Tahrişsiz sakal tıraşı yöntemi Süperrr.

Sponsorlu Bağlantılar

birmot

birmot

Üye
    Konu Sahibi
Tahrişsiz sakal tıraşı yöntemi Süperrr.
arkadaşlar bu yöntemi bizzat bu gün kendim buldum:d: ben işim icabı asker gibi her gün tıraş olması gereken biriyim bu yüzden yüzüm tahriş oluyordu bu yöntemle tıraştan sonra yüzümdeki yanma hissi kayboldu gelelim yönteme:

önce bir el yada vücud kremi bulun bol yağlı olsun bunu yüzünüze yani sakalın üzerine bolca sürün bol bol olsun yüzünüzün ememiyeceği kadar bol yani sonra hemen arkasından tıraş köpüğünü kremlediğiniz sakalınızın üzerine sürün ve köpürtün güzelcene artık traş olabilirsiniz ve tahriş tarih olsun.:aha:

deneyin pişman olmazsınız.e tabi bi de bi teşekkürü çok görmeyin.:evet:

• Beğen
Tepkiler: D€aDMaN, OğuzcanAbi, Paranoya ve 2 diğerleri

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Deneyelim :D

gobbels

gobbels

Üye
sağol :D

'Maxi Genç

'Maxi Genç

Üye
denemek gerek ama daha beTer yanarsa yine burdamisn :D

jejep

jejep

Üye
sakalım çıkınca denerim:D

birmot

birmot

Üye
    Konu Sahibi
ozanazy

ozanazy

Üye
Bu kadar uğraşana kadar traş köpüğü değil de kremi alın eski usul fırça ile köpürtün masaj niteliğinde oluyo zaten, sonra gelsin tahrişsiz traş :) Bende hergün oluyorum hatta ayar oluyorum :)

birmot

birmot

Üye
    Konu Sahibi
Bu kadar uğraşana kadar traş köpüğü değil de kremi alın eski usul fırça ile köpürtün masaj niteliğinde oluyo zaten, sonra gelsin tahrişsiz traş :) Bende hergün oluyorum hatta ayar oluyorum :)

o zaman hergün 1 kutu krem harcarız yarısından çoğu fırça üstünde bide kapta kalır ziyan olur:nono:

Paranoya

Paranoya

Üye
sağolasın , deniyorum :D

arslansem

arslansem

Üye
Bayanlar bölümüne açılmış ama :ehe

birmot

birmot

Üye
    Konu Sahibi
Bayanlar bölümüne açılmış ama :ehe
cilt bakımı yazan bir tek bu bölüm vardı ondan buraya yazdım ozaman senin bayan yazan yerde işin ne:ehe bayan mısın değilsen demekki erkeklerde bakıyomuş ta ondan yazdım yada erkek cilt bakımı bölümü açılsın bu konu oraya taşınsın:naughty:

EroL

EroL

Emekli Yönetici
krem jilette kalmıyomu ? sen hangi jilet kullanıyosun

arslansem

arslansem

Üye
cilt bakımı yazan bir tek bu bölüm vardı ondan buraya yazdım ozaman senin bayan yazan yerde işin ne:ehe bayan mısın değilsen demekki erkeklerde bakıyomuş ta ondan yazdım yada erkek cilt bakımı bölümü açılsın bu konu oraya taşınsın:naughty:

Sakal tıraşı cilt bakımına giriyor demek ki :hmmm

OğuzcanAbi

Üye
değişikmiş :D

YumukluSucurta

YumukluSucurta

Üye
denemem lazım :D

gobbels

gobbels

Üye
zaten kremi sürünce o krem tabakası cildi koruyo üzerine köpek ohhh misss :D