n8 altyazı destekli video oynatıcı

Sponsorlu Bağlantılar

vobay

vobay

Üye
    Konu Sahibi
n8 altyazı destekli video oynatıcı
arkadaslar n8 de çoğu oynatıcı çalışmıyo çalışanlardada sertifika problemi var. n8 kullanan ve deneyip çalıştırdığınız altyazı destekleyen bir video oynatıcı paylaşırmısınız... şimdiden teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: krizantem777

devilmy

devilmy

Üye
opda sertifika alabılırsın

:::burak:::

:::burak:::

Üye
arkadaslar n8 de çoğu oynatıcı çalışmıyo çalışanlardada sertifika problemi var. n8 kullanan ve deneyip çalıştırdığınız altyazı destekleyen bir video oynatıcı paylaşırmısınız... şimdiden teşekkürler

maalesef n8 de altyazı çalıştıran video player yok

devilmy

devilmy

Üye
alt yazıyı vıdeoya gömebılırsınız

cenewar88

cenewar88

Üye
evt alt yazıyı videoya gömmek için bazı programlar var, kalitesi de düşmez, uzun da sürmez. ben böyle yapıyorum
total video converter ya da pocket divx encoder programlarını deneyebilirsiniz. olmazsa söyleyin ben konuşurum

zerocool54

Üye
evt alt yazıyı videoya gömmek için bazı programlar var, kalitesi de düşmez, uzun da sürmez. ben böyle yapıyorum
total video converter ya da pocket divx encoder programlarını deneyebilirsiniz. olmazsa söyleyin ben konuşurum

Ben bunların dışında Jet Audio ile kurulan COWON Media Center içerisindeki Video Converter aracını kullanıyorum.

PSP ve N8 için sorunsuz altyazı gömebiliyorum.
Arayüzü de çok basit.

7carnation

Üye
ya sertifika aldım ama ondan sorasını yapamadım yardım lütfen

melgklay

melgklay

Üye
arkadaşım sertifika aldıysan ve eğer eminsen aldığından, bundan sonrada program indireceksin.. artık sana sertifika hatası vermeyecek bu kadar!

erquin

erquin

Üye
smart movie 4.15 ******* signed
biraz arastırırsan bulursun imzalama gerektirmiyor hem de altyazı destekliyo altyazı düzemleme programıyla uyumlu altyazı olusturabir(mico-dvd uyumlu *.sub) ve film izleyebilirsin

acati

acati

Üye
smartmovie altyazı ile oynatabiliyor. ama smart movie nin symbian^3 versiyonunu bulmanız gerek.

salamsosis

salamsosis

Üye
n8 e yeni update geldi bu update ile artık videolarınızın ismiyle aynı sub ve srt altyazıları çalışıyor.

berk_e_58

Üye
emeğinize sağlık

mahirmete

mahirmete

Üye
n8 e yeni update geldi bu update ile artık videolarınızın ismiyle aynı sub ve srt altyazıları çalışıyor.

evet ben hiç bir program kulanmıyorm kendi oynatıcısı ile açılıyor altyazılar..

emre_67_

Üye
Ama türkçe karakterleri desteklemiyor =(

Altyazıyı notepad ile açın.Ardından farklı kaydet diyin.Altta kodlama yazan yerde ANSI yazıyor onu Unicode yapıp kaydederseniz türkçe karakterleride destekliyor.

• Beğen
Tepkiler: SuaT6027
ByWorth

ByWorth

Üye
Altyazıyı notepad ile açın.Ardından farklı kaydet diyin.Altta kodlama yazan yerde ANSI yazıyor onu Unicode yapıp kaydederseniz türkçe karakterleride destekliyor.

Bunu bilmiyodum.. Hemen deniyorum, çok teşekkürler..

1234b

Üye
süpersin abii
:yuru

ramazan4807

Üye
arkadaşlar n8 alt yazıları okuyabiliyor yapmanız gereken şey saace srt dosyasını nt defteri ile acıp farklı kaydet dedıkten sonra unıcode secenegını belırleyıp kaydetmek denenmiştir denyın göreceksiniz

acati

acati

Üye
arkadaşlar n8 alt yazıları okuyabiliyor yapmanız gereken şey saace srt dosyasını nt defteri ile acıp farklı kaydet dedıkten sonra unıcode secenegını belırleyıp kaydetmek denenmiştir denyın göreceksiniz

N8 de var dediğiniz bu oynatıcının adı ve versiyonu nedir acaba???

Bir de unicode kaydedince TR karakterlerin başına bir iş geliyor mu?

Üst Alt