HTC WILDFIRE BLACK 3G vs NOKİA C7

Sponsorlu Bağlantılar

• HTC WILDFIRE BLACK 3G

Kullanılan: 4 80.0%
  • NOKİA C7

Kullanılan: 1 20.0%

• Kullanılan toplam oy
    5
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
jayjay16

jayjay16

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar telefon almayı düşünüyorum sizce hangisini alayım ? görüşlerinizi söyler misiniz ? :) :)

HTC WİLDFİRE ÖZELLİKLERİ :

NOKİA C7 ÖZELLİKLERİ :

silver021

silver021

Üye
Ikiside birbirine yakin fiyat ve performans açisindan. htc daha ucuz ancak özellikleride azimsancak kadar kötü deil. yanlizca islemcisi düsük ve androide o kadar islemci az gelmis. c7 hd kayit yapabilior buda en önemli artilarindan biri. bana sorarsan c7 lakin bu ceplerden baska birsey düsünürsende c7 ye onca para vermektense wave 2yi yada sony vivazi öneririm sana. en azindan wave ve vivazin donanimlari ve özellikleriyle 600-800 arasi fiyat araliklarindaki en iyi telefon bunlar diyebilirim.

• Beğen
Tepkiler: jayjay16
hoss

hoss

Üye
wildfire yi öneririm android işletim sistemli , galaxy ace ve gallaxy gio modellerinede bakabilirsin

• Beğen
jayjay16

jayjay16

Üye
    Konu Sahibi
cevaplarınız için sağolun arkadaşlar.bi de n900 varmış galiba onu da baya övdüler ama fiyat olarak biraz yüksek.sizce nasıl n900

----------Eklendi @ 00:58:38 ---------- Yazıldı @ 00:56:34 ----------

ya bi de daha çok flash player destekleyen bi telefon istiyorum o yüzden htc yi düşünüyorum

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
C7'de de flash player var zaten. N900 türkiyede malesef yok. Yurtdışından temin edebilirsin.

• Beğen
silver021

silver021

Üye
N900 ü baya bi kullanma ve inceleme firsatim oldu. sana söyle diyim telefon demeye bin şahit. boyut ve ebatları çok kaba. Genel itibariyle efektlerinde öyle bir etkileyicik yok. ekran kalitesi berbat. ne bilim genel itibariyle ben pek begenemedim sen nasil bulursun bilemiycem. herkesin zevki ayri.

• Beğen
jayjay16

jayjay16

Üye
    Konu Sahibi
samsung wave 2 de güzel telefon onu da bi düşüneyim bu arada silver021 görüşün için sağol dostum

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
dostum flash player 10 desteği var mı c7 de ?
C7 ve N8'de Flash Lite V4.0 desteği var ikisi de aynı sistemi kullanıyorlar. Ama C7 ve N8 kullanan üyeler Flash Player 10.1 olduğunu da söylüyorlar. Arkadaşımın N8'inde flash siteleri açabildiğini görmüştüm yani Flash Lite 4.0 flash siteleri açabiliyor o konuda bir şüphen olmasın bizzat tanık oldum. Wave 2 de iyi bir seçenek olabilir ama onda flash player Bada'nın 2.0 güncellemesinden sonra geleceği söyleniyordu Wave 2'den emin değilim yani. Telefonun özellikleri güzel ama Bada işletim sistemi olması da dezavantaj. Symbian 3'lü bir cihaz alman daha yerinde bir karar olacaktır.

hoss

hoss

Üye
en iyisi anrdroid işletim sistemli bir cihaz alman arkadaşım flash player 10 destegi var :oke:nokiaların internet hızı tam bir facia özellikle kendi tarayıcısı berbat

jayjay16

jayjay16

Üye
    Konu Sahibi
C7 ve N8'de Flash Lite V4.0 desteği var ikisi de aynı sistemi kullanıyorlar. Ama C7 ve N8 kullanan üyeler Flash Player 10.1 olduğunu da söylüyorlar. Arkadaşımın N8'inde flash siteleri açabildiğini görmüştüm yani Flash Lite 4.0 flash siteleri açabiliyor o konuda bir şüphen olmasın bizzat tanık oldum. Wave 2 de iyi bir seçenek olabilir ama onda flash player Bada'nın 2.0 güncellemesinden sonra geleceği söyleniyordu Wave 2'den emin değilim yani. Telefonun özellikleri güzel ama Bada işletim sistemi olması da dezavantaj. Symbian 3'lü bir cihaz alman daha yerinde bir karar olacaktır.

ya symbian almak istemiyorum artık.çok kullandım.tabi Symbian 3 için bişi diyemem. bence nokia artık Symbian'ı bitirmek istiyor.windows mobile işletim sistemiyle yeni telefonlar çıkarıyor

en iyisi anrdroid işletim sistemli bir cihaz alman arkadaşım flash player 10 destegi var :oke:nokiaların internet hızı tam bir facia özellikle kendi tarayıcısı berbat

5800 ın kendi tarayıcısından ne çektim.. artık değişik bi işletim sistemi kullanmak istiyorum. HTC Legend ya da HTC Wildfire. ikisinden birini alabilirim

hoss

hoss

Üye
HTC Legend in özellikleri biraz daha iyidir , ekran çözünürlüğü wildfireye oranla daha yüksek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...