Trident WT-3 - Mp4 Klip Oynatma [Yüksek Kaliteli klipler izle] Resimli Anlatım.

Sponsorlu Bağlantılar

elnino84

Üye
Eray kardeş. Bende de aynı sıkıntının bir benzeri var. Telefondan wi-fi ile facebooka giriyorum. Oradaki videoları tıkladığımda indirme seçeneği çıkıyor ve mp4 olarak hafıza kartına indiriyorum. Ancak video oynatıcı çalıştığında sadece ses var görüntü yok. Bunun sebebi nedir? Nasıl çözeriz?

ucx

ucx

Üye
    Konu Sahibi
Eray kardeş. Bende de aynı sıkıntının bir benzeri var. Telefondan wi-fi ile facebooka giriyorum. Oradaki videoları tıkladığımda indirme seçeneği çıkıyor ve mp4 olarak hafıza kartına indiriyorum. Ancak video oynatıcı çalıştığında sadece ses var görüntü yok. Bunun sebebi nedir? Nasıl çözeriz?

Yaşadığın sorun benimde başıma geldi. Bu, videonun boyutu, telefonun ekran ebatlarından büyük olmasından kaynaklanan bir durum sanırım. Ekran boyutuna uygun nasıl küçültülür konuda anlattım, adımları uygulayın sorun kalmayacaktır. Ayrıca indirdiğiniz her video telefonunuza uymayabilir. Bu yüzden anlatımı mı ezberleyin çok işinize yarayacaktır.

ucx

ucx

Üye
    Konu Sahibi
Kırılan görseller yenilenmiştir.

kazaza

kazaza

Üye
çok teşekürler

enescebeci

enescebeci

Üye
saol

Ser13lood

Üye
Ben W-T2 kullanıyorum acaba uyarmı benim telefona ??

kemalsan69

Üye
iyi günler arkadaşlar ben trident wt3 kullanıyorum dokunmatiği biraz zor çalışıyor bide wt3 pc de modem olarak kullanabilirmiyim bilen arkadaş varsa yardımcı olurlarsa memnun olurum saygılar...

sskteam2

Üye
tsk ederım guzel calısma hocam emege saygı +

sarkos758

Üye
Ben Total Video Converterter Yerine Ultra Video Converterı Tavsiye Ederim O Bütün Uzantıları Destekler

berk09

berk09

Üye
Kardeş trident w980 dokunmatikte yapamadım olmuyo yardım lütfeennnnn

Üst Alt