S8500XXJK1 Güncellemesi Geldi.. 12 Kasım 2010

Sponsorlu Bağlantılar

badadestek

badadestek

Üye
    Konu Sahibi
S8500XXJK1 Güncellemesi Geldi.. 12 Kasım 2010
Öğle saatlerinde S8500XXJJ9 güncellemesini paylaşmıştım akiam saatlerinde yeni bir güncelleme geldi.
İlk önce S8500XXJID güncellemesi şart koşuluyor arkadaşlar. Daha sonra S8500XXJK1 güncellemesini yükleyeceğiz. Fu ll değildir. JID'in üzerine yükseltme olarak flashlayın.
2010 November
İndirme adresi:
Pass = samfirmware.com
-------
S8500XXJJ9 kullanıyorum S8500XXJK1'e yükselttim fakat herhangi bir farklılık göremedim. Fakat çıkarttıklarına göre vardır bişeyler elbet :)

• Beğen
Tepkiler: saffet8080 ve ilhans67

KafKefEmrE

Üye
nasıl flashlıycaz ? resimli anlatım yok mu?

yusuf-35

yusuf-35

Üye
kardeşim eline sağlık fakat yaabancı forumlarda çok şikayet var bu konuda biraz tedirgin etti beni bu durum,bide keşke nasıl yapıldığını anlatsaydın sonuçta herkes bilmiyor nasıl yapacağını:)

KafKefEmrE

Üye
ya en son sürüm jj9 mu yoksa jk1 mi ?

badadestek

badadestek

Üye
    Konu Sahibi
Bu sürümü ben flashladım herhangi bir sorunla karşılaşmadım şuan için fakat JJ9'dan da herhangi bir üstün özellik görmedim.
Nasıl yapıldına gelince ilk önce S8500XXJID güncellemesi yani bada 1.2 olması gerekiyor telefonda. Bunun üzerine flashlicaksınız bu yada JJ9' varsa sorun yok üzerine yapabilirsiniz.

Arkadaşımın biri paylaşmıştı tekrar vereyim:
1- Multiloader ı çalıştırın.
2- Telefonunuzu Download Moda alın (Ses Kısma + Tuş Kilidi + No Tuşu)
Daha sonra bilgisayara bağlayın.
3- Multiloader ayarlarını aşağıdaki resme göre düzenleyin.
BU FU' LL FLASH ATMAK ICIN YANI JID GINCELLEMESI FU' LL SURUMDUR.

4- Ayarlardan sonra port searh e basın. Download buttonu aktif hale gelecek.
5- Download buttonuna tıklayın.
Program 2 işlemden sonra telefona reset atacak.
Diğer yüklemeleri yaptıktan sonra telefon yeniden başlayacak.

AŞAĞIDAKİ İŞLEMDİDE NORMAL FLASH İÇİN KULLANACAĞIZ YANİ JJ9 VEYA JK1 HANGİSİNİ İSTERSENİZ UFAK FARKLILIK VAR RESME BAKARSANIZ ANLARSINIZ.

VİDEO ADRESİ BAKMANIZDA FAYDA VAR.

yusuf-35

yusuf-35

Üye
Yani üstüne kurarken bot change ve download seçeneklerini tıklamıyoruz doğrumu ?

ahmett803

Üye
Yani üstüne kurarken bot change ve download seçeneklerini tıklamıyoruz doğrumu ?

aynen. yukarıdaki boot change download ve yanındakiler işaretlemiceksin. resimde görünenin aynısı..

yusuf-35

yusuf-35

Üye
aynen. yukarıdaki boot change download ve yanındakiler işaretlemiceksin. resimde görünenin aynısı..
ewet işaretlemeden yaptım güzel ve hızlı :) kullandıkça + ve - yönlerini paylaşacağım:oke:

playaa

Üye
browser gercekten guzel olmus klavyede de degisiklikler var yalniz benim kamera net gostermiyo artik neden acaba anlamadim emp3world.com adli siteden de muzik indirebildim valla onceden olmuyodu kamera ile ilgili yardim edebilecek varmi?

badadestek

badadestek

Üye
    Konu Sahibi
browser gercekten guzel olmus klavyede de degisiklikler var yalniz benim kamera net gostermiyo artik neden acaba anlamadim emp3world.com adli siteden de muzik indirebildim valla onceden olmuyodu kamera ile ilgili yardim edebilecek varmi?

evet bu sürümde kamerada sorun var yabancı sitelerde kamera fix diye bişey gördüm fakat diğer sürümde düzelir diye düşünüyorum. Netliği gitmiş gibi sanki.

playaa

Üye
bu jk1 degil demi bide bu flashlama nedir onu anlayamadim ya jid olan i yapmak icinmi kullaniliyo yoksa bildigimiz güncelleme mi demek multiloader la :D?

byMaMe

byMaMe

Üye
emeğine sağlık süper resimli anltım teşekkürler birde her yeni çıkan frimware de ne gibi yenilik yapılmış bilgi verirseniz çok sevinirim

KafKefEmrE

Üye
evet bu sürümde kamerada sorun var yabancı sitelerde kamera fix diye bişey gördüm fakat diğer sürümde düzelir diye düşünüyorum. Netliği gitmiş gibi sanki.
Bende yeni güncelleme yaptım ama kamerasında herhangi bir problem yok

KafKefEmrE

Üye
problem derken netliği biraz düşmüş gibi geldi sanki.

Bende öyle bi problem yok. Yeşil olana kadar basıyorum netliyor kendisi gayette güzel.

Benim ilgimi şu çekti. Burda makro kayıt yapmışlar. Bunu biz nasıl yapabiliriz?

Bi sorum daha olcak. jj9 mu daha üyü jk1 mi daha tam farkı göremedim sürüm olarak .s ve he güncellemede bilgiler gidiyor. Buna bi çözüm yolu yokmudur. ben bada 2 çıkana kadar tek bir sürüm kullanmak isitoyrum yani fazla değişiklik olursa tabi güncellerim. Bana şimdi hangi sürümü önerirsiniz ?

reis061

Üye
dostlarım ben yeni aldım cihazı yazılım süürümü bada 1.0 bide onun altında su yazanlar var 1008091109_LIS_S8500JVJH1_TUR bu yazıyo eskimidir yenimidir bilmem dostlar ama telefonumda her hangi bir problem yok...bu eskimi yoksa yeni sürümmü dostlar bi yardımcı olun ..

matrax-0052

Üye
Arkadaşlar ben JID sürümü yükledim olan şu t9 mesaj olayı olmuyo hani çizgi çizerek yazılan fakemi acaba o olay?

silver021

silver021

Üye
Arkadaşlar ben JID sürümü yükledim olan şu t9 mesaj olayı olmuyo hani çizgi çizerek yazılan fakemi acaba o olay?

yooo fake değil swype özelliği o. ayrıca t9 öngörücü yazıyla devreye girior. JID sürümünde JJ9 a geç tavsiyemdir sana.

matrax-0052

Üye
yooo fake değil swype özelliği o. ayrıca t9 öngörücü yazıyla devreye girior. JID sürümünde JJ9 a geç tavsiyemdir sana.

Peki o özellik için programmı yüklicem yoksa bi ayardanmı açıcam?

Üst Alt