Programsız Uğraşsız Biçimlendirmeden Hafızakart Şifre kırma kendi keşfimdir

Sponsorlu Bağlantılar

>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
Programsız Uğraşsız Biçimlendirmeden Hafızakart Şifre kırma kendi keşfimdir
Arkadaşlar öncelikle bu sistemi kendim yanlışlıkla buldum başka yerde varmı derseniz olsaydı çok aradım bulurdum yani yok demektir yok hafıza kartını 6630 tak biçimlendir falan filan sonuç olarak dosyalarını kaybediyorsun ama bunda öyle birşey yok neyse ben anlatmaya başlayayım galeriden şifresi unutulmuş hafıza kartının üzerine gelin ve hafıza kart seçeneklerinden şifreyi kaldıra gelin ve şifre isteyecek oraya nokta (.) yazın yani 1 tuşuna 1kere basın ve şifre kalkmış oluyor dosyalarınızda yerinde aynen duruyor şöyle birde not düşeyim nokia x3 marka telefonda nokia marka microsd türünde hafıza kartı ile denenmiştir.Boş boş teşekkür yazmanız makbule geçmez butona basın ama yorumsuz geçmeyin konu güncel kalsın herkes yararlansın bilmediği halde biliyordum diyenler boşuna yorum atmasın bu sistem bilinseydi o kadar millet dosyalarını kaybetmek zorunda kalmazdı. Hadi iyi forumlar :)

• Beğen
Tepkiler: mehmet_1_1, mtarik, HackerCelik ve 7 diğerleri

rapkolik_660

Üye
ne yani . koyyorsun şifre puff öylemi

Zegen

Zegen

Üye
Bende olmadı:hmmm

tusitr

tusitr

Üye
eger dogruysa buyuk bi is basardin demekdir

AlpReis

AlpReis

Üye
Olabilirmi deneyecem

semmek

Üye
ustadım bu kadar basit bir şekilde kırılacaksa kart şifresine gerek var mı. Şimdi diyeceksin millet bunu bilmiyor sayende herkes öğrendi değil mi :)

gamzesado

Üye
imdatttttt biri bana yardım etsın lutfennn telefonum saamsung GT-S5603 telefonu acamıorum bu telefonu bırınden aldım ve ben suan o biriye ulasamıorum telefon kılıdı var sım kartım acılmıo yetmıomus gıbı telefon hıc acılmıo telefon kılıdı ıstıyo lutfen bıtı bana yardım etsın [email protected]:vur

NoDisconnet

NoDisconnet

Üye
imdatttttt biri bana yardım etsın lutfennn telefonum saamsung GT-S5603 telefonu acamıorum bu telefonu bırınden aldım ve ben suan o biriye ulasamıorum telefon kılıdı var sım kartım acılmıo yetmıomus gıbı telefon hıc acılmıo telefon kılıdı ıstıyo lutfen bıtı bana yardım etsın [email protected]:vur
tek ciye git hemen açarlar :D KORKMANA GEREK YOQ

teknisyen_ist

Üye
samsung kilit kodunu kırabilirim benimle irtibata gecesen telefon işiyle ugrasıyorum

yaSin-56

yaSin-56

Üye
Arkadaşlar bende nokia 6233 (s40 3rd) var az önce denedim oldu Hala şoktayım:aha:

endcagri

endcagri

Üye
samsung kilit kodunu kırabilirim benimle irtibata gecesen telefon işiyle ugrasıyorum

arkdaşım güvenlik kodumu ücretsiz sıfırlama iyiliği yapabilirmsn bana...madem telefonlarla haşır neşirsin...

Mertolozzi

Mertolozzi

Üye
Teşekkürler

mamakli18

mamakli18

Üye
5800 da bu dediğini yaptım ama olmadı usta... yapamayan bir çok arkadaş var.. (.) nokta koyduğum zaman geçersiz şifre diyor.. varsa yapabilen anlatırsa iyi olur :S

kpln04

kpln04

Üye
olmadı 6300

serserim1905

serserim1905

Üye
sanırım x3 e özel bi güvenlik zayıflıgı :D

Dumbledore

Dumbledore

Üye
İçinde dosya olan bir kartı şifrelemiştim telefonda tkaılı değildi taktım ama olmadı ne iş ?

venusutarit

venusutarit

Üye
Sanırım s40 larda oluyor sadece

grafikseli 84

grafikseli 84

Üye
teşekürler

QQQQMAN

Üye
GÜZEL PAYLAŞIM TEŞEKKÜRLER

mekansizkral61