? En iyi HTC ?

Sponsorlu Bağlantılar

svastika

Üye
    Konu Sahibi
? En iyi HTC ?
En iyi HTC telefon hangi model ? Artıları ve eksileri ile yazar mısınız ?

şazenuş

şazenuş

Üye
linki incelersen belki bir cevap bulursun.

campsnac1

Üye
linki incelersen belki bir cevap bulursun.

slm bugün vodafon daki elemanda htc desire vardı..kullandım..süper tel android yani herşey var ama..msj yazarken ekran dönmüyormuş :S çok saçma?
ben samsung wave ile arasında kalmıştım..bana göre samsung un kamera foto dokunmatiği daha iyi geldi ama bada işletim sistemi işte:( yavaş gelişiyor...

--------------- Ekleme ---------------

ARKADAŞLAR,VODAFONE'daki ELEMAN HERAL TELEFONU ÇÖZEMEMİŞ..SIRF MESAJ YAZARKEN EKRAN YAN DÖNMEDİĞİ İÇİN HTC DESİRE DEN VAZGEÇİYORDUM...YOUTUBE DAN İZLEDİM TELEFONU SALLAYINCA EKRAN YAN DÖNÜYORMUŞ...:) ELEMAN BİLMİYOR SANIRIM:( BİLGİSİ OLAN VARSA YAZARSA SEVİNİRİM...

şazenuş

şazenuş

Üye
ya arkadaşım mesaj yazarken de döner her haldeyken de sadece ana ekranda dönmez.ben desire kullanıcısıyım.hiç kafanı yorma.hemen git al.

campsnac1

Üye
ya arkadaşım mesaj yazarken de döner her haldeyken de sadece ana ekranda dönmez.ben desire kullanıcısıyım.hiç kafanı yorma.hemen git al.
usta..şu sorularıma cevap verirsen süper olucak...???
1..facebook online chat android sayesinde var dimi?
2..ebuddy yada msn menü de var ?
3..her sitedeki videoları izliyebiliyorsun flash 10 sayesinde?
4..android sonuçta saglam 10 15 güzel oyun vardır?
5..msj yazması rahat?yan ekran da buna dahil:)?
6...internet hızı elbette süper?birden çok sayfa açma ve onlara geri dönme var mı?
7..günde 1 saat nette dursan yarım saat oyun oynasan.şarjı 1.5 2 gün gider heral?
bu kadar..detaylı cevaplarsan var ya çok sevinirim..:) şimdiden teşekkürler...

svastika

Üye
    Konu Sahibi
Touch Pro hakkında bilgin var mı ? Bana qwerty olan bir telefon lazım. Bu model Windows Android oluyor mu ?

şazenuş

şazenuş

Üye
usta..şu sorularıma cevap verirsen süper olucak...???
1..facebook online chat android sayesinde var dimi?
2..ebuddy yada msn menü de var ?
3..her sitedeki videoları izliyebiliyorsun flash 10 sayesinde?
4..android sonuçta saglam 10 15 güzel oyun vardır?
5..msj yazması rahat?yan ekran da buna dahil:)?
6...internet hızı elbette süper?birden çok sayfa açma ve onlara geri dönme var mı?
7..günde 1 saat nette dursan yarım saat oyun oynasan.şarjı 1.5 2 gün gider heral?
bu kadar..detaylı cevaplarsan var ya çok sevinirim..:) şimdiden teşekkürler...

1. tabiki.
2.markette bir dünya msn progarmı var.msn talk favorimdir.
3.aynen
4.ne 10-15 i belki 100 tane hd oyun var diyebilirim.
5.mesaj yazmak çok basit.
6. 4 ayrı sayfa açabiliyorsun.ve hepsine geri dönebiliyorsun.
7.kardeş network ayarlarından wcdma yı kapatıp sadece gsm i seçersen istersen 24 saat internette dur.yarım saatte oyun oynasan bu biraz zor çünkü android oyunları pc oyunları gibi. işte 1 gün falan gider şarjı.

Touch Pro hakkında bilgin var mı ? Bana qwerty olan bir telefon lazım. Bu model Windows Android oluyor mu ?

kardeş o zaman htc desire z almanı tavsiye ederim.

svastika

Üye
    Konu Sahibi
1. tabiki.
2.markette bir dünya msn progarmı var.msn talk favorimdir.
3.aynen
4.ne 10-15 i belki 100 tane hd oyun var diyebilirim.
5.mesaj yazmak çok basit.
6. 4 ayrı sayfa açabiliyorsun.ve hepsine geri dönebiliyorsun.
7.kardeş network ayarlarından wcdma yı kapatıp sadece gsm i seçersen istersen 24 saat internette dur.yarım saatte oyun oynasan bu biraz zor çünkü android oyunları pc oyunları gibi. işte 1 gün falan gider şarjı.

kardeş o zaman htc desire z almanı tavsiye ederim.
HTC Wildfire seçtim ama onda Qwerty yok. Bu telefon hakkında bir şey biliyor musun ?

mhmtozkn1

Üye
msjlaşma iğrenç kardeşim iphone gibi guzelde ama msjlar sıraya girmiyor karışıyor son msj ilk msjmış gibi görünüyor ve bu ço0k sinir bozucu ne attıgını ne gnderdıgını nezaman gnderdıgını sairıyosunn

Kerim5100

Kerim5100

Üye
Desire HD güzel ama o da Türkiye'de yok.

Kerim5100

Kerim5100

Üye
Ben resmi olarak kastetmistim

anti-apple

Üye
kardesim bnim 3 telefonum var BB9800 iphone4 ve en sevdigim ve yeni aldigim HTC evo 3d .olay budur.BB iphone HTC hepsi ayri seyler kiyaslama yapilmasi sacma olur .ama en iyi HTC :evo 3d'dir.

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
şuan en iyi htc evo 3d dir..
Holiday diye doğrulanmamış bi modelin söyletileri çıktı araştırdım evo ile çok bir farkı yok hemde 5.3" dev gibi ekranı var bildiğin mini tablet cepte taşınmaz evonun tasarım harikası yapısının yanından bile geçmiyor N8 hayranı olmama N8 in tasarımına bitmeme rağmen ilk kez ikinci bir telefonun tasarımından bu kadar etkilendim... Evo 3D etkileyici bir makine olmuş 3D olması zaten sıradışı yapmış telefonu ayrıca dünyanın ilk 3 kameralı telefonunu kullanmak mükemmel bir duygu olsa gerek