Samsung Galaxy Ace almayı düşünyüyorum siz ne dersiniz ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

olmaz213

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy Ace almayı düşünyüyorum siz ne dersiniz ?
Almayı düşünüyorum da nasıl telefon iyi mi bide görüntülü konuşma yokmuş galiba

61semih

61semih

Üye
goruntulu konusma yok benımde bıldıgım kadarıyla.ozellıklerı tasarımıyla gercekten cok guzel bır telefon suanda alınabılecek bence en ıyı telefon 700 tlden fazla telefona vermıyecegım ıcın alınabılecek en ıyı telefon dıyorum tabıkı.:oke:

kömürkenti

kömürkenti

Üye
evet gfayet güzel bir telefon ayrıca android cabası bence kaçırma

cCc Maxcı cCc

cCc Maxcı cCc

Üye
Alınabilecek durumda bir telefon:hmmm:oke:

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
Bu fiyata değmez. Tasarımı şık, 5mp kamera merceği de başarılı, 800 mhz işlemci var, ekranı büyük, iyi güzel de 720p video kayıt ve görüntülü görüşme yok. Fiyatının düşmesini bekle şuan 750-760 tl civarında 630-650 tl civarına indiğinde kaçırma derim.

dehshet

Üye
Bu fiyata değmez. Tasarımı şık, 5mp kamera merceği de başarılı, 800 mhz işlemci var, ekranı büyük, iyi güzel de 720p video kayıt ve görüntülü görüşme yok. Fiyatının düşmesini bekle şuan 750-760 tl civarında 630-650 tl civarına indiğinde kaçırma derim.

635 TL yazıyor vatabilgisayarda bugün düstü fiyatı sanırım :)) Aslında bende düşünmüyor değilim hem android hem 5mp kamera hemde flaşlı :D

61semih

61semih

Üye

dostum sen galıba telefonıle cok vıdeo cekıyorsun :) vıdeo kımın umrunda resım daha cok kullanılıyor gozlemledıgım kadarıyla.benım oncekı telefonumda goruntulu konusma vardı 1 kere denemıstım nedır dıye dahada kullanmadım.sımdıkı tlefonmdada yok goruntulu gorusme 3g yı ıse kapatırdım kullanmadıgım ıcın.telefonla nete gırcegm zaman wifi kullanıyorum.
kısıden kısıye degısıyor bu vıdeo olsun goruntulu konusma olsun ama şahsen goruntulu konusmayı kullanan gormedım daha :)

hoss

hoss

Üye
bence harika bir cihaz kacırma bazı nokia fanları kıskanıp telefona laf atıyor ama işletim sistemi bile yeter telefonu almaya ,

dehshet

Üye
Aslında güzel telefon ama incelediğim kadarı ile uygulamaların çoğu hafızadan SD karta taşınmıyormuş hafızasıda 180mb gibi bişi olduğundan sıkıntı oluyormuş die gördümdü!! :hmmm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...