N8 Tecrübem ve iPhone

Sponsorlu Bağlantılar

mavrick

mavrick

Üye
avut kendini bununla vah vah yazik yazik uzulme bu kadar sende alirsin ileride adamakilli bir cihaz :oke::oke::oke: sorun yapma olacagi telefon ama anliyorum samsung insani bu hale getiriyor kiskancliktan symbian forumlarina yonlendiriyor :pro:

--------------- Ekleme ---------------

ama farkindaysan foruma girince belli oluyor kimin kiskancliktan sasirdigi :oke:

bak sana ne dicem kralllllar gibi kullanıyorum hiçbir sorunu yok n8 almadığıma zerre pişman değilim,hatta iyiki almamışım diyorum bile, şöle bişey bada bölümümnde wave aldıgına pişman olan yok bakıyorumda symbian destek forumu pişmanlarla dolu yok n8 aslında en iyi degilmiş falan:ehe

n8 i kıskandıgım yok sen çıkardın onu:ehe

webplayer

webplayer

Üye
kardeş ben samsung wave kullanıyom yalnız ,sölemeyi unuttum:ehe yoksa onu aradında az çıkınca yazmadınmı:kop:

Yoo, N8'in en büyük 2 rakibi bunlar olduğu, N8 hep bunlarla kıyaslandığı için bunları yazdım. Wave'i kaale bile almadım doğrusu aratmaya değer görmedim. Nickin samsungmania, hep samsung ve iphone'u savunuyorsun symbian forumunda. O halde bu iki cihaz da seni ilgilendirmeli, en azından hep samsung'u savunduğun için galaxy s seni ilgilendirmeli. Savunduğun tez, sorun kelimesini aradığımızda az sonuç çıkanın iyi telefon olduğu yönde. O zaman wave, galaxy s'ten iyi diyorsun ha samsungmania? wawe en iyi telefonlardan biri o zaman.
Peki samsungmania, wave değerlendirdiğimiz telefonlar içinde en iyisi, N8 de ikinci geliyor galaxy'den iphone 4'ten falan iyi. Ancak wave'den de iyi bir telefon var ki cep telefonlarının en iyisi gibi gözüküyor.
Buyurun arkadaşlar işte samsungmania'nın kriterine göre dünyanın en iyi cep telefonu :ehe :ehe :ehe

mavrick

mavrick

Üye
Yoo, N8'in en büyük 2 rakibi bunlar olduğu, N8 hep bunlarla kıyaslandığı için bunları yazdım. Wave'i kaale bile almadım doğrusu aratmaya değer görmedim. Nickin samsungmania, hep samsung ve iphone'u savunuyorsun symbian forumunda. O halde bu iki cihaz da seni ilgilendirmeli, en azından hep samsung'u savunduğun için galaxy s seni ilgilendirmeli. Savunduğun tez, sorun kelimesini aradığımızda az sonuç çıkanın iyi telefon olduğu yönde. O zaman wave, galaxy s'ten iyi diyorsun ha samsungmania? wawe en iyi telefonlardan biri o zaman.
Peki samsungmania, wave değerlendirdiğimiz telefonlar içinde en iyisi, N8 de ikinci geliyor galaxy'den iphone 4'ten falan iyi. Ancak wave'den de iyi bir telefon var ki cep telefonlarının en iyisi gibi gözüküyor.
Buyurun arkadaşlar işte samsungmania'nın kriterine göre dünyanın en iyi cep telefonu :ehe :ehe :ehe

ne şimdide en fazla arıza veren tel en iyi telmidir onumudemeye çalışıyon???:ehe

franzliszt

franzliszt

Üye
bak sana ne dicem kralllllar gibi kullanıyorum hiçbir sorunu yok n8 almadığıma zerre pişman değilim,hatta iyiki almamışım diyorum bile, şöle bişey bada bölümümnde wave aldıgına pişman olan yok bakıyorumda symbian destek forumu pişmanlarla dolu yok n8 aslında en iyi degilmiş falan:ehe

n8 i kıskandıgım yok sen çıkardın onu:ehe

hadi hadi sende biliyorsunki burada benimki gibi sorunsuz n8 lerde var boyle yaparak waveden gercekten bikmis n8i cekememezlikten yaziyormussun gibi gozukuyorda yani tarafsiz olarak soylemek istedim :naughty: n8 gercekten daha guzel bir cihaz simdi basa donup yine saymayalim ozellikleri ,

pRime.

pRime.

Üye
Umarım bu görsel cevap seni tatmin eder:

Onu hiçbir şey tatmin etmez. Hala burada yorum yazdığına göre.

Arkadaşım! Daha derdin ne senin bu nokia kullananlarla?! Ne diye uzatıyosun bu boş tartışmayı?! Bi problemin varsa git konu dışı bölümünde veya site hakkında bölümünde paylaş! İnsanları rahatsiz edip durma! Telefonu gerçekten kullanan memnun işte! Nedir bu çekememezlik anlamıyorum ki!

exalted55

exalted55

Üye
Umarım bu görsel cevap seni tatmin eder:

Böyle mükemmel kapaklara her zaman ihtiyacımız var ama tam kapatma kapağı az açık kalsın hava alsın sonra bozuluyo ve lütfen devamı da gelsin :) :aha::aha::aha:

mavrick

mavrick

Üye
hadi hadi sende biliyorsunki burada benimki gibi sorunsuz n8 lerde var boyle yaparak waveden gercekten bikmis n8i cekememezlikten yaziyormussun gibi gozukuyorda yani tarafsiz olarak soylemek istedim :naughty: n8 gercekten daha guzel bir cihaz simdi basa donup yine saymayalim ozellikleri ,

waveden bıkmakmı :kop:

Böyle mükemmel kapaklara her zaman ihtiyacımız var ama tam kapatma kapağı az açık kalsın hava alsın sonra bozuluyo ve lütfen devamı da gelsin :) :aha::aha::aha:

kapak mı ne kapağı :ehe arkadaş wave utancındn yazamadı kapak budur bence

Onu hiçbir şey tatmin etmez. Hala burada yorum yazdığına göre.

Arkadaşım! Daha derdin ne senin bu nokia kullananlarla?! Ne diye uzatıyosun bu boş tartışmayı?! Bi problemin varsa git konu dışı bölümünde veya site hakkında bölümünde paylaş! İnsanları rahatsiz edip durma! Telefonu gerçekten kullanan memnun işte! Nedir bu çekememezlik anlamıyorum ki!
ben öylesine takılıyım şakayla karışık anlayan anlıyor sen niye anlamıyosun kardeş :naughty:

webplayer

webplayer

Üye
ne şimdide en fazla arıza veren tel en iyi telmidir onumudemeye çalışıyon???:ehe

Daha yazdığım şeyi algılayamamışsın bile. Senin kriterin google'da problem yazınca az sonuç çıkaran telefonun iyi olduğu. Sen bunu savunuyorsun.
Neyse yazdığım o yazıyı bile algılayamayan bir insanla daha fazla muhattap olmam ben. Sana gereken cevap defalarca verildi bu başlık altında ancak sen hala yüzsüzce buradasın, kovulduğun yerdesin, fikirlerinin çürütüldüğü gereken cevapların verildiği yerdesin. Daha fazla söze ne gerek var arkadaşlar?...

pRime.

pRime.

Üye
ben öylesine takılıyım şakayla karışık anlayan anlıyor sen niye anlamıyosun kardeş

Bak kardeş! Senin yaptığın takılma değil. Bırak bu şaka ayaklarını! Kim anlıyor göster de görelim! Daha hala gelmişin bişey kanıtlama çabasında; insanları, telefonlarını yerme derdindesin! Yeter artık! Ya düzgünce ve "objektif" bilgi paylaşımında bulunursun ya da çeker gidersin başka yere ve unutma! Burası SYMBIAN^3 DESTEK FORUMU!!! Burada sorunlar ve çözümleri tartışılır. Bada forumunda ne yapılıyor bilmem ama burda "kimse engel olmadıkça" bunu yaparız biz.
BUNU BURADA TARTIŞMA ORTAMI YARATACAK KONU AÇAN TÜM ARKADAŞLARA DA SÖYLÜYORUM!
Lütfen konu açarken ne konusu açtığınıza dikkat edin!

erkara_64

ARTHUR tbrkler...

Anlayana sivrisinek saz Anlamayana davul zurna az:)

suat1111

suat1111

Üye
baba n8 zimmmmm benim gerisi beni bağlamazzz

nidforspid

nidforspid

Üye
beyler karşılaştırma nedir bimeyennler var ayıp birbirinizzi böyle saçma sapan olaylardan dolayı kırmaya değmez

bakın iki telefon karşılaştırılırken farklı özeliikler dikkate alınmaz çünkü her telefonun farklı özelliği vardır bu firmaların satış taktiği zaten karşılaştırma aynı özelliklerden yapılır mesela pil süresi,konuşma süresi falan yani ortak özellik hangisi daha iyiyse o telefon daha iyidir,gelelim n8 e n8in 12 megapiksel kamerası farklı bir özellik değil diğer telefonlardada kamera var ama n8 in ki daha iyi buda n8 i daha iyi yapar,ama n8deki fm trans,hdmi,usb on the go bunlar n8 i özel yapan özelliklerdir ve karşılaştırılmaz ,bakın bu telefon alınır demiyorum daha iyidir diyorum çünkü amuhabbet satın alma olunca herkesin zevki ayrı oluyor,mesela ben enn iyi telefonu biliyorum ama almak istemiyorum çünkü aradığım farklı öz. onda yok iphone 4 de gyro var iphone4 daha iyi ozman diyemezsiniz çünkü o öz, iphone 4 i özel yapar,atıyorum n8 bağlantıhızı iphone4 den daha hızlı o zman n8bu yönde daha iyi oluyo ve diğer ortak özellikleri karşılaştırarak sonuca ulaşırsınız ,bu yazdıgım makale türü konu sadece hangisi daha iyi sorusuna cevaptır,hangisi alınabilir değil çünkü o şahsiyete giriyor

hemen uyarıyım yazdıgımı kişiselleştiren olursa umursamam o kişiyi ama benimle bilgi paylaşmak için yorumyazan olursa cevap yazarım

iyi forumlar!

pRime.

pRime.

Üye
beyler karşılaştırma nedir bimeyennler var ayıp birbirinizzi böyle saçma sapan olaylardan dolayı kırmaya değmez

bakın iki telefon karşılaştırılırken farklı özeliikler dikkate alınmaz çünkü her telefonun farklı özelliği vardır bu firmaların satış taktiği zaten karşılaştırma aynı özelliklerden yapılır mesela pil süresi,konuşma süresi falan yani ortak özellik hangisi daha iyiyse o telefon daha iyidir,gelelim n8 e n8in 12 megapiksel kamerası farklı bir özellik değil diğer telefonlardada kamera var ama n8 in ki daha iyi buda n8 i daha iyi yapar,ama n8deki fm trans,hdmi,usb on the go bunlar n8 i özel yapan özelliklerdir ve karşılaştırılmaz ,bakın bu telefon alınır demiyorum daha iyidir diyorum çünkü amuhabbet satın alma olunca herkesin zevki ayrı oluyor,mesela ben enn iyi telefonu biliyorum ama almak istemiyorum çünkü aradığım farklı öz. onda yok iphone 4 de gyro var iphone4 daha iyi ozman diyemezsiniz çünkü o öz, iphone 4 i özel yapar,atıyorum n8 bağlantıhızı iphone4 den daha hızlı o zman n8bu yönde daha iyi oluyo ve diğer ortak özellikleri karşılaştırarak sonuca ulaşırsınız ,bu yazdıgım makale türü konu sadece hangisi daha iyi sorusuna cevaptır,hangisi alınabilir değil çünkü o şahsiyete giriyor

hemen uyarıyım yazdıgımı kişiselleştiren olursa umursamam o kişiyi ama benimle bilgi paylaşmak için yorumyazan olursa cevap yazarım

iyi forumlar!

Bu konuya yazılabilecek en düzgün yorumdu. Yorumunuz için çok teşekkürler. Elinize sağlık.

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
aynen bnde ole dusunuorum guzel yorum..

nidforspid

nidforspid

Üye
rica ederim!

clarsa

clarsa

Üye

iyi forumlar!

12 mp kamera
xenon flash
14x zoom
bluetooth 3.0
aliminyum kasa
çizilmez ekran

iphone havalı ezikler içindir !

webplayer

webplayer

Üye
Bak kardeş! Senin yaptığın takılma değil. Bırak bu şaka ayaklarını! Kim anlıyor göster de görelim! Daha hala gelmişin bişey kanıtlama çabasında; insanları, telefonlarını yerme derdindesin! Yeter artık! Ya düzgünce ve "objektif" bilgi paylaşımında bulunursun ya da çeker gidersin başka yere ve unutma! Burası SYMBIAN^3 DESTEK FORUMU!!! Burada sorunlar ve çözümleri tartışılır. Bada forumunda ne yapılıyor bilmem ama burda "kimse engel olmadıkça" bunu yaparız biz.
BUNU BURADA TARTIŞMA ORTAMI YARATACAK KONU AÇAN TÜM ARKADAŞLARA DA SÖYLÜYORUM!
Lütfen konu açarken ne konusu açtığınıza dikkat edin!

Bu tarz insanlara defalarca verilen cevabı en net bir şekilde ve güzel bir üslupla tekrarlamışsın, tebrik ederim :) Ancak artık uğraşmayalım bence, sen de uğraşma. Vakit kaybı yaşamaya değmez bunlar için...

pRime.

pRime.

Üye
Bu tarz insanlara defalarca verilen cevabı en net bir şekilde ve güzel bir üslupla tekrarlamışsın, tebrik ederim :) Ancak artık uğraşmayalım bence, sen de uğraşma. Vakit kaybı yaşamaya değmez bunlar için...

Sana tüm kalbimle katılıyorum dostum. :)

cr55

Üye
Slm arkadaşlar .
Görüyorumki , site yönetimi konu başlığının burası ile ilgili olmadığı halde symbian^3 destek bölümünde barındırıyor.
Buda yersiz ve anlamsız tartışmalara gebe olacak bir ortam hazırlıyor.
Anladığım kadarı ile konu açan veya yetki verilen insanların site içerisindeki denetimsizliği kullanarak alakasız konu başlıkları ile bilgi kirliliğine yol açtığı şuanki tartışma ortamı ile ne bir şekilde görülüyor.
Anlamsız yorumlara takılmadan size faydalı olabilecek telfon donanımlarını vereyim.
N8 donanımı ve Sistemi
İşlemci 680
Ram 256 MB
3D Ekran Kartı Broadcom BCM2727 GPU with with support .3d oyunlar oynayabilirsiniz . videolar hızlı ve akıcı olur donanım sayesinde . örnek :nfs shift , quake 3 ,quake 2 ,caunter strıke gibi oynayacak güçte bir donanın yanlız uyumlu oyun çıkarsa oynanabilir.
Kamera : 12 mp fotaraf çekimi ve tv ekranına aktarılabilir video çekimi görüntü kalitesi 720p
Radyo alıcı ile radyo yayınlarını dinleyebilme
Radyo vericisi ile arabanızın radyosu veya müziksetinizin radyo alıcısına belirlediğiniz boş frekans girerek müziklerinizi yada video kliplerinizin seslerini dinleyebilirsiniz.
Ekran: 640 × 360 ( ), 3.5" , display with technology
İvme ölçer ile oyun kontorlleri için sadece cihazı istediğiniz yöne yatırarak sağlayabilirsiniz veya telefonun yazılımı yada programlarla gelen ek kontrollerle menülerinizi hiç dokunmadan gezebilir veya ek özellikler kazandırabilirsiniz.
Tv Çıkışı hdmi girşi olan her tvye bağlanabilir ve telefon ekranını bu tvlerde görebilirsiniz.
Manyetik pusula ile gps haritalrını yön tayini veya gerçek zamanlı pusula yada programlar yardımı ile ek özellik kazandırılabilir.
İşletim sistemi symbian^3 ve symbian 4 e yükseltilebilir duyuruldu ve işletim sistemi esnekliği ve program yardımı ile ek özellikler kazandırılabiliyor.programlar , oyunlar , ışıldak olma gibi vs vs.....
Gps a sınıfı kullanıyor bu donanım ile navigasyon programları ile yol bulma veya gittiğiniz yolu çizme yükseklik rakım gibi değerleri ulaşabiliyorsunuz. farklı navigasyon programları çıkarsa tercih ettiğiniz yol programlarını kullanabilirsiniz.

İpohone 4 donanım ve yazılım
Cpu Apple A4 800 mHz
Ram 512 MB DRAM
Ekran kartı gpu 3d ve open gl destekli 3d oyunlar oynayabilirsiniz . videolar hızlı ve akıcı olur donanım sayesinde . örnek :nfs shift , quake 3 ,quake 2 ,caunter strıke gibi oynayacak güçte bir donanın yanlız uyumlu oyun çıkarsa oynanabilir.
Kamera
5mp fotoğraf kalitesi .Video çekiminde 720p kalitesi ile tvde izlenebilir.
İvme ölçer ile oyun kontorlleri için sadece cihazı istediğiniz yöne yatırarak sağlayabilirsiniz veya telefonun yazılımı yada programlarla gelen ek kontrollerle menülerinizi hiç dokunmadan gezebilir veya ek özellikler kazandırabilirsiniz.
Ekran 960x640 çözünürlüklü Retina ekran
Gps a sınıfı kullanıyor bu donanım ile navigasyon programları ile yol bulma veya gittiğiniz yolu çizme yükseklik rakım gibi değerleri ulaşabiliyorsunuz. farklı navigasyon programları çıkarsa tercih ettiğiniz yol programlarını kullanabilirsiniz.

Telefon kıyaslamaları için video paylaşım istelerinde canlı bolca video bulabilirsiniz.Her telefonun bir alıcısı ve tercih edeni vardır telefon alındıktan sonra bizi hayırlı olsun demekten başka birşey düşmez.Herkeze Hayırlı olsun

Üst Alt