2400 mah akkü N900 icin Mugen Power da listelendi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hikmet53

hikmet53

Üye
    Konu Sahibi
2400 mah akkü N900 icin Mugen Power da listelendi

Daha Yüksek performans ve Güclüymüs ama fiyatida cok tuzluymus simdilik ama ilerde belki düser

selhey

selhey

Üye
bi bakalım ......

--------------- Ekleme ---------------

bunun ozelliklerini de acıklasaydın sevinirdim....

By_aLpKuN

By_aLpKuN

Üye
100 dolar deymez.100 dolara yanımda seyyar akü taşıyan birisini GEZDİRİRİM daha iyi.
+ telefon zaten çok ince bu pili ve kapağı taktığımızda bilgisayar kasası kadar olur.ondan sonra n900 kullanmana gerek yok.al sırtına kasayı elinede monitörü şeyinlede mousu oynatırsın al sana n900 :D

SilentOne

SilentOne

Üye
hll :D

CaNeRGS

CaNeRGS

Üye
100 dolar deymez.100 dolara yanımda seyyar akü taşıyan birisini GEZDİRİRİM daha iyi.
+ telefon zaten çok ince bu pili ve kapağı taktığımızda bilgisayar kasası kadar olur.ondan sonra n900 kullanmana gerek yok.al sırtına kasayı elinede monitörü şeyinlede mousu oynatırsın al sana n900 :D

koptum ya süper bi yorum :d::d: dedigin gibi 100 dolara degmez 2 adet batarya taşı yanında daha iyi ..

mustafaatilla

mustafaatilla

Üye
alternatif çözüm olması güzel en azından 100 dolar uçmuşlar..
seyyar akü olayı güzeldi ;)

hikmet53

hikmet53

Üye
    Konu Sahibi
sahhsen ben yanimda herzaman ikinci bi akü tasiyorum yoksa internet cok harciyo:d

kuavo15

kuavo15

Üye
aynen 2 tane batarya alırım n900ümün görüntüsünü bozmam o neymiş bize normal hali bile kalın geliyor onu takınca artık bilemiyorum...

NR6630

NR6630

Üye
:ehe:ehe pipimizle demek istedin galiba evet evet onunlada fareyi oynatırız:ehe:ehe:d:

aynen 2 tane batarya alırım n900ümün görüntüsünü bozmam o neymiş bize normal hali bile kalın geliyor onu takınca artık bilemiyorum...
KUAVO DOSTUM BU NASIL İMZAA YAAA HERŞEYİ KOYMUŞSUN MEEGO MAEMO N900 MAXİCEP FALAN FİLAN :d: ADOBE READER NOKİA MİCROSOFT ANDROİD BUNLARIDA KOY İMZANA:naughty: GERÇEKTEN YOKSADA BÜYÜK EKSİKLİK OLUR EVET ADINI BULDUM SENİN -- THE BEST OF KUAVO---:d: DOSTUM NEDEN BUKADAR ÇOK MARKAYI BİR ARADA BARINDIRIYORSUNKİ YAAW İMZANDA:naughty::d::d:

kuavo15

kuavo15

Üye
:ehe:ehe pipimizle demek istedin galiba evet evet onunlada fareyi oynatırız:ehe:ehe:d:

KUAVO DOSTUM BU NASIL İMZAA YAAA HERŞEYİ KOYMUŞSUN MEEGO MAEMO N900 MAXİCEP FALAN FİLAN :d: ADOBE READER NOKİA MİCROSOFT ANDROİD BUNLARIDA KOY İMZANA:naughty: GERÇEKTEN YOKSADA BÜYÜK EKSİKLİK OLUR EVET ADINI BULDUM SENİN -- THE BEST OF KUAVO---:d: DOSTUM NEDEN BUKADAR ÇOK MARKAYI BİR ARADA BARINDIRIYORSUNKİ YAAW İMZANDA:naughty::d::d:

bir kere imazamda sace n900 ve maxicep var o dediklerin avatarda var :D maxicep olduğu icin maxicep logosu koydum n900ümüğn olduğu için n900 resmini koydum n900 linux tabaklı olduğuı için linux penguenini koydum n900 mameoyu barındırıdığı için maemoyu koydum n900 meegoyu desteklediğim için meego yu koydum n900de nokia markası olduğu için nokiayı koydum başaka sorun varmı kardeişim :D :aha: (bu arada konuyu dağıtmayalım)

NR6630

NR6630

Üye
bir kere imazamda sace n900 ve maxicep var o dediklerin avatarda var :D maxicep olduğu icin maxicep logosu koydum n900ümüğn olduğu için n900 resmini koydum n900 linux tabaklı olduğuı için linux penguenini koydum n900 mameoyu barındırıdığı için maemoyu koydum n900 meegoyu desteklediğim için meego yu koydum n900de nokia markası olduğu için nokiayı koydum başaka sorun varmı kardeişim :D :aha: (bu arada konuyu dağıtmayalım)
yok the best of kuavo canının sağlığı:ehe:ehe

kuavo15

kuavo15

Üye
güzel bulmuşsun ;) the best of kuavo15 king kuavo15 :polis::dayak::disko:

tamam yeter konu bölündü valla :D

NR6630

NR6630

Üye
:d:walla kuavo dediğin gibi resmen böldük konuyu:d: neyse k.i.b yakın konularda karşılaşmak üzre.. evet evet ismin güzel oldu:naughty:

zaleot

Üye
MANYAK Bİ YORUM bu arada bu görüntü bozulmusı ne anlayamadım boyutu farklımıymış bu elekrik santralinin :kop:

By_aLpKuN

By_aLpKuN

Üye
ne yorum yapmisim be konu hit oldu :D

NR6630 aynen o dediginden dostum :)

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
N900' ün kendi pili bana yetiyor. Orjinal pilinden 1 adet daha aldım. Uzun yoal gittiğim zaman yedek pile geçiş yapıyorum. Şahsen bu ürünü taşımak istemem. N900 zaten kalın bir cihaz bunu takınca iyice kalas olur heralde :)

NR6630

NR6630

Üye
N900' ün kendi pili bana yetiyor. Orjinal pilinden 1 adet daha aldım. Uzun yoal gittiğim zaman yedek pile geçiş yapıyorum. Şahsen bu ürünü taşımak istemem. N900 zaten kalın bir cihaz bunu takınca iyice kalas olur heralde :)
EVET GAZI GIBI YAPTIM BENDE AYNI BATARYAADAN ALDIM NOKIA SHOP TAN. UZUN YOLDA HARIKA ISE YARIYOR. EXTRA BISEY ALMAYIN BENCEDE.. :yuru

ne yorum yapmisim be konu hit oldu :D

NR6630 aynen o dediginden dostum :)
:ehe:ehe:d:

BarisOlsun

BarisOlsun

Üye
5800 xm göre varmıdır acaba ? :D :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt