N95 V.35 Hack ( En Kısa - En Basit )

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
06321035

06321035

Üye
öncelikle hack leme konusunda verdiğiniz bilgilere teşekkür ederim.hackleme başarılı oldu. ama bir sorunum var.
1)shakeme programını yükledim yüklendi ama proğram çalışmıyor.
2)python programınıda yükledim oda açılmıyor sorun nedir acaba
3) hellocarbide programıda menu1 secenegini seçtiğinde program kapanıyor. yardım edin lütfen!!!:hmmm

ihsncixx

Üye
çok işime yaradı. çok sağol. acaba formatdan sonrada kalıomu yoksa aynı işlemi tekrar mı yapmak lazım

--------------- Ekleme ---------------

o konuyuda yazmışsın. çok saolasın. ztn formattan sonrada yaparuz hemen zor dil=)

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
öncelikle hack leme konusunda verdiğiniz bilgilere teşekkür ederim.hackleme başarılı oldu. ama bir sorunum var.
1)shakeme programını yükledim yüklendi ama proğram çalışmıyor.
2)python programınıda yükledim oda açılmıyor sorun nedir acaba
3) hellocarbide programıda menu1 secenegini seçtiğinde program kapanıyor. yardım edin lütfen!!!:hmmm

Rica ederim .. fakat heLLocarbide iLe hiç bir işiniz yok . Secman yöntemi iLe hackLi çünkü cihazınız . shakeme için acceLerometer' i yükLeyin ( tüm sensör uyguLamaLarını çaLıştıran ekLentidir )

python için ise :
http://www.maxicep.com/s60-3rd-seri...pp-unsigned-moded-repacked-menpda-351309.html

çok işime yaradı. çok sağol. acaba formatdan sonrada kalıomu yoksa aynı işlemi tekrar mı yapmak lazım

o konuyuda yazmışsın. çok saolasın. ztn formattan sonrada yaparuz hemen zor dil=)

rica ederim , siz de sağoLun .. diğer konuda anLattığım işLemi format atmadan önce uyguLamanız yeterLidir .. hatta şimdiden yapabiLirsiniz

ımdat

Üye
Maxi Dayı verdiğin bilgi ve hizmetin için teşekkürler. Öncelikle forumlarda bazı şeyler dikkatimi çekti onları paylaşayım sonra sorunumu dile getireyim. Bazı arkadaşlar soru sorma şekliyle tez canlı oldukları anlaşılıyor, işinin biran önce çözülüp isteğine kavuşması durumu çok fazla, benim yorumuma kadar 17 sayfa oldu sorunumun çözümü için hemen hemen hepsine baktım. Srunum şöyle;
MapDrivesv1.00DiskAdmin_abcd.sis dosyasını sertifikalayıp telefona yükledim. Yüklendi açmaya çalıştım açılır gibi oldu açılmadı. Sonrasında programı kaldırdım.
Devamında SecurityManagerv1.00-BINPDA2008_unsigned programını kurdum sertifika istemedi. Çalıştırıp Seçenek\Turn Plat. Security OFF üzerine 1 kez tıkladım.
Buraya kadar herhalde bir yanlışım olmadı. Ama C birimi altında sys/bin klasörünü görmedim. Forumda bazı arkadaşlar x-plore programından bahsetmişler. Cahilliğimi affedin ama konu açılırken görmediğim için teyit etmek istedim. X-plore hack işlemindiki rolü ne, bu program olmadan hack tamamlanamazmı? Çünkü şimdi Beepoff diye bir program yüklemeye çalıştım, "yüklemesi desteklenmiyor" diye hata aldım. X-plore yüklenecek programlarla bağlantısı var mı? Kolayıklar dilerim

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Maxi Dayı verdiğin bilgi ve hizmetin için teşekkürler. Öncelikle forumlarda bazı şeyler dikkatimi çekti onları paylaşayım sonra sorunumu dile getireyim. Bazı arkadaşlar soru sorma şekliyle tez canlı oldukları anlaşılıyor, işinin biran önce çözülüp isteğine kavuşması durumu çok fazla, benim yorumuma kadar 17 sayfa oldu sorunumun çözümü için hemen hemen hepsine baktım. Srunum şöyle;
MapDrivesv1.00DiskAdmin_abcd.sis dosyasını sertifikalayıp telefona yükledim. Yüklendi açmaya çalıştım açılır gibi oldu açılmadı. Sonrasında programı kaldırdım.
Devamında SecurityManagerv1.00-BINPDA2008_unsigned programını kurdum sertifika istemedi. Çalıştırıp Seçenek\Turn Plat. Security OFF üzerine 1 kez tıkladım.
Buraya kadar herhalde bir yanlışım olmadı. Ama C birimi altında sys/bin klasörünü görmedim. Forumda bazı arkadaşlar x-plore programından bahsetmişler. Cahilliğimi affedin ama konu açılırken görmediğim için teyit etmek istedim. X-plore hack işlemindiki rolü ne, bu program olmadan hack tamamlanamazmı? Çünkü şimdi Beepoff diye bir program yüklemeye çalıştım, "yüklemesi desteklenmiyor" diye hata aldım. X-plore yüklenecek programlarla bağlantısı var mı? Kolayıklar dilerim

İmdat kardeşim ben de size teşekkür ederim , sorununuzu gayet net bir şekiLde ifade etmişsiniz ..

x-pLore programı sistem dosyaLarının içerisine girmenizi ve burada işLem yapmanızı sağLar .. x-pLore programınızı açın 0 ( sıfır ) ' a basın .. iLk 4 seçeneği aktif haLe getirin sonrasında c/sys/bin kLasörünü göreceksiniz ..

destekLenmiyor uyarısı ise , uyguLamanın tLf.unuzLa uyumLu oLmadığını beLirtir ..

ımdat

Üye
Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler. Yanlız C/sys/bin klasörüne installsevrer.exe dosyasını kopyalamamaya çalıştığımda "Dosya açılamıyor" gibi bir hata aldım. Sebebi ne olabilir.

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
instaLLserver.exe yi tLf.da her hangi bir yere atın , örn : E/Others

x-pLore iLe instaLLserver.exe' nin üzerindeyken ' 2 ' tuşuna basın .

yön tuşLarı iLe C/Sys/Bin kLasörünün üzerindeyken orta tuşa basın tamamdır .. tLf.u kapatıp açın bu kadar :oke:

ımdat

Üye
Maxi Dayı malesef sonuç aynı. Hack işleminde bir şeymi eksik yaptım acaba bilemiyorum. Bu işlem tamamlanmazsa ne olur?

C bölümündeki tüm klasörlere kopyalanıyor ama SYS klasörüne geçtiğimde "Dosya açılamıyor. C:\SYS\installsevrer.exe" uyarısı;

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
hack iLe iLgiLi tüm dosyaLarı uyguLama yöneticisinden kaLdırın , işLemLeri tekrar yapın .

x-pLore tLf.da kaLsın , ayarLardan iLk 4 seçeneği aktif edin . bu uyguLanamazsa hack işLemi başarısız oLur demektir . c'nin içinde sys .. sys' nin içinde de bin kLasörü oLacak , sadece oraya atacaksınız exe' yi

ımdat

Üye
Maxi Halo sana tekrar teşekkürler işlemleri baştan aldım biraz zamanımı aldı ama bu sefer oldu. İşin rast gelsin:oke:

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
roethlisberger

roethlisberger

Üye
hack iLe iLgiLi tüm dosyaLarı uyguLama yöneticisinden kaLdırın , işLemLeri tekrar yapın .

x-pLore tLf.da kaLsın , ayarLardan iLk 4 seçeneği aktif edin . bu uyguLanamazsa hack işLemi başarısız oLur demektir . c'nin içinde sys .. sys' nin içinde de bin kLasörü oLacak , sadece oraya atacaksınız exe' yi

Kardeşim anlatımın için sağol çok harika anlatmışsın vesselam. Ama aynı sorun bende de vardı. dediğin gibi yaptım fakat dosya açılamıyor uyarısı aldım fakat pek kale almayıp unsigned dosya ları gayet güzel bir şekilde kurup kullanıyorum. yani pek önemli değil gibi görünüyo o işlem. Ama ileride sorun çıkarırmı bilemem

roethlisberger

roethlisberger

Üye
Kardeşim anlatımın için sağol çok harika anlatmışsın vesselam. Ama aynı sorun bende de vardı. dediğin gibi yaptım fakat dosya açılamıyor uyarısı aldım fakat pek kale almayıp unsigned dosya ları gayet güzel bir şekilde kurup kullanıyorum. yani pek önemli değil gibi görünüyo o işlem. Ama ileride sorun çıkarırmı bilemem

Arkadaşım İleride sorun çıkarırmı bilmem dedim ya. Artık biliyorum :D çünkü sorun çıkardı :)) demekki bazı proları yüklüyor bazılarını yüklemiyor. Senin dediğn gibi atmak istedim ama aynı hatayı verdi. Pcye bağlayıp atayım diyorum ama pc de BIN/SYS diye bir dosya yok. cepten atıyorum ama hata veriyor bi el at kardesşim yaa

roethlisberger

roethlisberger

Üye
Kardeşim Flood yapıyorum ama kusura bakma.
sorunu çözdüm. ( SECMAN ) Seçenek\Turn Plat. Security OFF üzerine 1 kez tıklayıp çıkın demişsin bunu yapmıştım ben. ama ne olur ne olmaz deyip bi daha yaptım bu sefer girdim E:\Hack\sys\bin\altındaki installsevrer.exe dosyasını C:\sys\bin\ altına kopyaladım ve oldu. İlgililere duyrulur:d:...:oke:

• Beğen
Tepkiler: Samsunspor
Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Kardeşim Flood yapıyorum ama kusura bakma.
sorunu çözdüm. ( SECMAN ) Seçenek\Turn Plat. Security OFF üzerine 1 kez tıklayıp çıkın demişsin bunu yapmıştım ben. ama ne olur ne olmaz deyip bi daha yaptım bu sefer girdim E:\Hack\sys\bin\altındaki installsevrer.exe dosyasını C:\sys\bin\ altına kopyaladım ve oldu. İlgililere duyrulur:d:...:oke:

evet çözüm buydu :oke: uzun süredir foruma giremediğimden cevapLayamadım kusura bakmayın :)

336268

Üye
arkadaşlar secman bende kuruluyor fakat program açılmıyor. bir şey yüklemek istediğimdede telefonda hack için
uygulama erişimi engellendi gibi bir şey diyor programları kurmuyor ne yapabilirim ver.35. n95

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
arkadaşlar secman bende kuruluyor fakat program açılmıyor. bir şey yüklemek istediğimdede telefonda hack için
uygulama erişimi engellendi gibi bir şey diyor programları kurmuyor ne yapabilirim ver.35. n95

konudaki anLatımı sırası iLe eksiksiz şekiLde uyguLarsanız %100 başarırsınız , kaçarı yok . mutLaka atLadığınız bir yer var

rapege

rapege

Üye
Anlatım çok güzel teşekkürler sertifika bekliyorum gelsin hemen hackliyecem

• Beğen
Tepkiler: Samsunspor
rapege

rapege

Üye
ben yaptım fakat rom patcherı goremedım

clementius

Üye
bahsettiğiniz programların tamamını bilgisayarıma kurdum ve sertifika ile dosyaları da geldi.bilgisayarımda oni nakia ve nokia pc suite progarmları var fakat epocware programını telefonuma bir türlü kuramıyorum.resimli tarifnizdekileri de aynen uyguladım.bu konuda yardım edebilirseniz sevinirim. V31.0.017 16-12-08 RM-159 N95 (02.01)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt