Nokia C3-00 Live Messenger Var mı Acaba?

Sponsorlu Bağlantılar

ercefxg

Üye
    Konu Sahibi
Nokia C3-00 Live Messenger Var mı Acaba?
Selam nokia c3-00 telefonum için messenger programı aradım fakat bulamadım. Sis Sisx ve Jar uzantılı dosyaları desteklemiyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

constantin1

Üye
benim telefonda c3-00.msn için e-buddy i kullanıyorum ben.ben bir iki tane jar uzantılı dosya çalıştırdım kullandım.jarları çalıştıyor yani.

Hikayesiz

Üye
Malesef Vodafone'dan alınan c3-00 larda windows live messenger yok.

tyson_7

Üye
normaLde telfn kabının uzerındekı fotoda msn face tweeter fılan war ama ıcergınde sadce faceyle tweetr war

eslao

Üye
arkadaşlar ana ekrandaki menulerden birini secctikten sonra görünümü kişiselleştir diyin hani araç çubugu isim fln eklediğimiz yer, oraya sohbeti ekleyin gerisini anlayacaksınız. c3ün kendi live messengeri var

caglar_ulus

caglar_ulus

Üye
kardeşim c3 te messenger de facebook ta tiwitterde var siz bulamıyorsunuz mesajlarda mesajlaşmaya girin yada uygulamalara bakın nokıanın mesajlaşma servisleriyle bir çok sosyal ağlara bağlanabiliyorsunuz

Hikayesiz

Üye
arkadaşlar ana ekrandaki menulerden birini secctikten sonra görünümü kişiselleştir diyin hani araç çubugu isim fln eklediğimiz yer, oraya sohbeti ekleyin gerisini anlayacaksınız. c3ün kendi live messengeri var

kardeşim c3 te messenger de facebook ta tiwitterde var siz bulamıyorsunuz mesajlarda mesajlaşmaya girin yada uygulamalara bakın nokıanın mesajlaşma servisleriyle bir çok sosyal ağlara bağlanabiliyorsunuz

Ovi Chat var ancak ovi chat' register olduktan sonra messenger seçme ekranı göremedim ben vodafonun vermiş olduğu telefonlarda.

wonderful_35

wonderful_35

Üye
arkadslar bendede c3 00 var mesajlara gırın oradan sohbete gırın orası wındows msn acılıyor tıkla nıc we sıfrenı yaz konusmaya basla.sohbet baslıgı altında acmıslar.bırde posta yazısından da gırıyorsun ama o bıraz uzun e posta acıyorsun sonra secenekler deyın wındows msn baglanı tıkla oluyooo ama sız sohbetten gırın mesajlar bolumunden

nefes006.

Üye
sohbetten girdiğim de windowslive adresine hata veriyo sadece ovi adresinden giriş yapabiliyorum. acaba @windowslive.com agını desteklemiyomu ki. yardımlarınıza ihtiyacım var. şimdiden tşkrler

caglar_ulus

caglar_ulus

Üye
arkadaşlar nokıa c3 için önçe internet ayarınızı ayarlar yapılandırma dan internet olarak belirleyin örneğin vodofone internet vodofone live siz vodofone interneti seçin kaydedin mesajlara gidin sohbet e taklayın günçelleme istiçektir günçelleyin ardundan 4 farklı seçenek sunuyor mesenger yahoo ovi gtalk istediğinizi seçip tamam diyin ve giriş yapın not günçelleme başarısız oluyorsa internet yapılandırmasıyla ilgilidir sıra sıra olmazsa hepsini deneyin

Hikayesiz

Üye
Yapılandırma ayarlarını ne şekilde yaptığınızı adım adım belirtirseniz sevinirim.
Varsayılan Yapılandırma ayarı = Vodafone Turkey
Tercih edilen erişim noktası Vodafone Internet olarak ayarlı bende.

KenanK

KenanK

Üye
nimbuz kullan en kralı ben bunu kullanıyom.. hem seri hemde facebook dahil hepsini aynı ekranda gösteriyor... tavsiye ederim...

eslao

Üye
menu mesajlar sohbet kısmına gir, nokiac3'ün kendi msni var

Hikayesiz

Üye
menu mesajlar sohbet kısmına gir, nokiac3'ün kendi msni var

İşte ne yazık ki benim telefonda bir türlü gelmiyor. Vodafone yapılandırma ayarları için MSN yazıp 7048'e mesaj gönderdim gelen yapılandırma ayarları ile servisleri güncelle dememe rağmen hala Ovi Chat geliyor başka birşey gelmiyor :(

karabasmayan

karabasmayan

Üye
İşte ne yazık ki benim telefonda bir türlü gelmiyor. Vodafone yapılandırma ayarları için MSN yazıp 7048'e mesaj gönderdim gelen yapılandırma ayarları ile servisleri güncelle dememe rağmen hala Ovi Chat geliyor başka birşey gelmiyor :(

Bu sorunu çözebildin mi ?

caner_ucr

Üye
evet var c3.00 larda yapmanız gereken mesajlar>sohbet>seçenekler>devamı>servisleri seç ordan live messenger seçebilirsiniz kolay gelsin

--------------- Ekleme ---------------

c3.00 larda live messenger mevcut arkadaşlar mesajlar>sohbet>seçenkler>devamı>servis seç ordan live messenger seçebilirsiniz kolay gelsin

caglar_ulus

caglar_ulus

Üye
kardeş olmuyor diyosun vodafone den almiçaktın o zaman telefonu oluyor siz yapamıyorsunuz nokıa c3-00

galaxyminipsp

galaxyminipsp

Üye
ovi neyine yetmiyor

tusemblack

Üye
arkadaşlar merhaba telefonumun yazlımı güncellendıkten sonra messenger açılmıyor suankı surum 7.20
eskı surum 4.60 idi yardımcı olurmusunuz?_ sohpet bölumu hiç açılmıyor

n73cem

Üye
ben vodafone dan almadım fakat şöyle bi durum var güncelleme yapamıyorum sohbet kısmında var m bi çözümü bunun ?