Forumun Değişen Yapısı Hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
acaba avatar bölümünün yatay 120px dikey 150px olma imkanı varmı hani afiş tarzında yani şuan afiş formatında resim koyabilmek için dikey 120px yatay 100px falan yapmamız gerekiyor buda çok küçük oluyor resimde ayrıntı varsa kaybolup gibiyor yani yüksekliği şuankinden 30px arttırsak forumun hızını çok etkilermi ben şahsen çok sorun olmaz diye umut ediyorum avatar bir üyenin yüzüdür bu yüzden bence çok önemli
adminlerimiz ne diyorsunuz bu işe:hmmm

mihoyolcu

Üye
hayırlı olsun

de.emin

de.emin

Üye
ellerine sağlık güzel olmuş:oke:

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
yukarıdaki soruma olumlu yada olumsuz cevap verecek biri yokmu arkadaşlar cevaplanmamış soru kalmasın lütfen:kop2:

Konyali cimi

Üye
selamlar ben yeni katildim arkadaslar herkeze selamlar

CoDeYs

CoDeYs

Üye
eklentiyi degiştirmeniz iyi olması artık eklentili konu acanlar baya zorlancak çunku birtane resim yuklemek için 2 dakka bekledim internetim iyi olmasına ragmen çoklu secim daha fazla konu açmayı saglıyordu. işin dogrusu 3 seferdir konu açmaktan vazgeçiyorum .eski hale getirmeniz mumkunmu yada coklu secim yapmanız ?

kırmızı27

kırmızı27

Üye
Hayırlı olsun Yeni temayı ve yenilikleri bekliyoruz:aha:

CoDeYs

CoDeYs

Üye
eklentiyi degiştirmeniz iyi olması artık eklentili konu acanlar baya zorlancak çunku birtane resim yuklemek için 2 dakka bekledim internetim iyi olmasına ragmen çoklu secim daha fazla konu açmayı saglıyordu. işin dogrusu 3 seferdir konu açmaktan vazgeçiyorum .eski hale getirmeniz mumkunmu yada coklu secim yapmanız ?

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
acaba avatar bölümünün yatay 120px dikey 150px olma imkanı varmı hani afiş tarzında yani şuan afiş formatında resim koyabilmek için dikey 120px yatay 100px falan yapmamız gerekiyor buda çok küçük oluyor resimde ayrıntı varsa kaybolup gibiyor yani yüksekliği şuankinden 30px arttırsak forumun hızını çok etkilermi ben şahsen çok sorun olmaz diye umut ediyorum avatar bir üyenin yüzüdür bu yüzden bence çok önemli
adminlerimiz ne diyorsunuz bu işe:hmmm

Avatarlar sembol arkadaşlar yani, o kadar çok detaylı resim eklemeye gerek yok. Alanı daha fazla büyültmek hem göze hoş gelmez, hem de tabloları genişletir gereksiz yere.

Şu anki sistemde en fazla 5 tane eklenebiliyor? :hmmm

CoDeYs

CoDeYs

Üye
tamam abi altakı + işareti çogaltıcı onu fark etmedim pardon ama birtane için 15 dakika bekledim yuklemedi bile şunu yuklıcektım

linkler normal yazşmalardakı olunca arkadaşlar lınkı bulamamış halıyle ama yuklemedilerde

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Yorgunluktan yazdığını anlamadım güzel kardeşim, biraz daha açar mısın? O linkteki dosyayı mı ekleyeceksin yani? :hmmm

CoDeYs

CoDeYs

Üye
onemli degil normaldir.az once gordum kırık lınk diye mesaj vardı , baktım link var ama lınkler normal yazdıgımız mesakjdakı gıbı oldgu ıcın uyeler fark edememiş programı eklemeye calıstım ama 15 dakka kadar bekledim hatta kapatıp tekrar eklemyı denedim olmadı . ve resim tema da oyle bakıyorum uzuyor eklemsi vazgeciyorum

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
JavaScript'ten kaynaklı takılmalar oluyor bazen, tam bilmiyorum ama sanırım sunucunun yoğun olduğu zamanlarda oluyor bu durum.

Linklerin belli olması içinse farklı yazı rengi verebilirsiniz arkadaşlar şimdilik, yeni temada otomatik olarak linkler farklı renk ile belli edilecek.

CoDeYs

CoDeYs

Üye
tamam abi teşekkür ederim anladım şimdi.:oke:

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
doğrudur usta o da var demi ben onu düşünemedim resim büyüyünce tablo kenarlarıda sayfanın altına doğru uzayacak yani uzun iş:oke:

EroL

EroL

Emekli Yönetici
onemli degil normaldir.az once gordum kırık lınk diye mesaj vardı , baktım link var ama lınkler normal yazdıgımız mesakjdakı gıbı oldgu ıcın uyeler fark edememiş programı eklemeye calıstım ama 15 dakka kadar bekledim hatta kapatıp tekrar eklemyı denedim olmadı . ve resim tema da oyle bakıyorum uzuyor eklemsi vazgeciyorum

.exe dosyasını rar dosyası haline getirip yükledin dimi ? .exe biçimi eklenti olarak eklenmiyor gözden kaçırmış olabilirsin.

CoDeYs

CoDeYs

Üye
yok o dogruda resimleri de oyle mesela şimdi denedim gene rar dosyası upload edemedim .ekleme yapıyor gibi duruyor ama boş .resimde oyle temada oyle eklenmıyor bu 2 3 gün içinde boyle oldu

----------Eklendi @ 00:33:41 ---------- Yazıldı @ 00:29:42 ----------

sadece o işaretledigim yer sürekli donuyor başka birşey hata faln vermiyor ınternet de yavaş yada sorunlu degil yanı

EroL

EroL

Emekli Yönetici
Anladım ben senın sorununu aynı hatayı başka bir arkadaşımda aldı Ozan çözecek onu en kısa zamanda

Üst Alt