDR2 ve DDR3 çok geri kaldı hocam. Parça alıyosun DDR4 gerektiriyor en az. Sistemi komple değiştircem elime para geçerse de hayırlısı
Mesaj birleştirildi:

O zaman benim satacağım fiyat iyi mi oluyor?

Üst Alt