Bu konularda yardım edilir. (Domain alma,site yapma,hosting,seo,linux v.b.)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hasbaly

hasbaly

Üye
    Konu Sahibi
Bu konularda yardım edilir. (Domain alma,site yapma,hosting,seo,linux v.b.)
Evet arkadaşlar. Artık millete buradan yardım etmeyi düşünüyorum.
Nelerden yardım alabilirsiniz;

1)Domain (Site ismi; maxicep.com gibi)
2)Hosting (Sitenin dosyalarının yüklendiği alan)
3)Google seo, ekleme
4)Linux,
5)Wordpress, joomla, forum,
6)Wordpress tema, iç düzenleme, eklenti,
7)Pagerank,
8)Web site projesi,
9)Hatta site kurulumu (Fakat sitenin tüm gereken ihtiyaçları sizce karşılanır. Biz sadece sizin doğrultunuzda sistemi kurarız ve size siteyi teslim ederiz.)
10)Yapmanız gereken aşağıya sorunuzu yada isteğinizi yazmak.

--------------- Ekleme ---------------

Kardeşler kimse yardım istemiyor mu? Sonra istersiniz de ben olmam. :)

mustafapak40

Üye
merhaba kardeşim ben ilk olrak sana sunu söylemek isterm ben öğrenciyim hocamız site yapımı hakkında biraz bilgi verdi ama bende tam anlamadım nasıl yapıldığını ben tasarımın9 yapıyorum bi linke tıklayınca aynı sayfada değilde başka sayfada açıyor bunu nasıl ay nı sayfada açılmasını sağlarım zaten bburda eni konu açtım konuyu okursan yardım edersin belki yapmamda

emresamson

Üye
ben .com .net vb. uzantılı msn adresi almak istiyorum yardım etmek isterseniz green_army_@hot eklerseniz sevinirim.

hakan.c

hakan.c

Üye
merhaba kardeşim ben ilk olrak sana sunu söylemek isterm ben öğrenciyim hocamız site yapımı hakkında biraz bilgi verdi ama bende tam anlamadım nasıl yapıldığını ben tasarımın9 yapıyorum bi linke tıklayınca aynı sayfada değilde başka sayfada açıyor bunu nasıl ay nı sayfada açılmasını sağlarım zaten bburda eni konu açtım konuyu okursan yardım edersin belki yapmamda

hedefi blank_ yapmışsın o nu self yapman gerekiyor

slm acil site kurmam gerekiyor yardımın lazı[email protected]

web tasarım biliyomusun? bilmiyorsan zor kurarsın

omerxc

Üye
Bu linkte hakkında detaylı bir yazı var ve kitabını anlatıyor.
İncelemenizi öneririm.

dj eşref

Üye
kardes ilk once selam ben kendı sıteme programlar koymak ıstıyorum ve sıteme gırenler o programı ındırebılsınler nasıl yapabılırım aynı MAXICEP gıbı olsun ıstıyorum forum acıp ıcıne program koyup dowloand etsınler bana bu konuda yardım ve bılgı verırsen cok sevınırım ben 1 ara upload sıtesıne yukleyıp sonra ındırırken o upload sıtesının adı yazıyor ınerken kendı sıtemın adı cıksın ıstıyorum.......

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt